
Solai Washington İstatistik
2026
2025
2024
Yukarıdaki Solai Washington için kariyer istatistikleri. Solai Washington toplam 25 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 3 asistleri biriktirdi. Solai Washington, ABD'de 25 apperances ile NWSL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
NWSL'deki 90 dakikalık istatistikler başına
NWSL Solai Washington için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 24 | Yok | 54 |
| Dakika | 1471 | Maç başına 61 dakika | 51 |
| Maçlar Başladı | 17 | Yok | 51 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 7 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 4 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 2 | 0.12 | 64 |
| Gol Katkısı | 5 | 0.31 | 74 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.12 | 64 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.13 | 66 |
| Beklenen Goller (xG) | 4.96 | 0.30 | 78 |
| Penaltısız xG (npxG) | 4.96 | 0.30 | 79 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 736 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Solai Washington has skored 2 gol in 24 maçları şu ana kadar NWSL 2026 sezonunda. 2 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Solai Washington'in 90 dakikada attığı goller 0.12'dır. Dahası, Solai Washington'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 5. Skor katkıları, 90 dakikada 0.31'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.30'dır. Bu, Solai Washington'in npxG çıktısını 4.96'a koyar ve bu da onları NWSL oyuncularının en üst 79 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 43 | 2.63 | 88 |
| Kaleyi bulan şut | 16/ 43 | 0.98 | 85 |
| Kaleyi bulmayan şut | 27/ 43 | 1.65 | 88 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.06 | 77 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 4.65% | Yok | 45 |
| Şut Doğruluğu | 37.21% | Yok | 65 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 21.50 | Yok | Yok |
Solai Washington, 2026 NWSL sezonunda 43 şu ana kadar 24 maçlarında 43 şut çekti. 16 atışları hedefteydi ve diğer 27 atışları hedef dışıydı. Bu, Solai Washington'in çekim doğruluğunun 37.21% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 21.50 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.63 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.18 | 82 |
| Beklenen Asistler (xA) | 3.25 | 0.20 | 83 |
| Toplam pas | 308 | 18.83 | 11 |
| Başarılı Paslar | 198/ 308 | 12.11 | 7 |
| Pas Tamamlama Oranı | 64.29% | Yok | 6 |
| Tehlikeli Paslar | 29 | 1.77 | 90 |
| Ortalar | 39 | 2.38 | 77 |
| Başarılı Ortalar | 12/ 39 | 0.73 | 83 |
| Orta Tamamlama Oranı | 30.77% | Yok | 72 |
| Dakika Başına Asist | 490 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Solai Washington şu ana kadar NWSL 2026 sezonunda 24 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Solai Washington, 64.29 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 18.83 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.77 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Solai Washington'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.20'dir. Bu istatistik, NWSL'deki oyuncuların 83 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 45 | 2.75 | 88 |
| Başarılı Top Sürme | 17 | 1.04 | 84 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 37.78% | Yok | 33 |
| Dağıtılmış | 25 | 1.53 | 22 |
| Ofsaytlar | 4 | 0.24 | 79 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 26 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 26 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 26 |
| İşlenen Fauller | 18 | 1.10 | 63 |
| Karşı Faul | 23 | 1.41 | 82 |
Solai Washington bu NWSL sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 29 | 1.77 | 14 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 51 Dk' | Yok | 14 |
| Gol yememeden | 5 | 21% | 37 |
| Müdahaleler | 36 | 2.20 | 76 |
| Müdahaleler | 10 | 0.61 | 34 |
| Düellolar | 181 | 11.07 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 84 | 5.14 | 82 |
| Hava Düelloları Kazandı | 10 | 0.61 | 50 |
| çalım atmak | 13 | 0.79 | 24 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 19 | 1.16 | 44 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 21 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Solai Washington henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
International Friendlies Women Solai Washington için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 110 | Maç başına 55 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.82 | 99 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.82 | 99 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 72 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.82 | 96 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.07 | 0.88 | 99 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.07 | 0.88 | 99 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 110 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 5 | 4.09 | 96 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 5 | 2.45 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 5 | 1.64 | 93 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 20.00% | Yok | 89 |
| Şut Doğruluğu | 60.00% | Yok | 89 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 5.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 56 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.02 | 4 |
| Toplam pas | 20 | 16.36 | 7 |
| Başarılı Paslar | 13/ 20 | 10.64 | 7 |
| Pas Tamamlama Oranı | 65.00% | Yok | 7 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 18 |
| Ortalar | 4 | 3.27 | 96 |
| Başarılı Ortalar | 1/ 4 | 0.82 | 89 |
| Orta Tamamlama Oranı | 25.00% | Yok | 68 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 1.64 | 82 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 43 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 43 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.82 | 32 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 61 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 60 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 60 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 64 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.64 | 96 |
| Karşı Faul | 2 | 1.64 | 86 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 2.45 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 37 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 12 |
| Müdahaleler | 2 | 1.64 | 71 |
| Müdahaleler | 1 | 0.82 | 39 |
| Düellolar | 11 | 9.00 | 82 |
| Düellolar Kazandı | 4 | 3.27 | 54 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 14 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 4 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.82 | 93 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Womens WC Qualification Concacaf Solai Washington için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 44 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 33 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 56 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 52 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.09 | 0.10 | 29 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.09 | 0.10 | 29 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 2.28 | 46 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 2 | 0.00 | 29 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 2 | 2.28 | 73 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 37 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 29 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 48 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.17 | 0.19 | 34 |
| Toplam pas | 23 | 26.20 | 20 |
| Başarılı Paslar | 16/ 23 | 18.23 | 12 |
| Pas Tamamlama Oranı | 69.57% | Yok | 10 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 3.42 | 73 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 29 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 29 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 1.14 | 12 |
| Ofsaytlar | 1 | 1.14 | 95 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 79 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 79 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 85 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 17 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 32 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 31 |
| Gol yememeden | 1 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 2 | 2.28 | 83 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 27 |
| Düellolar | 11 | 12.53 | 99 |
| Düellolar Kazandı | 6 | 6.84 | 98 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 44 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 39 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 83 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Solai Washington bu sezon 24 matches NWSL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1471 minutes dakika sahada kaldı. Solai Washington sahada kaldığı her 90 dakika başına0.12 goals gol attı. NWSL içinde bu performansla 323 players hücum oyuncusu arasında 120 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 2 gol attı. Attığı goller açısından NWSL performansı onu takımında en golcü 4. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 736 dakikada bir gol
Her 490 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar