Manoj Mohammed İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Yukarıdaki Manoj Mohammed için kariyer istatistikleri. Manoj Mohammed toplam 23 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Manoj Mohammed, Hindistan'de 23 apperances ile Hindistan Süper Ligi'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Hindistan Süper Ligi'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Hindistan Süper Ligi Manoj Mohammed için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 99 |
| Dakika | 316 | Maç başına 79 dakika | 77 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 99 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 1.99 | 12 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok | 20 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 42 |
| Müdahaleler | 7 | 1.99 | 77 |
| Müdahaleler | 7 | 1.99 | 89 |
| Düellolar | 25 | 7.12 | 48 |
| Düellolar Kazandı | 15 | 4.27 | 61 |
| Hava Düelloları Kazandı | 6 | 1.71 | 85 |
| çalım atmak | 3 | 0.85 | 23 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 10 | 2.85 | 78 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.28 | 71 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Manoj Mohammed 7 gollerini yedi ve Hindistan Süper Ligi 2026/2027 sezonunda 4 maçlarında 0 kalesini gole kapattı. Bu, Manoj Mohammed sahadayken, takımlarının her 45 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.99 tackles ve 1.99 müdahaleler yaptılar. Manoj Mohammed aynı zamanda 2.85 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.28 | 76 |
| Dakika Başına Kart | 316 Dk' / Kart | Yok | 95 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 25% | 80 |
| İşlenen Fauller | 5 | 1.42 | 74 |
| Karşı Faul | 1 | 0.28 | 27 |
Manoj Mohammed şu ana kadar Hindistan Süper Ligi 2026/2027 sezonunda 4 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.42 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 80 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.28 | 72 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 89 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 89 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.21 | 0.06 | 53 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.21 | 0.06 | 55 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Manoj Mohammed Hindistan Süper Ligi 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 0.85 | 48 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.28 | 61 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 0.57 | 46 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 92 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 72 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Manoj Mohammed, 2026/2027 Hindistan Süper Ligi sezonunda 3 şu ana kadar 4 maçlarında 3 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 2 atışları hedef dışıydı. Bu, Manoj Mohammed'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.85 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.28 | 86 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.95 | 0.27 | 88 |
| Toplam pas | 150 | 42.72 | 68 |
| Başarılı Paslar | 108/ 150 | 30.76 | 53 |
| Pas Tamamlama Oranı | 72.00% | Yok | 21 |
| Tehlikeli Paslar | 4 | 1.14 | 65 |
| Ortalar | 3 | 0.85 | 53 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 3 | 0.00 | 61 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 61 |
| Dakika Başına Asist | 316 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Manoj Mohammed şu ana kadar Hindistan Süper Ligi 2026/2027 sezonunda 4 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Manoj Mohammed, 72.00 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 42.72 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.14 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Manoj Mohammed'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.27'dir. Bu istatistik, Hindistan Süper Ligi'deki oyuncuların 88 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.28 | 32 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.28 | 52 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.28 | 58 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 80 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Manoj Mohammed henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Manoj Mohammed bu sezon 4 matches Hindistan Süper Ligi maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 316 minutes dakika sahada kaldı. Manoj Mohammed sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.99 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 0%. Yani Manoj Mohammed forma giydiği 4 maçının 0 matches tanesinde gol yedi.
Manoj Mohammed bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Sporting Delhi kadroda golcüler listesinde 12 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 316 dakikada bir asist
Her 316 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.08 Goller
1.04
Yenilen Gol
0.16 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
2.99
Yenilen Gol
0 Kartlar