Baran Engül İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
Yukarıdaki Baran Engül için kariyer istatistikleri. Baran Engül toplam 54 maçı oynadı, 7 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Baran Engül, Türkiye'de 54 apperances ile 3. Lig 2.Grup'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
2. Lig Beyaz Grup'deki 90 dakikalık istatistikler başına
2. Lig Beyaz Grup Baran Engül için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 9 | Yok |
| Dakika | 358 | Maç başına 40 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 4 | 1.01 |
| Gol Katkısı | 4 | 1.01 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.48 |
| Deplasman Golleri | 3 | 1.57 |
| Dakika başına Gol | 90 Dakika başına Gol | Yok |
Baran Engül has skored 4 gol in 9 maçları şu ana kadar 2. Lig Beyaz Grup 2025/2026 sezonunda. 4 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Baran Engül'in 90 dakikada attığı goller 1.01'dır. Dahası, Baran Engül'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 4.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Baran Engül bu 2. Lig Beyaz Grup sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.25 |
| Dakika Başına Kart | 358 Dk' / Kart | Yok |
Baran Engül şu ana kadar 2. Lig Beyaz Grup 2025/2026 sezonunda 9 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 6 | 1.51 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 60 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 3 | 33% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Baran Engül henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
TFF 1. Lig Baran Engül için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 4 |
| Dakika | 299 | Maç başına 37 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 2 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 5 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 37 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 23 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 48 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 56 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.68 | 0.20 | 69 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.68 | 0.20 | 71 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 7 | 2.02 | 83 |
| Kaleyi bulan şut | 4/ 7 | 1.15 | 94 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 7 | 0.87 | 66 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 71 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 38 |
| Şut Doğruluğu | 57.14% | Yok | 93 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 38 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.03 | 0.01 | 0 |
| Toplam pas | 27 | 7.79 | 0 |
| Başarılı Paslar | 15/ 27 | 4.33 | 0 |
| Pas Tamamlama Oranı | 55.56% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 7 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 13 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 27 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 27 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.29 | 20 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 9 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 9 |
| Dağıtılmış | 3 | 0.87 | 32 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 33 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 8 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 8 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 8 |
| İşlenen Fauller | 8 | 2.31 | 97 |
| Karşı Faul | 8 | 2.31 | 95 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 1.2 | 48 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 75 Dk' | Yok | 48 |
| Gol yememeden | 3 | 38% | 77 |
| Müdahaleler | 4 | 1.15 | 42 |
| Müdahaleler | 2 | 0.58 | 35 |
| Düellolar | 33 | 9.52 | 69 |
| Düellolar Kazandı | 15 | 4.33 | 58 |
| Hava Düelloları Kazandı | 3 | 0.87 | 50 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 0 |
| Engellenen şutlar | 2 | 0.58 | 86 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Türkiye Kupası Baran Engül için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 60 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 47 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 74 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 76 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 52 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 53 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 78 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 87 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 83 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 98 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 85 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 87 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 66 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.00 | 0.00 | 52 |
| Toplam pas | 0 | 0.00 | 62 |
| Başarılı Paslar | 0/ 0 | 0.00 | 62 |
| Pas Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 62 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 83 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 80 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 85 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 85 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 85 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 88 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 88 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 98 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 47 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 47 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 45 |
| İşlenen Fauller | 0 | 0.00 | 75 |
| Karşı Faul | 0 | 0.00 | 77 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 1 |
| Gol yememeden | 1 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 75 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 77 |
| Düellolar | 0 | 0.00 | 65 |
| Düellolar Kazandı | 0 | 0.00 | 67 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 85 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 80 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 93 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Baran Engül bu sezon 9 matches 2. Lig Beyaz Grup maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 358 minutes dakika sahada kaldı. Baran Engül sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Baran Engül ligde bu sezon 4 goals gol attı. Bu da onu Karacabey Birlikspor takımının en golcü oyuncular listesinde 3 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 90 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.19 Goller
0 Asist
0.19 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
1 Kartlar