
Tobias Bach İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2021/2022
Yukarıdaki Tobias Bach için kariyer istatistikleri. Tobias Bach toplam 85 maçı oynadı, 17 goleri attı ve 4 asistleri biriktirdi. Tobias Bach, Danimarka'de 85 apperances ile Danimarka Süper Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. Lig Tobias Bach için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 13 | Yok | 99 |
| Dakika | 1137 | Maç başına 87 dakika | 89 |
| Maçlar Başladı | 13 | Yok | 99 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 7 | 0.55 | 97 |
| Gol Katkısı | 10 | 0.79 | 97 |
| Evdeki Goller | 5 | 0.88 | 98 |
| Deplasman Golleri | 2 | 0.29 | 84 |
| Beklenen Goller (xG) | 6.72 | 0.53 | 94 |
| Penaltısız xG (npxG) | 6.72 | 0.53 | 95 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 1 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 162 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Tobias Bach has skored 7 gol in 13 maçları şu ana kadar 1. Lig 2026/2027 sezonunda. 7 golün 5'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Tobias Bach'in 90 dakikada attığı goller 0.55'dır. Dahası, Tobias Bach'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 10. Skor katkıları, 90 dakikada 0.79'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.53'dır. Bu, Tobias Bach'in npxG çıktısını 6.72'a koyar ve bu da onları 1. Lig oyuncularının en üst 95 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 35 | 2.77 | 84 |
| Kaleyi bulan şut | 12/ 35 | 0.95 | 85 |
| Kaleyi bulmayan şut | 23/ 35 | 1.82 | 82 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.08 | 84 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 20.00% | Yok | 93 |
| Şut Doğruluğu | 34.29% | Yok | 65 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 5.00 | Yok | Yok |
Tobias Bach, 2026/2027 1. Lig sezonunda 35 şu ana kadar 13 maçlarında 35 şut çekti. 12 atışları hedefteydi ve diğer 23 atışları hedef dışıydı. Bu, Tobias Bach'in çekim doğruluğunun 34.29% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 5.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.77 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.24 | 86 |
| Beklenen Asistler (xA) | 3.25 | 0.26 | 86 |
| Toplam pas | 317 | 25.09 | 16 |
| Başarılı Paslar | 233/ 317 | 18.44 | 19 |
| Pas Tamamlama Oranı | 73.50% | Yok | 22 |
| Tehlikeli Paslar | 27 | 2.14 | 91 |
| Ortalar | 49 | 3.88 | 84 |
| Başarılı Ortalar | 20/ 49 | 1.58 | 92 |
| Orta Tamamlama Oranı | 40.82% | Yok | 87 |
| Dakika Başına Asist | 379 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Tobias Bach şu ana kadar 1. Lig 2026/2027 sezonunda 13 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Tobias Bach, 73.50 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 25.09 kez geçer. Ayrıca her oyunda 2.14 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Tobias Bach'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.26'dir. Bu istatistik, 1. Lig'deki oyuncuların 86 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 26 | 2.06 | 80 |
| Başarılı Top Sürme | 6 | 0.47 | 58 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 23.08% | Yok | 31 |
| Dağıtılmış | 13 | 1.03 | 28 |
| Ofsaytlar | 2 | 0.16 | 63 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.16 | 57 |
| Dakika Başına Kart | 569 Dk' / Kart | Yok | 83 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 15% | 69 |
| İşlenen Fauller | 10 | 0.79 | 31 |
| Karşı Faul | 17 | 1.35 | 67 |
Tobias Bach şu ana kadar 1. Lig 2026/2027 sezonunda 13 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.79 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 15 | 1.19 | 53 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 76 Dk' | Yok | 54 |
| Gol yememeden | 5 | 38% | 81 |
| Müdahaleler | 13 | 1.03 | 42 |
| Müdahaleler | 7 | 0.55 | 37 |
| Düellolar | 156 | 12.35 | 86 |
| Düellolar Kazandı | 80 | 6.33 | 87 |
| Hava Düelloları Kazandı | 44 | 3.48 | 93 |
| çalım atmak | 7 | 0.55 | 35 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 12 | 0.95 | 30 |
| Engellenen şutlar | 5 | 0.40 | 65 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Tobias Bach henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Danimarka Kupası Tobias Bach için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 0 |
| Dakika | 152 | Maç başına 76 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 0 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 1 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 47 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 47 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 80 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 53 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.12 | 0.07 | 58 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.12 | 0.07 | 58 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 1 | 0.59 | 88 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 1 | 0.59 | 99 |
| Kaleyi bulmayan şut | 0/ 1 | 0.00 | 73 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 99 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 81 |
| Şut Doğruluğu | 100.00% | Yok | 99 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 80 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.02 | 0.01 | 54 |
| Toplam pas | 14 | 8.29 | 65 |
| Başarılı Paslar | 10/ 14 | 5.92 | 69 |
| Pas Tamamlama Oranı | 71.43% | Yok | 62 |
| Tehlikeli Paslar | 0 | 0.00 | 81 |
| Ortalar | 0 | 0.00 | 62 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 0 | 0.00 | 88 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 88 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 0 | 0.00 | 54 |
| Başarılı Top Sürme | 0 | 0.00 | 62 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 0.00% | Yok | 62 |
| Dağıtılmış | 1 | 0.59 | 0 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 92 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 67 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 67 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 58 |
| İşlenen Fauller | 1 | 0.59 | 85 |
| Karşı Faul | 1 | 0.59 | 88 |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 1 | 0.59 | 40 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 152 Dk' | Yok | 47 |
| Gol yememeden | 1 | 50% | 93 |
| Müdahaleler | 1 | 0.59 | 96 |
| Müdahaleler | 1 | 0.59 | 81 |
| Düellolar | 6 | 3.55 | 73 |
| Düellolar Kazandı | 3 | 1.78 | 73 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.59 | 81 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 42 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 85 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Tobias Bach bu sezon 13 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1137 minutes dakika sahada kaldı. Tobias Bach sahada kaldığı her 90 dakika başına0.55 goals gol attı. 1. Lig içinde bu performansla 196 players hücum oyuncusu arasında 8 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 7 gol attı. Attığı goller açısından 1. Lig performansı onu takımında en golcü 2. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 162 dakikada bir gol
Her 379 dakikada bir asist
Her 569 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.17 Goller
0.17 Asist
0.23 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0.31 Asist
0.31 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.23 Goller
0.15 Asist
0.08 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.76 Goller
0 Asist
0 Kartlar