Robin Jansson Portrait

Robin Jansson İstatistik

Milli Takım : Orlando City SC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Forma Numarası : #6
Yaş (Doğum günü) : 34 (15/11 1991)
Boy : 187cm
Ağırlık : 87kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Daha Fazla

2018

2017

2016

2026 & Kariyer İstatistikleri- Robin Jansson

6.52
MLS'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 183 / 265 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

34

3

4

0

1834'

2

0

2

0

0

0

180'

Toplam 2026

26

0

39

3

4
0

2218'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

231

6

281

60

53

2

20211'

46

2

67

5

14

1

4114'

25

2

10

16

4

0

2223'

13

0

14

2

3

0

1126'

Toplam 16180

337

11

393

87

80
3

29537'

Yukarıdaki Robin Jansson için kariyer istatistikleri. Robin Jansson toplam 337 maçı oynadı, 11 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Robin Jansson, ABD'de 337 apperances ile MLS'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

MLS'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.67Yenen Gol / 90'
34 Goller 21 Maçlarda
32nd Yüzdelik
14%Gol yememeden
3 / 21 Temiz Maçlar
37th Yüzdelik
0.2090 dk Ort Kart
4 Toplam Kartlar
57th Yüzdelik

Robin Jansson İstatistikleri - Detaylı

MLS Robin Jansson için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar21Yok
54
Dakika1834Maç başına 87 dakika
75
Maçlar Başladı16Yok
69
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol341.67
32
Dakika Başına yenilen Gol54 Dk'Yok
33
Gol yememeden314%
37
Müdahaleler60.39
9
Müdahaleler120.78
48
Düellolar412.67
7
Düellolar Kazandı201.30
7
Hava Düelloları Kazandı60.39
25
çalım atmak70.46
55
Tehlikeyi uzalaştırmak684.42
87
Engellenen şutlar150.98
93
Verilen Penaltılar20.13
2

Bir savunma oyuncusu olarak, Robin Jansson 34 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 21 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Robin Jansson sahadayken, takımlarının her 54 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.39 tackles ve 0.78 müdahaleler yaptılar. Robin Jansson aynı zamanda 4.42 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar4YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar40.2
57
Dakika Başına Kart459 Dk' / KartYok
57
0.5'in Üzerindeki Kartlar314%
71
İşlenen Fauller70.46
14
Karşı Faul70.46
23

Robin Jansson şu ana kadar MLS 2026 sezonunda 21 maçlarında 4 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.46 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
40
Gol Katkısı00
26
Evdeki Goller00
55
Deplasman Golleri00
58
Beklenen Goller (xG)0.140.01
12
Penaltısız xG (npxG)0.140.01
12
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Robin Jansson MLS 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.07
8
Kaleyi bulan şut
1/ 1
0.07
19
Kaleyi bulmayan şut
0/ 1
0.00
9
Direğe takılmak0 kez0.00
71
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
40
Şut Doğruluğu100.00%Yok
99
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Robin Jansson, 2026 MLS sezonunda 1 şu ana kadar 21 maçlarında 1 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 0 atışları hedef dışıydı. Bu, Robin Jansson'in çekim doğruluğunun 100.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.07 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
43
Beklenen Asistler (xA)1.850.12
38
Toplam pas90658.92
84
Başarılı Paslar
822/ 906
53.45
86
Pas Tamamlama Oranı90.73%Yok
88
Tehlikeli Paslar20.13
12
Ortalar00.00
15
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
31
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
31
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Robin Jansson bu MLS sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.07
11
Başarılı Top Sürme10.07
15
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış20.13
83
Ofsaytlar10.07
51

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Robin Jansson henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Amerika Açık Kupası Robin Jansson için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
78
Dakika204Maç başına 68 dakika
23
Maçlar Başladı2Yok
47
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol31.32
37
Dakika Başına yenilen Gol68 Dk'Yok
46
Gol yememeden00%
16
Müdahaleler00.00
15
Müdahaleler31.32
74
Düellolar31.32
9
Düellolar Kazandı10.44
6
Hava Düelloları Kazandı10.44
38
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak31.32
55
Engellenen şutlar10.44
75
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Robin Jansson 34 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 3 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Robin Jansson sahadayken, takımlarının her 68 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.32 müdahaleler yaptılar. Robin Jansson aynı zamanda 1.32 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
62
Dakika Başına KartKartlar yokYok
62
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
63
İşlenen Fauller20.88
43
Karşı Faul00.00
17

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
68
Gol Katkısı00
51
Evdeki Goller00
84
Deplasman Golleri00
81
Beklenen Goller (xG)0.000.00
23
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
23
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
23
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
48
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
31
Direğe takılmak0 kez0.00
93
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu0.00%Yok
48
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
75
Beklenen Asistler (xA)0.220.10
50
Toplam pas10546.32
74
Başarılı Paslar
94/ 105
41.47
76
Pas Tamamlama Oranı89.52%Yok
85
Tehlikeli Paslar00.00
27
Ortalar00.00
35
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
58
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
58
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
33
Başarılı Top Sürme00.00
47
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
47
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
77

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Leagues Cup Robin Jansson için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
0
Dakika180Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
34
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol21
61
Dakika Başına yenilen Gol90 Dk'Yok
65
Gol yememeden00%
40
Müdahaleler00.00
13
Müdahaleler10.50
47
Düellolar42.00
11
Düellolar Kazandı10.50
7
Hava Düelloları Kazandı10.50
54
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak52.50
75
Engellenen şutlar10.50
78
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Robin Jansson 34 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 2 maçlarında 3 kalesini gole kapattı. Bu, Robin Jansson sahadayken, takımlarının her 90 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.50 müdahaleler yaptılar. Robin Jansson aynı zamanda 2.50 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
58
Dakika Başına KartKartlar yokYok
58
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
59
İşlenen Fauller21.00
56
Karşı Faul00.00
21

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
73
Gol Katkısı00
57
Evdeki Goller00
80
Deplasman Golleri00
91
Beklenen Goller (xG)0.000.00
18
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
18
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
18
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
49
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
25
Direğe takılmak0 kez0.00
92
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
74
Şut Doğruluğu0.00%Yok
49
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
76
Beklenen Asistler (xA)0.240.12
56
Toplam pas12964.50
93
Başarılı Paslar
116/ 129
58.00
94
Pas Tamamlama Oranı89.92%Yok
78
Tehlikeli Paslar00.00
24
Ortalar00.00
37
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
62
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
62
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.50
43
Başarılı Top Sürme00.00
40
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
40
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
76

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Robin Jansson'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Robin Jansson bu sezon 21 matches MLS maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1834 minutes dakika sahada kaldı. Robin Jansson sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.67 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 14%. Yani Robin Jansson forma giydiği 21 maçının 3 matches tanesinde gol yedi.

Robin Jansson bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Orlando City SC kadroda golcüler listesinde 25 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

601 / 630 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

183 / 265 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

1

37

8

6

0

2706'

5

0

5

1

1

0

450'

Toplam 2025

38

1

46

9

7
0

3336'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.23
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

35

1

44

10

9

0

3112'

3

0

1

1

1

0

226'

Toplam 2024

41

1

49

13

11
0

3608'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.27
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

37

0

36

13

6

0

3148'

3

0

6

0

1

0

270'

Toplam 2023

43

0

44

14

9
0

3688'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.03
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

22

1

26

7

11

1

1971'

Toplam 2022

28

1

31

7

14
1

2416'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.19
 Yenilen Gol

0.5  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

3

42

7

6

0

2513'

Toplam 2021

29

3

42

7

6
0

2513'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.11 Goller

1.5
 Yenilen Gol

0.21  Kartlar

2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

28

5

4

0

2505'

Toplam 2020

28

0

28

5

4
0

2505'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.01
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

34

7

7

1

2422'

Toplam 2019

35

1

39

8

8
1

3052'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.26
 Yenilen Gol

0.3  Kartlar

2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

2

10

16

4

0

2223'

Toplam 2018

25

2

10

16

4
0

2223'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.08 Goller

0.4
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

0

34

4

6

0

2070'

Toplam 2017

23

0

34

4

6
0

2070'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.48
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

2

33

1

8

1

2044'

Toplam 2016

23

2

33

1

8
1

2044'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

1.45
 Yenilen Gol

0.35  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!