James Tarkowski Portrait

James Tarkowski İstatistik

Kulüp : Everton FC
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Stoper
Uyruk : England
Ayak : Sağ ayaklı
Forma Numarası : #6
Yaş (Doğum günü) : 33 (19/11 1992)
Boy : 185cm
Ağırlık : 81kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- James Tarkowski

7.31
Premier Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 29 / 131 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

1

9

4

2

0

900'

2

0

1

1

1

0

180'

Toplam 2026/2027

12

1

10

5

3
0

1080'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

350

13

422

103

74

0

30191'

85

7

91

20

16

2

6992'

63

2

66

16

14

1

5411'

26

0

30

8

3

0

2336'

17

1

16

5

3

0

1391'

6

1

5

1

2

0

460'

Toplam 2026/2027

554

24

633

155

113
3

47130'

Yukarıdaki James Tarkowski için kariyer istatistikleri. James Tarkowski toplam 554 maçı oynadı, 24 goleri attı ve 12 asistleri biriktirdi. James Tarkowski, İngiltere'de 554 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Premier Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.90Yenen Gol / 90'
9 Goller 10 Maçlarda
76th Yüzdelik
40%Gol yememeden
4 / 10 Temiz Maçlar
81st Yüzdelik
0.2090 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
59th Yüzdelik

James Tarkowski İstatistikleri - Detaylı

Premier Lig James Tarkowski için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar10Yok
99
Dakika900Maç başına 90 dakika
99
Maçlar Başladı10Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol90.9
76
Dakika Başına yenilen Gol100 Dk'Yok
76
Gol yememeden440%
81
Müdahaleler151.50
49
Müdahaleler232.30
97
Düellolar888.80
45
Düellolar Kazandı676.70
89
Hava Düelloları Kazandı353.50
94
çalım atmak20.20
85
Tehlikeyi uzalaştırmak505.00
87
Engellenen şutlar101.00
93
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, James Tarkowski 9 gollerini yedi ve Premier Lig 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, James Tarkowski sahadayken, takımlarının her 100 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 1.50 tackles ve 2.30 müdahaleler yaptılar. James Tarkowski aynı zamanda 5.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.2
59
Dakika Başına Kart450 Dk' / KartYok
76
0.5'in Üzerindeki Kartlar220%
70
İşlenen Fauller60.60
24
Karşı Faul151.50
75

James Tarkowski şu ana kadar Premier Lig 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.60 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol10.1
61
Gol Katkısı20.2
64
Evdeki Goller00
71
Deplasman Golleri10.2
79
Beklenen Goller (xG)0.840.08
48
Penaltısız xG (npxG)0.840.08
49
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol900 Dakika başına GolYokYok

James Tarkowski has skored 1 gol in 10 maçları şu ana kadar Premier Lig 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, James Tarkowski'in 90 dakikada attığı goller 0.1'dır. Dahası, James Tarkowski'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 2. Skor katkıları, 90 dakikada 0.2'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.08'dır. Bu, James Tarkowski'in npxG çıktısını 0.84'a koyar ve bu da onları Premier Lig oyuncularının en üst 49 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut40.40
23
Kaleyi bulan şut
1/ 4
0.10
28
Kaleyi bulmayan şut
3/ 4
0.30
29
Direğe takılmak0 kez0.00
84
Şut Dönüşüm Oranı25.00%Yok
94
Şut Doğruluğu25.00%Yok
52
Gol Başına Çekilen Şut4.00YokYok

James Tarkowski, 2026/2027 Premier Lig sezonunda 4 şu ana kadar 10 maçlarında 4 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, James Tarkowski'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 4.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.40 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.1
66
Beklenen Asistler (xA)1.530.15
59
Toplam pas47747.70
70
Başarılı Paslar
398/ 477
39.80
70
Pas Tamamlama Oranı83.44%Yok
58
Tehlikeli Paslar40.40
28
Ortalar10.10
23
Başarılı Ortalar
0/ 1
0.00
44
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
44
Dakika Başına Asist900 Dakika Başına AsistYokYok

James Tarkowski şu ana kadar Premier Lig 2026/2027 sezonunda 10 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, James Tarkowski, 83.44 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 47.70 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.40 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, James Tarkowski'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.15'dir. Bu istatistik, Premier Lig'deki oyuncuların 59 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme30.30
23
Başarılı Top Sürme20.20
27
Top Sürme Başarı Oranı66.67%Yok
80
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar10.10
56

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok0%
Kullanılan Penaltılar02
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar02

James Tarkowski kariyerlerinde şu ana kadar 2 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 2 eksikken James Tarkowski 0 kalemleri aldı. James Tarkowski için genel ceza dönüşüm oranı 0%'tir.

Lig Kupası James Tarkowski için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
0
Dakika180Maç başına 90 dakika
0
Maçlar Başladı2Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.5
17
Dakika Başına yenilen Gol180 Dk'Yok
17
Gol yememeden150%
17
Müdahaleler10.50
39
Müdahaleler10.50
57
Düellolar147.00
35
Düellolar Kazandı105.00
65
Hava Düelloları Kazandı63.00
83
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak115.50
83
Engellenen şutlar52.50
99
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, James Tarkowski 9 gollerini yedi ve Premier Lig 2026/2027 sezonunda 2 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, James Tarkowski sahadayken, takımlarının her 180 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.50 tackles ve 0.50 müdahaleler yaptılar. James Tarkowski aynı zamanda 5.50 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.5
99
Dakika Başına Kart180 Dk' / KartYok
58
0.5'in Üzerindeki Kartlar150%
96
İşlenen Fauller10.50
39
Karşı Faul21.00
70

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
75
Gol Katkısı00
42
Evdeki Goller00
75
Deplasman Golleri00
92
Beklenen Goller (xG)0.050.03
39
Penaltısız xG (npxG)0.050.03
39
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut10.50
43
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
43
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
0.50
61
Direğe takılmak0 kez0.00
87
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu0.00%Yok
43
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
58
Beklenen Asistler (xA)0.260.13
65
Toplam pas12964.50
99
Başarılı Paslar
113/ 129
56.50
99
Pas Tamamlama Oranı87.60%Yok
99
Tehlikeli Paslar00.00
26
Ortalar00.00
43
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
65
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
65
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.50
57
Başarılı Top Sürme10.50
61
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
65

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok0%
Kullanılan Penaltılar02
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar02

James Tarkowski'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan James Tarkowski bu sezon 10 matches Premier Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 900 minutes dakika sahada kaldı. James Tarkowski sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.9 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 40%. Yani James Tarkowski forma giydiği 10 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.

James Tarkowski bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu Everton FC kadroda golcüler listesinde 3 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 900 dakikada bir gol

Her 900 dakikada bir asist

Her 450 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 2 penaltılar
Kaçırılan 2 / 2 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : 0%
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

111 / 283 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

29 / 131 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

37

2

44

11

8

0

3330'

1

0

1

0

0

0

90'

2

0

2

1

0

0

180'

Toplam 2025/2026

47

2

50

14

9
0

4067'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.19
 Yenilen Gol

0.22  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

33

1

35

10

6

0

2924'

1

0

2

0

0

0

90'

Toplam 2024/2025

37

1

39

10

6
0

3185'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.08
 Yenilen Gol

0.18  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

38

1

45

13

11

0

3420'

4

1

2

1

1

0

285'

3

0

1

2

0

0

270'

Toplam 2023/2024

46

2

49

16

12
0

4065'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.18
 Yenilen Gol

0.29  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

38

1

56

9

6

0

3420'

1

0

2

0

0

0

90'

1

0

0

1

0

0

26'

Toplam 2022/2023

40

1

58

10

6
0

3536'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.47
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

35

1

48

7

11

0

3107'

1

0

1

0

1

0

90'

1

0

2

0

0

0

90'

Toplam 2021/2022

37

1

51

7

12
0

3287'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.39
 Yenilen Gol

0.32  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

1

49

11

6

0

3240'

2

0

1

1

1

0

176'

1

0

3

0

0

0

90'

Toplam 2020/2021

39

1

53

12

7
0

3506'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.36
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

38

2

48

15

10

0

3420'

2

0

4

0

0

0

180'

Toplam 2019/2020

40

2

52

15

10
0

3600'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

1.26
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

35

3

52

7

8

0

3087'

2

0

5

1

0

0

180'

Toplam 2018/2019

42

3

59

10

9
0

3535'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

1.52
 Yenilen Gol

0.23  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

0

27

11

5

0

2790'

2

0

1

1

0

0

180'

Toplam 2017/2018

35

0

29

13

5
0

3121'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.87
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2016/2017 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

19

0

9

5

1

0

553'

4

0

1

3

1

0

360'

1

0

0

0

0

0

90'

Toplam 2016/2017

24

0

10

8

2
0

1003'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.46
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2015/2016 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

27

1

26

7

7

1

2210'

Toplam 2015/2016

27

1

26

7

7
1

2210'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.06
 Yenilen Gol

0.33  Kartlar

2014/2015 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

36

1

40

9

7

0

3201'

1

0

1

0

1

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2014/2015

38

1

42

9

8
0

3381'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.03 Goller

1.12
 Yenilen Gol

0.2  Kartlar

2013/2014 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

39

4

37

12

10

1

3411'

4

1

3

1

1

0

326'

5

0

5

0

0

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Toplam 2013/2014

49

5

46

13

11
1

4277'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.11 Goller

0.98
 Yenilen Gol

0.26  Kartlar

2012/2013 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

21

2

19

5

3

0

1632'

1

0

4

0

0

0

90'

1

0

1

0

1

0

90'

3

0

5

1

0

0

270'

Toplam 2012/2013

26

2

29

6

4
0

2082'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.11 Goller

1.05
 Yenilen Gol

0.17  Kartlar

2011/2012 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

16

1

26

2

2

1

1318'

1

0

1

0

0

0

44'

Toplam 2011/2012

17

1

27

2

2
1

1362'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.07 Goller

1.78
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

2010/2011 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

9

0

9

1

1

0

631'

Toplam 2010/2011

9

0

9

1

1
0

631'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.28
 Yenilen Gol

0.14  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!