
Hugo Álvarez İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Yukarıdaki Hugo Álvarez için kariyer istatistikleri. Hugo Álvarez toplam 142 maçı oynadı, 17 goleri attı ve 8 asistleri biriktirdi. Hugo Álvarez, İspanya'de 142 apperances ile La Liga'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
La Liga'deki 90 dakikalık istatistikler başına
La Liga Hugo Álvarez için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 9 | Yok | 54 |
| Dakika | 572 | Maç başına 64 dakika | 47 |
| Maçlar Başladı | 7 | Yok | 58 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 2 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 7 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 57 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.31 | 72 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 70 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 77 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.13 | 0.02 | 24 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.13 | 0.02 | 24 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Hugo Álvarez La Liga 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 0.47 | 29 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 3 | 0.00 | 29 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 3 | 0.47 | 39 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 83 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 57 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 29 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Hugo Álvarez, 2026/2027 La Liga sezonunda 3 şu ana kadar 9 maçlarında 3 şut çekti. 0 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Hugo Álvarez'in çekim doğruluğunun 0.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.47 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 2 | 0.31 | 91 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.90 | 0.30 | 86 |
| Toplam pas | 208 | 32.73 | 34 |
| Başarılı Paslar | 176/ 208 | 27.69 | 38 |
| Pas Tamamlama Oranı | 84.62% | Yok | 50 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 1.57 | 82 |
| Ortalar | 13 | 2.05 | 70 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 13 | 0.63 | 80 |
| Orta Tamamlama Oranı | 30.77% | Yok | 82 |
| Dakika Başına Asist | 286 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Hugo Álvarez şu ana kadar La Liga 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 2 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Hugo Álvarez, 84.62 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 32.73 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.57 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Hugo Álvarez'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.30'dir. Bu istatistik, La Liga'deki oyuncuların 86 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 10 | 1.57 | 60 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.31 | 37 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 20.00% | Yok | 20 |
| Dağıtılmış | 7 | 1.10 | 26 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 51 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 32 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 32 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 33 |
| İşlenen Fauller | 8 | 1.26 | 64 |
| Karşı Faul | 7 | 1.10 | 59 |
Hugo Álvarez bu La Liga sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 0.63 | 94 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 143 Dk' | Yok | 94 |
| Gol yememeden | 4 | 44% | 84 |
| Müdahaleler | 3 | 0.47 | 13 |
| Müdahaleler | 4 | 0.63 | 41 |
| Düellolar | 42 | 6.61 | 26 |
| Düellolar Kazandı | 12 | 1.89 | 8 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.16 | 13 |
| çalım atmak | 1 | 0.16 | 88 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.31 | 11 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 33 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Hugo Álvarez henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
UEFA Avrupa Ligi Hugo Álvarez için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 4 |
| Dakika | 248 | Maç başına 62 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.36 | 87 |
| Gol Katkısı | 2 | 0.73 | 89 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.62 | 92 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.77 | 0.28 | 88 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.77 | 0.28 | 88 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 248 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 2 | 0.73 | 59 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 2 | 0.36 | 68 |
| Kaleyi bulmayan şut | 1/ 2 | 0.36 | 56 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 93 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 50.00% | Yok | 96 |
| Şut Doğruluğu | 50.00% | Yok | 82 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 2.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.36 | 92 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.93 | 0.34 | 92 |
| Toplam pas | 139 | 50.44 | 88 |
| Başarılı Paslar | 119/ 139 | 43.19 | 87 |
| Pas Tamamlama Oranı | 85.61% | Yok | 68 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 1.09 | 77 |
| Ortalar | 10 | 3.63 | 98 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 10 | 1.09 | 98 |
| Orta Tamamlama Oranı | 30.00% | Yok | 70 |
| Dakika Başına Asist | 248 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 12 | 4.35 | 99 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 1.81 | 99 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 41.67% | Yok | 65 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.73 | 20 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 77 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 38 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 38 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 41 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.36 | 39 |
| Karşı Faul | 6 | 2.18 | 95 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 5 | 1.81 | 11 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 50 Dk' | Yok | 12 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 1 |
| Müdahaleler | 3 | 1.09 | 68 |
| Müdahaleler | 1 | 0.36 | 44 |
| Düellolar | 27 | 9.80 | 95 |
| Düellolar Kazandı | 15 | 5.44 | 94 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.73 | 66 |
| çalım atmak | 1 | 0.36 | 44 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 3 | 1.09 | 55 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 49 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Hugo Álvarez bu sezon 9 matches La Liga maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 572 minutes dakika sahada kaldı. Hugo Álvarez sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. La Liga içinde bu performansla 324 players hücum oyuncusu arasında 278 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından La Liga performansı onu takımında en golcü 14. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 286 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.27 Goller
0.13 Asist
0.13 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.23 Goller
0.17 Asist
0.29 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.12 Goller
0.12 Asist
0.12 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.06 Goller
0 Asist
0.12 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar