Tony Menzel İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2021/2022
Yukarıdaki Tony Menzel için kariyer istatistikleri. Tony Menzel toplam 24 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Tony Menzel, Almanya'de 24 apperances ile 2. Bundesliga'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
3. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
3. Lig Tony Menzel için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 0 |
| Dakika | 342 | Maç başına 86 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 9 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.26 | 79 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.26 | 61 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.56 | 92 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 60 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.85 | 0.22 | 68 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.85 | 0.22 | 70 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 342 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Tony Menzel has skored 1 gol in 4 maçları şu ana kadar 3. Lig 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Tony Menzel'in 90 dakikada attığı goller 0.26'dır. Dahası, Tony Menzel'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.26'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.22'dır. Bu, Tony Menzel'in npxG çıktısını 0.85'a koyar ve bu da onları 3. Lig oyuncularının en üst 70 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 4 | 1.06 | 56 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 4 | 0.26 | 50 |
| Kaleyi bulmayan şut | 3/ 4 | 0.79 | 58 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 85 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 25.00% | Yok | 90 |
| Şut Doğruluğu | 25.00% | Yok | 44 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 4.00 | Yok | Yok |
Tony Menzel, 2026/2027 3. Lig sezonunda 4 şu ana kadar 4 maçlarında 4 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Tony Menzel'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 4.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.06 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 46 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.20 | 0.05 | 9 |
| Toplam pas | 104 | 27.45 | 31 |
| Başarılı Paslar | 86/ 104 | 22.70 | 37 |
| Pas Tamamlama Oranı | 82.69% | Yok | 67 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 0.26 | 31 |
| Ortalar | 1 | 0.26 | 25 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 1 | 0.00 | 24 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 24 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Tony Menzel bu 3. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 1 | 0.26 | 30 |
| Başarılı Top Sürme | 1 | 0.26 | 38 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.53 | 48 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 47 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.26 | 60 |
| Dakika Başına Kart | 342 Dk' / Kart | Yok | 60 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 25% | 79 |
| İşlenen Fauller | 6 | 1.58 | 80 |
| Karşı Faul | 2 | 0.53 | 24 |
Tony Menzel şu ana kadar 3. Lig 2026/2027 sezonunda 4 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.58 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 1.05 | 87 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 86 Dk' | Yok | 87 |
| Gol yememeden | 3 | 75% | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 32 |
| Müdahaleler | 7 | 1.85 | 79 |
| Düellolar | 42 | 11.09 | 46 |
| Düellolar Kazandı | 20 | 5.28 | 35 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.53 | 19 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 9 | 2.38 | 57 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.26 | 55 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Tony Menzel henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Almanya Kupası Tony Menzel için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 89 | Maç başına 89 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 3 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 67 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 67 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 67 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 99 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 32 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 0 | 0.00 | 32 |
| Kaleyi bulan şut | 0/ 0 | 0.00 | 53 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 0 | 0.00 | 38 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 97 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 79 |
| Şut Doğruluğu | 0.00% | Yok | 53 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.07 | 0.07 | 29 |
| Toplam pas | 19 | 19.21 | 6 |
| Başarılı Paslar | 11/ 19 | 11.12 | 6 |
| Pas Tamamlama Oranı | 57.89% | Yok | 0 |
| Tehlikeli Paslar | 1 | 1.01 | 71 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 53 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 65 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 44 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 44 |
| Dağıtılmış | 1 | 1.01 | 26 |
| Ofsaytlar | 1 | 1.01 | 99 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 1.01 | 99 |
| Dakika Başına Kart | 89 Dk' / Kart | Yok | 33 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 100% | 99 |
| İşlenen Fauller | 2 | 2.02 | 85 |
| Karşı Faul | 1 | 1.01 | 62 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 0 | 0 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 0 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 1 | 100% | 99 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 21 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 32 |
| Düellolar | 6 | 6.07 | 32 |
| Düellolar Kazandı | 1 | 1.01 | 18 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 24 |
| çalım atmak | 2 | 2.02 | 3 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 15 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 68 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Tony Menzel bu sezon 4 matches 3. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 342 minutes dakika sahada kaldı. Tony Menzel sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Tony Menzel ligde bu sezon 1 goals gol attı. Bu da onu Rot-Weiss Essen takımının en golcü oyuncular listesinde 6 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 342 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.21 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar