Bence Pethő İstatistik

Pozisyon : Forward
Uyruk : Hungary
Birthplace : Kapuvár - Hungary
Forma Numarası : #29
Yaş (Doğum günü) : 28 (1/11 1998)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Bence Pethő

6.69
NB I 'de Ortalama DerecelendirmeGol Sıralaması : -1 / 187 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

8

1

0

1

0

0

101'

Toplam 2026/2027

9

2

0

1
0

0

113'

Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

111

23

2

2

0

0

5418'

13

1

0

1

0

0

220'

Toplam 2025/2026

133

26

2

3
0

0

6356'

Yukarıdaki Bence Pethő için kariyer istatistikleri. Bence Pethő toplam 133 maçı oynadı, 26 goleri attı ve 2 asistleri biriktirdi. Bence Pethő, Macaristan'de 133 apperances ile NB II'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

NB I 'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.8990 dk Ort Gol
1 Toplam Goller
99 Yüzdelik
0.0090 dk Ort Asist
0 Toplam Asistler
64 Yüzdelik
0.8990 başına G+A
1 toplam gol katkıları
97 Yüzdelik
0.9390' başına xG
1.14 Beklenen Goller
99 Yüzdelik
0.2390 Başına xA
0.28 Beklenen Asistler
85 Yüzdelik
0.8990 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
98 Yüzdelik

Bence Pethő İstatistikleri - Detaylı

NB I Bence Pethő için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar8Yok
43
Dakika101Maç başına 13 dakika
0
Maçlar Başladı0Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak8YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.89
99
Gol Katkısı10.89
97
Evdeki Goller00
70
Deplasman Golleri11.53
99
Beklenen Goller (xG)1.140.93
99
Penaltısız xG (npxG)1.140.93
99
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol101 Dakika başına GolYokYok

Bence Pethő has skored 1 gol in 8 maçları şu ana kadar NB I 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Bence Pethő'in 90 dakikada attığı goller 0.89'dır. Dahası, Bence Pethő'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.89'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.93'dır. Bu, Bence Pethő'in npxG çıktısını 1.14'a koyar ve bu da onları NB I oyuncularının en üst 99 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut86.55
99
Kaleyi bulan şut
2/ 8
1.64
99
Kaleyi bulmayan şut
6/ 8
4.91
99
Direğe takılmak0 kez0.00
79
Şut Dönüşüm Oranı12.50%Yok
73
Şut Doğruluğu25.00%Yok
51
Gol Başına Çekilen Şut8.00YokYok

Bence Pethő, 2026/2027 NB I sezonunda 8 şu ana kadar 8 maçlarında 8 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 6 atışları hedef dışıydı. Bu, Bence Pethő'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 8.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 6.55 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
64
Beklenen Asistler (xA)0.280.23
85
Toplam pas3528.64
36
Başarılı Paslar
29/ 35
23.73
45
Pas Tamamlama Oranı82.86%Yok
74
Tehlikeli Paslar54.09
99
Ortalar00.00
17
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
37
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
37
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Bence Pethő bu NB I sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.82
40
Başarılı Top Sürme00.00
22
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
22
Dağıtılmış43.27
0
Ofsaytlar10.82
97

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.89
98
Dakika Başına Kart101 Dk' / KartYok
35
0.5'in Üzerindeki Kartlar112%
50
İşlenen Fauller32.45
91
Karşı Faul54.09
99

Bence Pethő şu ana kadar NB I 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 2.45 faul yaparlar.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol43.56
0
Dakika Başına yenilen Gol25 Dk'Yok
1
Gol yememeden113%
27
Müdahaleler21.64
58
Müdahaleler00.00
15
Düellolar2822.91
99
Düellolar Kazandı1411.45
99
Hava Düelloları Kazandı86.55
99
çalım atmak10.82
32
Tehlikeyi uzalaştırmak21.64
48
Engellenen şutlar21.64
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Bence Pethő henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Macaristan Kupası Bence Pethő için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika12Maç başına 12 dakika

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol17.5
Gol Katkısı17.5
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri17.5
Dakika başına Gol12 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol00
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Bence Pethő'in İstatistiksel Analizi

Forvet pozisyonunda oynayan Bence Pethő bu sezon 8 matches NB I maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 101 minutes dakika sahada kaldı. Bence Pethő sahada kaldığı her 90 dakika başına0.89 goals gol attı. NB I içinde bu performansla 187 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.

Bu sezon 1 gol attı. Attığı goller açısından NB I performansı onu takımında en golcü 8. oyuncu yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 101 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

Yok / 187 Oyuncu

Asist Sıralaması

Yok / 187 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

24

8

2

0

0

0

1662'

Toplam 2025/2026

25

9

2

0
0

0

1752'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.43 Goller

0.11  Asist

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

9

2

0

0

0

0

500'

Toplam 2024/2025

9

2

0

0
0

0

500'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.36 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

18

1

0

0

0

0

772'

Toplam 2023/2024

18

1

0

0
0

0

772'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.12 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

46'

Toplam 2022/2023

1

0

0

0
0

0

46'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

5

0

0

0

0

0

119'

Toplam 2021/2022

12

0

0

0
0

0

735'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

12

5

0

0

0

0

529'

Toplam 2020/2021

12

5

0

0
0

0

529'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.85 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

0

0

0

0

422'

Toplam 2019/2020

8

0

0

0
0

0

422'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

0

0

0

33'

Toplam 2018/2019

1

0

0

0
0

0

33'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

22

6

0

2

0

0

1030'

Toplam 2017/2018

22

6

0

2
0

0

1030'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.52 Goller

0  Asist

0.17  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

16

1

0

0

0

0

424'

Toplam 2016/2017

16

1

0

0
0

0

424'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.21 Goller

0  Asist

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!