Samuel Abifade Portrait

Samuel Abifade İstatistik

Kulüp : Pendikspor
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Germany
Birthplace : Braunschweig - Germany
Forma Numarası : #17
Yaş (Doğum günü) : 27 (17/09 1999)
Boy : 186cm
Ağırlık : 84kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Samuel Abifade

6.81
TFF 1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 94 / 144 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

11

1

14

2

1

1

868'

Toplam 2026/2027

11

1

14

2

1
1

868'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

110

9

102

18

18

2

6419'

46

5

50

8

2

0

1973'

20

1

18

5

2

0

996'

11

1

14

2

1

1

868'

Toplam 2025/2026

193

18

193

34

24
4

10743'

Yukarıdaki Samuel Abifade için kariyer istatistikleri. Samuel Abifade toplam 193 maçı oynadı, 18 goleri attı ve 5 asistleri biriktirdi. Samuel Abifade, Almanya'de 193 apperances ile 3. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

TFF 1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.45Yenen Gol / 90'
14 Goller 11 Maçlarda
34th Yüzdelik
18%Gol yememeden
2 / 11 Temiz Maçlar
44th Yüzdelik
0.2190 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
55th Yüzdelik

Samuel Abifade İstatistikleri - Detaylı

TFF 1. Lig Samuel Abifade için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar11Yok
59
Dakika868Maç başına 79 dakika
66
Maçlar Başladı10Yok
69
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol141.45
34
Dakika Başına yenilen Gol62 Dk'Yok
34
Gol yememeden218%
44
Müdahaleler161.66
70
Müdahaleler131.35
78
Düellolar868.92
60
Düellolar Kazandı484.98
74
Hava Düelloları Kazandı141.45
78
çalım atmak10.10
67
Tehlikeyi uzalaştırmak202.07
68
Engellenen şutlar50.52
83
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Samuel Abifade 14 gollerini yedi ve TFF 1. Lig 2026/2027 sezonunda 11 maçlarında 2 kalesini gole kapattı. Bu, Samuel Abifade sahadayken, takımlarının her 62 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.66 tackles ve 1.35 müdahaleler yaptılar. Samuel Abifade aynı zamanda 2.07 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar1YokYok
Toplam Kartlar20.21
55
Dakika Başına Kart434 Dk' / KartYok
69
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
25
İşlenen Fauller90.93
35
Karşı Faul90.93
47

Samuel Abifade şu ana kadar TFF 1. Lig 2026/2027 sezonunda 11 maçlarında 1 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.93 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.1
64
Gol Katkısı10.1
45
Evdeki Goller10.28
83
Deplasman Golleri00
70
Beklenen Goller (xG)1.390.14
62
Penaltısız xG (npxG)1.390.14
64
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol868 Dakika başına GolYokYok

Samuel Abifade has skored 1 gol in 11 maçları şu ana kadar TFF 1. Lig 2026/2027 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Samuel Abifade'in 90 dakikada attığı goller 0.1'dır. Dahası, Samuel Abifade'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.1'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.14'dır. Bu, Samuel Abifade'in npxG çıktısını 1.39'a koyar ve bu da onları TFF 1. Lig oyuncularının en üst 64 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut131.35
67
Kaleyi bulan şut
2/ 13
0.21
47
Kaleyi bulmayan şut
11/ 13
1.14
75
Direğe takılmak0 kez0.00
82
Şut Dönüşüm Oranı7.69%Yok
59
Şut Doğruluğu15.38%Yok
32
Gol Başına Çekilen Şut13.00YokYok

Samuel Abifade, 2026/2027 TFF 1. Lig sezonunda 13 şu ana kadar 11 maçlarında 13 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 11 atışları hedef dışıydı. Bu, Samuel Abifade'in çekim doğruluğunun 15.38% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 13.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.35 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
57
Beklenen Asistler (xA)0.770.08
28
Toplam pas31532.66
45
Başarılı Paslar
249/ 315
25.82
44
Pas Tamamlama Oranı79.05%Yok
34
Tehlikeli Paslar80.83
52
Ortalar191.97
69
Başarılı Ortalar
2/ 19
0.21
52
Orta Tamamlama Oranı10.53%Yok
38
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Samuel Abifade bu TFF 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme141.45
66
Başarılı Top Sürme90.93
82
Top Sürme Başarı Oranı64.29%Yok
82
Dağıtılmış101.04
22
Ofsaytlar40.41
85

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Samuel Abifade henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Samuel Abifade'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Samuel Abifade bu sezon 11 matches TFF 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 868 minutes dakika sahada kaldı. Samuel Abifade sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.45 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 18%. Yani Samuel Abifade forma giydiği 11 maçının 2 matches tanesinde gol yedi.

Samuel Abifade bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Pendikspor kadroda golcüler listesinde 9 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 868 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

131 / 343 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

94 / 144 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

3

41

3

4

0

2195'

Toplam 2025/2026

28

3

41

3

4
0

2195'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.12 Goller

1.68
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

13

6

4

0

1278'

Toplam 2024/2025

29

0

13

7

4
0

1324'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.92
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

3

25

4

6

1

1575'

Toplam 2023/2024

31

3

25

4

6
1

1575'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.17 Goller

1.43
 Yenilen Gol

0.34  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

3

23

5

4

1

1371'

Toplam 2022/2023

23

3

23

5

4
1

1371'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.2 Goller

1.51
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021/2022

7

2

8

1

1
1

487'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.45 Goller

1.59
 Yenilen Gol

0.45  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

1

1

2

0

0

110'

Toplam 2020/2021

8

1

1

2

0
0

110'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.82 Goller

0.82
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

2

2

1

0

101'

Toplam 2019/2020

4

0

4

2

1
0

191'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.78
 Yenilen Gol

0.89  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

15

1

1

0

785'

Toplam 2018/2019

9

0

15

1

1
0

785'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.72
 Yenilen Gol

0.11  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

18

3

35

2

1

0

1266'

Toplam 2017/2018

18

3

35

2

1
0

1266'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.21 Goller

2.49
 Yenilen Gol

0.07  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

25

1

12

5

1

0

569'

Toplam 2016/2017

25

1

12

5

1
0

569'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.16 Goller

1.9
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

1

3

1

0

0

138'

Toplam 2015/2016

3

1

3

1

0
0

138'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.65 Goller

1.96
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!