Ivan Kostić Portrait

Ivan Kostić İstatistik

Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : Sırbistan
Birthplace : Serbia - Serbia
Forma Numarası : #12
Yaş (Doğum günü) : 30 (24 October 1995)
Boy : 191cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Daha Fazla

2017/2018

2016/2017

2025/2026 & Kariyer İstatistikleri- Ivan Kostić

5.93
1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 74 / 126 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

0

37

7

3

0

2790'

Toplam 2025/2026

32

0

39

7

3
0

2880'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

69

0

86

20

7

0

6136'

63

0

71

16

6

0

5670'

43

0

27

24

2

0

3870'

31

0

52

6

4

0

2790'

Toplam 2021/2022

210

0

243

66

19
0

18826'

Yukarıdaki Ivan Kostić için kariyer istatistikleri. Ivan Kostić toplam 210 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Ivan Kostić, Sırbistan'de 210 apperances ile Süper Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

19%Kurtarış Yüzdesi
10 Kurtarışlar / 53 Şutlar
83 Yüzdelik
1.19Yenen Gol / 90'
37 Goller 31 Maçlarda
43rd Yüzdelik
23%Gol yememeden
7 / 31 Temiz Maçlar
32nd Yüzdelik

Ivan Kostić İstatistikleri - Detaylı

1. Lig Ivan Kostić için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar31Yok
94
Dakika2790Maç başına 90 dakika
98
Yıllık Maaş€157,500Yok
58
Maçlar Başladı31Yok
98
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar531.71
81
Kurtarışlar100.32
92
Kurtarış Yüzdesi10 Kurtarışlar / 53 Şutlar18.87%
83
Yumruklar00.00
0

Bir Kaleci olarak Ivan Kostić 1. Lig 2025/2026 sezonunda 37 goller yedi ve 31 maçlarında 7 gol yemedi. Bu, Ivan Kostić kalede olduğunda, takımının her 75 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Ivan Kostić'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.19.

Kalecilik açısından, 53 atışlarının 10'ını kurtardılar - yani Ivan Kostić's kurtarış yüzdesi 18.87%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol371.19
43
Dakika Başına yenilen Gol75 Dk'Yok
42
Gol yememeden723%
32
Müdahaleler00.00
88
Müdahaleler00.00
68
Düellolar20.06
44
Düellolar Kazandı20.06
49
Hava Düelloları Kazandı20.06
72
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak10.03
69
Engellenen şutlar00.00
90
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar3YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar30.1
19
Dakika Başına Kart930 Dk' / KartYok
93
0.5'in Üzerindeki Kartlar310%
36
İşlenen Fauller00.00
63
Karşı Faul00.00
65

Ivan Kostić şu ana kadar 1. Lig 2025/2026 sezonunda 31 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.00 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
43
Gol Katkısı00
36
Evdeki Goller00
55
Deplasman Golleri00
61
Beklenen Goller (xG)0.000.00
38
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
41
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Ivan Kostić 1. Lig 2025/2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
71
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
88
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
76
Direğe takılmak0 kez0.00
99
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
77
Şut Doğruluğu0.00%Yok
88
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Ivan Kostić henüz 1. Lig 2025/2026 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
70
Beklenen Asistler (xA)0.040.00
70
Toplam pas210.68
52
Başarılı Paslar
16/ 21
0.52
53
Pas Tamamlama Oranı76.19%Yok
62
Tehlikeli Paslar00.00
77
Ortalar00.00
71
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
83
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
83
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Ivan Kostić bu 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
69
Başarılı Top Sürme00.00
71
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
71
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
95

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Ivan Kostić henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Kıbrıs Kupası Ivan Kostić için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika90Maç başına 90 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol22
Dakika Başına yenilen Gol45 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Ivan Kostić'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Ivan Kostić bu sezon 31 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2790 minutes dakika sahada kaldı. Ivan Kostić sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.19 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 23%. Yani Ivan Kostić forma giydiği 31 maçının 7 matches tanesinde gol yedi.

Ivan Kostić bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Omonia Aradippou kadroda golcüler listesinde 31 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

252 / 339 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

74 / 126 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

0

33

5

2

0

1890'

Toplam 2024/2025

21

0

33

5

2
0

1890'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.57
 Yenilen Gol

0.1  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

0

19

1

2

0

900'

Toplam 2023/2024

11

0

20

1

2
0

990'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.9
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

32

0

34

9

3

0

2880'

Toplam 2022/2023

32

0

34

9

3
0

2880'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.06
 Yenilen Gol

0.09  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

30

0

38

11

2

0

2700'

Toplam 2021/2022

31

0

41

11

2
0

2790'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.27
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

0

32

7

5

0

2540'

Toplam 2020/2021

29

0

32

7

5
0

2540'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.13
 Yenilen Gol

0.18  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

16

1

0

0

806'

Toplam 2019/2020

9

0

16

1

0
0

806'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.79
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

6

0

5

2

1

0

540'

Toplam 2018/2019

7

0

6

2

1
0

630'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.83
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

0

16

13

1

0

2250'

Toplam 2017/2018

25

0

16

13

1
0

2250'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.64
 Yenilen Gol

0.04  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

1

0

0

90'

12

0

6

9

0

0

1080'

Toplam 2016/2017

13

0

6

10

0
0

1170'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
Yakında
Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!