Daniel Vašulín Portrait

Daniel Vašulín İstatistik

Pozisyon : Forvet - Santrafor
Uyruk : Czech Republic
Birthplace : Czech Republic - Czech Republic
Forma Numarası : #15
Yaş (Doğum günü) : 28 (11/06 1998)
Boy : 195cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Daha Fazla

2018/2019

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Daniel Vašulín

6.73
Çekya 1. Lig'de Ortalama DerecelendirmeGol Sıralaması : 17 / 264 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

13

5

0

0

0

0

1035'

Toplam 2026/2027

15

5

0

0
0

0

1069'

Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

155

39

7

16

0

1

10507'

63

21

0

12

1

2

4677'

13

3

1

2

1

0

556'

9

1

1

2

0

0

498'

Toplam 2026/2027

246

65

10

33
2

3

16672'

Yukarıdaki Daniel Vašulín için kariyer istatistikleri. Daniel Vašulín toplam 246 maçı oynadı, 65 goleri attı ve 7 asistleri biriktirdi. Daniel Vašulín, Çekya 'de 246 apperances ile Çekya 1. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Çekya 1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.4390 dk Ort Gol
5 Toplam Goller
94 Yüzdelik
0.0090 dk Ort Asist
0 Toplam Asistler
56 Yüzdelik
0.4390 başına G+A
5 toplam gol katkıları
81 Yüzdelik
0.4490' başına xG
5.05 Beklenen Goller
93 Yüzdelik
0.0590 Başına xA
0.61 Beklenen Asistler
11 Yüzdelik
0.0090 dk Ort Kart
0 Toplam Kartlar
32 Yüzdelik

Daniel Vašulín İstatistikleri - Detaylı

Çekya 1. Lig Daniel Vašulín için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar13Yok
99
Dakika1035Maç başına 80 dakika
86
Maçlar Başladı13Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol50.43
94
Gol Katkısı50.43
81
Evdeki Goller30.48
93
Deplasman Golleri20.38
87
Beklenen Goller (xG)5.050.44
93
Penaltısız xG (npxG)3.650.32
83
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol207 Dakika başına GolYokYok

Daniel Vašulín has skored 5 gol in 13 maçları şu ana kadar Çekya 1. Lig 2026/2027 sezonunda. 5 golün 3'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Daniel Vašulín'in 90 dakikada attığı goller 0.43'dır. Dahası, Daniel Vašulín'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 5. Skor katkıları, 90 dakikada 0.43'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.32'dır. Bu, Daniel Vašulín'in npxG çıktısını 3.65'a koyar ve bu da onları Çekya 1. Lig oyuncularının en üst 83 yüzdelik dilimine koyar.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut272.35
83
Kaleyi bulan şut
10/ 27
0.87
83
Kaleyi bulmayan şut
17/ 27
1.48
77
Direğe takılmak1 kez0.09
85
Şut Dönüşüm Oranı18.52%Yok
86
Şut Doğruluğu37.04%Yok
71
Gol Başına Çekilen Şut5.40YokYok

Daniel Vašulín, 2026/2027 Çekya 1. Lig sezonunda 27 şu ana kadar 13 maçlarında 27 şut çekti. 10 atışları hedefteydi ve diğer 17 atışları hedef dışıydı. Bu, Daniel Vašulín'in çekim doğruluğunun 37.04% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 5.40 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.35 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
56
Beklenen Asistler (xA)0.610.05
11
Toplam pas14712.78
2
Başarılı Paslar
92/ 147
8.00
2
Pas Tamamlama Oranı62.59%Yok
3
Tehlikeli Paslar100.87
49
Ortalar20.17
17
Başarılı Ortalar
0/ 2
0.00
29
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
29
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Daniel Vašulín bu Çekya 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme131.13
54
Başarılı Top Sürme10.09
19
Top Sürme Başarı Oranı7.69%Yok
16
Dağıtılmış131.13
23
Ofsaytlar50.43
90

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
32
Dakika Başına KartKartlar yokYok
32
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
34
İşlenen Fauller151.30
61
Karşı Faul131.13
59

Daniel Vašulín bu Çekya 1. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol141.22
55
Dakika Başına yenilen Gol74 Dk'Yok
56
Gol yememeden215%
19
Müdahaleler40.35
11
Müdahaleler20.17
18
Düellolar13611.83
84
Düellolar Kazandı585.04
63
Hava Düelloları Kazandı403.48
96
çalım atmak40.35
66
Tehlikeyi uzalaştırmak191.65
54
Engellenen şutlar00.00
27
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok75%
Kullanılan Penaltılar04
Penaltı Golleri03
Kaçan Penaltılar01

Daniel Vašulín kariyerlerinde şu ana kadar 4 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 1 eksikken Daniel Vašulín 3 kalemleri aldı. Daniel Vašulín için genel ceza dönüşüm oranı 75%'tir.

Çekya Kupası Daniel Vašulín için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika24Maç başına 24 dakika

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol13.75
Dakika Başına yenilen Gol24 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok75%
Kullanılan Penaltılar04
Penaltı Golleri03
Kaçan Penaltılar01

UEFA Uluslar Ligi Daniel Vašulín için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika10Maç başına 10 dakika
0
Maçlar Başladı0Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak1YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
75
Gol Katkısı00
62
Evdeki Goller00
87
Deplasman Golleri00
81
Beklenen Goller (xG)0.000.00
19
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
20
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
19
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
47
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
22
Direğe takılmak0 kez0.00
93
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
74
Şut Doğruluğu0.00%Yok
47
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
77
Beklenen Asistler (xA)0.000.00
0
Toplam pas19.00
0
Başarılı Paslar
0/ 1
0.00
0
Pas Tamamlama Oranı0.00%Yok
0
Tehlikeli Paslar00.00
22
Ortalar00.00
34
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
56
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
56
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
25
Başarılı Top Sürme00.00
37
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
37
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar218.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
55
Dakika Başına KartKartlar yokYok
55
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
56
İşlenen Fauller00.00
13
Karşı Faul00.00
14

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol00
99
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
5
Gol yememeden00%
29
Müdahaleler00.00
12
Müdahaleler00.00
21
Düellolar19.00
69
Düellolar Kazandı19.00
99
Hava Düelloları Kazandı19.00
99
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
6
Engellenen şutlar00.00
47
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yok75%
Kullanılan Penaltılar04
Penaltı Golleri03
Kaçan Penaltılar01

Daniel Vašulín'in İstatistiksel Analizi

Forvet pozisyonunda oynayan Daniel Vašulín bu sezon 13 matches Çekya 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1035 minutes dakika sahada kaldı. Daniel Vašulín sahada kaldığı her 90 dakika başına0.43 goals gol attı. Çekya 1. Lig içinde bu performansla 264 players hücum oyuncusu arasında 17 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.

Bu sezon 5 gol attı. Attığı goller açısından Çekya 1. Lig performansı onu takımında en golcü 1. oyuncu yapıyor.

Dakikalara Göre

Her 207 dakikada bir gol

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 3 / 4 penaltılar
Kaçırılan 1 / 4 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : 75%
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

17 / 264 Oyuncu

Asist Sıralaması

178 / 264 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

20

9

0

0

0

0

1267'

Toplam 2025/2026

29

10

1

1
0

0

1874'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.64 Goller

0  Asist

0  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

30

4

3

2

0

0

1329'

11

3

1

2

1

0

444'

2

0

1

0

0

0

137'

Toplam 2024/2025

43

7

5

4
1

0

1910'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.27 Goller

0.2  Asist

0.14  Kartlar

2023/2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

34

7

1

4

0

0

2668'

Toplam 2023/2024

35

7

1

5
0

0

2679'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.24 Goller

0.03  Asist

0.13  Kartlar

2022/2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

27

7

3

5

0

0

2207'

Toplam 2022/2023

27

7

3

5
0

0

2207'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.29 Goller

0.12  Asist

0.2  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

31

7

0

5

0

1

2001'

2

1

0

1

0

0

165'

Toplam 2021/2022

33

8

0

6
0

1

2166'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.31 Goller

0  Asist

0.22  Kartlar

2020/2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

18

7

0

3

0

1

1368'

Toplam 2020/2021

18

7

0

3
0

1

1368'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.46 Goller

0  Asist

0.2  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

23

8

0

4

0

1

1830'

Toplam 2019/2020

24

8

0

4
0

1

1920'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.39 Goller

0  Asist

0.2  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

22

6

0

5

1

0

1479'

Toplam 2018/2019

22

6

0

5
1

0

1479'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.37 Goller

0  Asist

0.3  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!