Emil Nielsen Portrait

Emil Nielsen İstatistik

Kulüp : Kongsvinger
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sol Bek
Uyruk : Denmark
Forma Numarası : #19
Yaş (Doğum günü) : 26 (26/04 2000)

2026

2025

2024

2022/2023

2021/2022

2026 & Kariyer İstatistikleri- Emil Nielsen

6.38
1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 100 / 138 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

11

4

2

0

478'

2

0

2

0

0

0

108'

Toplam 2027

14

0

13

4

2
0

586'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

61

0

69

17

16

2

4807'

43

1

45

10

10

1

2785'

4

0

5

0

1

0

244'

Toplam 2024

110

1

119

29

27
3

7996'

Yukarıdaki Emil Nielsen için kariyer istatistikleri. Emil Nielsen toplam 110 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 4 asistleri biriktirdi. Emil Nielsen, Danimarka'de 110 apperances ile 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

2.07Yenen Gol / 90'
11 Goller 12 Maçlarda
28th Yüzdelik
33%Gol yememeden
4 / 12 Temiz Maçlar
88th Yüzdelik
0.3890 dk Ort Kart
2 Toplam Kartlar
96th Yüzdelik

Emil Nielsen İstatistikleri - Detaylı

1. Lig Emil Nielsen için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar12Yok
19
Dakika478Maç başına 40 dakika
7
Maçlar Başladı5Yok
10
Maçta oyuncuyu maça sokmak7YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol112.07
28
Dakika Başına yenilen Gol43 Dk'Yok
28
Gol yememeden433%
88
Müdahaleler00.00
54
Müdahaleler122.26
98
Düellolar7514.12
91
Düellolar Kazandı315.84
86
Hava Düelloları Kazandı91.69
83
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak193.58
88
Engellenen şutlar40.75
92
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Emil Nielsen 11 gollerini yedi ve 1. Lig 2026 sezonunda 12 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, Emil Nielsen sahadayken, takımlarının her 43 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 2.26 müdahaleler yaptılar. Emil Nielsen aynı zamanda 3.58 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar2YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar20.38
96
Dakika Başına Kart239 Dk' / KartYok
22
0.5'in Üzerindeki Kartlar217%
80
İşlenen Fauller91.69
96
Karşı Faul71.32
90

Emil Nielsen şu ana kadar 1. Lig 2026 sezonunda 12 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.69 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
35
Gol Katkısı10.19
51
Evdeki Goller00
47
Deplasman Golleri00
51
Beklenen Goller (xG)0.280.05
36
Penaltısız xG (npxG)0.280.05
36
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Emil Nielsen 1. Lig 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut40.75
56
Kaleyi bulan şut
1/ 4
0.19
54
Kaleyi bulmayan şut
3/ 4
0.56
61
Direğe takılmak0 kez0.00
76
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
36
Şut Doğruluğu25.00%Yok
44
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Emil Nielsen, 2026 1. Lig sezonunda 4 şu ana kadar 12 maçlarında 4 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 3 atışları hedef dışıydı. Bu, Emil Nielsen'in çekim doğruluğunun 25.00% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.75 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.19
71
Beklenen Asistler (xA)1.100.21
80
Toplam pas22442.18
88
Başarılı Paslar
180/ 224
33.89
84
Pas Tamamlama Oranı80.36%Yok
53
Tehlikeli Paslar40.75
74
Ortalar50.94
64
Başarılı Ortalar
3/ 5
0.56
76
Orta Tamamlama Oranı60.00%Yok
95
Dakika Başına Asist478 Dakika Başına AsistYokYok

Emil Nielsen şu ana kadar 1. Lig 2026 sezonunda 12 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Emil Nielsen, 80.36 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 42.18 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.75 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Emil Nielsen'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.21'dir. Bu istatistik, 1. Lig'deki oyuncuların 80 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
16
Başarılı Top Sürme00.00
22
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
22
Dağıtılmış20.38
40
Ofsaytlar00.00
54

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Emil Nielsen henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

NM Kupası Emil Nielsen için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar2Yok
-1
Dakika108Maç başına 54 dakika
-1
Maçlar Başladı2Yok
-1
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol21.67
-1
Dakika Başına yenilen Gol54 Dk'Yok
-1
Gol yememeden00%
-1
Müdahaleler00.00
-1
Müdahaleler00.00
-1
Düellolar00.00
-1
Düellolar Kazandı00.00
-1
Hava Düelloları Kazandı00.00
-1
çalım atmak00.00
-1
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
-1
Engellenen şutlar00.00
-1
Verilen Penaltılar00.00
-1

Bir savunma oyuncusu olarak, Emil Nielsen 11 gollerini yedi ve 1. Lig 2026 sezonunda 2 maçlarında 4 kalesini gole kapattı. Bu, Emil Nielsen sahadayken, takımlarının her 54 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 0.00 müdahaleler yaptılar. Emil Nielsen aynı zamanda 0.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
-1
Dakika Başına KartKartlar yokYok
-1
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
-1
İşlenen Fauller00.00
-1
Karşı Faul00.00
-1

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
-1
Gol Katkısı10.83
-1
Evdeki Goller00
-1
Deplasman Golleri00
-1
Beklenen Goller (xG)0.000.00
-1
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
-1
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
-1
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
-1
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
-1
Direğe takılmak0 kez0.00
-1
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
-1
Şut Doğruluğu0.00%Yok
-1
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.83
-1
Beklenen Asistler (xA)0.620.52
-1
Toplam pas00.00
-1
Başarılı Paslar
0/ 0
0.00
-1
Pas Tamamlama Oranı0.00%Yok
-1
Tehlikeli Paslar00.00
-1
Ortalar00.00
-1
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
-1
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
-1
Dakika Başına Asist108 Dakika Başına AsistYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
-1
Başarılı Top Sürme00.00
-1
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
-1
Dağıtılmış00.00
-1
Ofsaytlar00.00
-1

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Emil Nielsen'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Emil Nielsen bu sezon 12 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 478 minutes dakika sahada kaldı. Emil Nielsen sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 2.07 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 33%. Yani Emil Nielsen forma giydiği 12 maçının 4 matches tanesinde gol yedi.

Emil Nielsen bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Kongsvinger kadroda golcüler listesinde 16 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 478 dakikada bir asist

Her 239 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

251 / 316 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

100 / 138 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

28

1

32

6

7

1

2242'

2

0

3

0

1

0

136'

Toplam 2025

30

1

35

6

8
1

2378'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.04 Goller

1.28
 Yenilen Gol

0.28  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

3

0

2

0

1

0

65'

20

0

21

7

4

1

1655'

Toplam 2024

23

0

23

7

5
1

1720'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.77
 Yenilen Gol

1.38  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

29

0

30

9

9

1

2396'

Toplam 2022/2023

29

0

30

9

9
1

2396'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.13
 Yenilen Gol

0.34  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

0

18

1

3

0

756'

Toplam 2021/2022

14

0

18

3

3
0

916'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.14
 Yenilen Gol

0.36  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!