
Noah Vidal İstatistik
2026/2027
2024/2025
Yukarıdaki Noah Vidal için kariyer istatistikleri. Noah Vidal toplam 15 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Noah Vidal, Fransa'de 15 apperances ile Ligue 2'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Ligue 2'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Ligue 2 Noah Vidal için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 8 | Yok | 34 |
| Dakika | 472 | Maç başına 59 dakika | 32 |
| Maçlar Başladı | 7 | Yok | 52 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 1 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 3 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 58 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 44 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 72 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 73 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.48 | 0.09 | 52 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.48 | 0.09 | 52 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Noah Vidal Ligue 2 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 10 | 1.91 | 75 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 10 | 0.19 | 41 |
| Kaleyi bulmayan şut | 9/ 10 | 1.72 | 89 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 86 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 58 |
| Şut Doğruluğu | 10.00% | Yok | 29 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Noah Vidal, 2026/2027 Ligue 2 sezonunda 10 şu ana kadar 8 maçlarında 10 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 9 atışları hedef dışıydı. Bu, Noah Vidal'in çekim doğruluğunun 10.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.91 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 62 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.39 | 0.07 | 22 |
| Toplam pas | 134 | 25.55 | 24 |
| Başarılı Paslar | 107/ 134 | 20.40 | 27 |
| Pas Tamamlama Oranı | 79.85% | Yok | 44 |
| Tehlikeli Paslar | 4 | 0.76 | 49 |
| Ortalar | 11 | 2.10 | 67 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 11 | 0.76 | 79 |
| Orta Tamamlama Oranı | 36.36% | Yok | 89 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Noah Vidal bu Ligue 2 sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 23 | 4.39 | 98 |
| Başarılı Top Sürme | 9 | 1.72 | 95 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 39.13% | Yok | 44 |
| Dağıtılmış | 9 | 1.72 | 7 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 54 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.19 | 58 |
| Dakika Başına Kart | 472 Dk' / Kart | Yok | 77 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 12% | 58 |
| İşlenen Fauller | 9 | 1.72 | 69 |
| Karşı Faul | 8 | 1.53 | 63 |
Noah Vidal şu ana kadar Ligue 2 2026/2027 sezonunda 8 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.72 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.19 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 472 Dk' | Yok | 99 |
| Gol yememeden | 5 | 63% | 97 |
| Müdahaleler | 8 | 1.53 | 59 |
| Müdahaleler | 1 | 0.19 | 18 |
| Düellolar | 64 | 12.20 | 84 |
| Düellolar Kazandı | 26 | 4.96 | 61 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.19 | 8 |
| çalım atmak | 2 | 0.38 | 54 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 0.38 | 12 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 40 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Noah Vidal henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Noah Vidal bu sezon 8 matches Ligue 2 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 472 minutes dakika sahada kaldı. Noah Vidal sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Noah Vidal ligde bu sezon 0 goals gol attı. Bu da onu Montpellier HSC takımının en golcü oyuncular listesinde 13 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar