Karol Blaško İstatistik
2025/2026
2027
Yukarıdaki Karol Blaško için kariyer istatistikleri. Karol Blaško toplam 13 maçı oynadı, 2 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Karol Blaško, Slovakya'de 13 apperances ile Süper Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Süper Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Süper Lig Karol Blaško için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 9 | Yok | 7 |
| Dakika | 219 | Maç başına 24 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 1 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 6 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 6 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 38 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.41 | 80 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 52 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 56 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.24 | 0.10 | 47 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.24 | 0.10 | 49 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Karol Blaško Süper Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.22 | 54 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.41 | 62 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 0.81 | 50 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 71 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 39 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 63 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Karol Blaško, 2025/2026 Süper Lig sezonunda 3 şu ana kadar 9 maçlarında 3 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 2 atışları hedef dışıydı. Bu, Karol Blaško'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.22 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.41 | 98 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.91 | 0.37 | 99 |
| Toplam pas | 50 | 20.27 | 14 |
| Başarılı Paslar | 34/ 50 | 13.78 | 13 |
| Pas Tamamlama Oranı | 68.00% | Yok | 16 |
| Tehlikeli Paslar | 7 | 2.84 | 99 |
| Ortalar | 4 | 1.62 | 62 |
| Başarılı Ortalar | 2/ 4 | 0.81 | 79 |
| Orta Tamamlama Oranı | 50.00% | Yok | 96 |
| Dakika Başına Asist | 219 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Karol Blaško şu ana kadar Süper Lig 2025/2026 sezonunda 9 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Karol Blaško, 68.00 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 20.27 kez geçer. Ayrıca her oyunda 2.84 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Karol Blaško'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.37'dir. Bu istatistik, Süper Lig'deki oyuncuların 99 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 2.03 | 74 |
| Başarılı Top Sürme | 4 | 1.62 | 94 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 80.00% | Yok | 93 |
| Dağıtılmış | 5 | 2.03 | 2 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 45 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 13 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 13 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 15 |
| İşlenen Fauller | 3 | 1.22 | 53 |
| Karşı Faul | 9 | 3.65 | 99 |
Karol Blaško bu Süper Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.41 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 219 Dk' | Yok | 99 |
| Gol yememeden | 4 | 44% | 97 |
| Müdahaleler | 2 | 0.81 | 19 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 11 |
| Düellolar | 27 | 10.95 | 70 |
| Düellolar Kazandı | 16 | 6.49 | 87 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.41 | 17 |
| çalım atmak | 1 | 0.41 | 61 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.81 | 24 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 24 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Karol Blaško henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
UEFA Euro U19 Championship Qualification Karol Blaško için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok |
| Dakika | 65 | Maç başına 65 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 1.38 |
| Gol Katkısı | 1 | 1.38 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 1 | 1.38 |
| Dakika başına Gol | 65 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 4.15 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 22 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Karol Blaško bu sezon 9 matches Süper Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 219 minutes dakika sahada kaldı. Karol Blaško sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.41 asist
yapıyor.
Karol Blaško ligde bu sezon 0 goals gol attı. Bu da onu Dunajska Streda takımının en golcü oyuncular listesinde 28 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 219 dakikada bir asist
Her 0 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2027 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.69 Goller
0 Asist
0.69 Kartlar