Toby Steward Portrait

Toby Steward İstatistik

Kulüp : St. Johnstone
Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : England
Forma Numarası : #1
Yaş (Doğum günü) : 21 (12/02 2005)
Boy : 193cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2022/2023

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Toby Steward

6.89
Premiership'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 56 / 78 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

17

1

1

1

1003'

Toplam 2026/2027

16

0

18

3

1
1

1363'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

0

21

20

0

0

3240'

12

0

17

1

1

1

1003'

1

0

0

1

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

90'

Toplam 2025/2026

64

0

51

28

1
1

5683'

Yukarıdaki Toby Steward için kariyer istatistikleri. Toby Steward toplam 64 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Toby Steward, İskoçya'de 64 apperances ile Championship'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Premiership'deki 90 dakikalık istatistikler başına

75%Kurtarış Yüzdesi
51 Kurtarışlar / 68 Şutlar
71 Yüzdelik
1.53Yenen Gol / 90'
17 Goller 12 Maçlarda
35th Yüzdelik
8%Gol yememeden
1 / 12 Temiz Maçlar
15th Yüzdelik

Toby Steward İstatistikleri - Detaylı

Premiership Toby Steward için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar12Yok
99
Dakika1003Maç başına 84 dakika
95
Maçlar Başladı12Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar686.10
99
Kurtarışlar514.58
99
Kurtarış Yüzdesi51 Kurtarışlar / 68 Şutlar75.00%
71
Yumruklar90.81
93

Bir Kaleci olarak Toby Steward Premiership 2026/2027 sezonunda 17 goller yedi ve 12 maçlarında 1 gol yemedi. Bu, Toby Steward kalede olduğunda, takımının her 59 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Toby Steward'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 1.53.

Kalecilik açısından, 68 atışlarının 51'ını kurtardılar - yani Toby Steward's kurtarış yüzdesi 75.00%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol171.53
35
Dakika Başına yenilen Gol59 Dk'Yok
38
Gol yememeden18%
15
Müdahaleler00.00
6
Müdahaleler00.00
16
Düellolar110.99
6
Düellolar Kazandı90.81
6
Hava Düelloları Kazandı50.45
18
çalım atmak10.09
89
Tehlikeyi uzalaştırmak201.79
56
Engellenen şutlar00.00
29
Verilen Penaltılar10.09
8

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar1YokYok
Toplam Kartlar20.18
54
Dakika Başına Kart502 Dk' / KartYok
81
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
35
İşlenen Fauller20.18
7
Karşı Faul70.63
30

Toby Steward şu ana kadar Premiership 2026/2027 sezonunda 12 maçlarında 1 sarı kart ve 1 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.18 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
57
Gol Katkısı00
41
Evdeki Goller00
72
Deplasman Golleri00
72
Beklenen Goller (xG)0.000.00
12
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
12
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Toby Steward Premiership 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
11
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
29
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
12
Direğe takılmak0 kez0.00
83
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
57
Şut Doğruluğu0.00%Yok
29
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Toby Steward henüz Premiership 2026/2027 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
67
Beklenen Asistler (xA)0.590.05
8
Toplam pas42337.96
51
Başarılı Paslar
251/ 423
22.52
32
Pas Tamamlama Oranı59.34%Yok
6
Tehlikeli Paslar00.00
7
Ortalar00.00
16
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
35
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
35
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Toby Steward bu Premiership sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.09
16
Başarılı Top Sürme10.09
22
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
61

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Toby Steward henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

İskoç Lig Kupası Toby Steward için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar4Yok
Dakika360Maç başına 90 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol10.25
Dakika Başına yenilen Gol360 Dk'Yok
Gol yememeden250%

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Toby Steward'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Toby Steward bu sezon 12 matches Premiership maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1003 minutes dakika sahada kaldı. Toby Steward sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.53 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 8%. Yani Toby Steward forma giydiği 12 maçının 1 matches tanesinde gol yedi.

Toby Steward bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu St. Johnstone kadroda golcüler listesinde 10 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

127 / 184 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

56 / 78 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

0

21

20

0

0

3240'

Toplam 2025/2026

44

0

27

23

0
0

3960'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.58
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

0

1

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

90'

Toplam 2024/2025

2

0

0

2

0
0

180'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2023

2

0

6

0

0
0

180'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

3
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!