
Marko Dabro İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2023
2022
2020/2021
2019/2020
Daha Fazla
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
Yukarıdaki Marko Dabro için kariyer istatistikleri. Marko Dabro toplam 219 maçı oynadı, 45 goleri attı ve 8 asistleri biriktirdi. Marko Dabro, Hırvatistan'de 219 apperances ile 1. HNL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. HNL'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. HNL Marko Dabro için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 9 | Yok | 59 |
| Dakika | 560 | Maç başına 62 dakika | 52 |
| Maçlar Başladı | 5 | Yok | 45 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 4 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 63 |
| Gol Katkısı | 3 | 0.48 | 83 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 71 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 78 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.97 | 0.32 | 79 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.97 | 0.32 | 81 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Marko Dabro 1. HNL 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 22 | 3.54 | 96 |
| Kaleyi bulan şut | 9/ 22 | 1.45 | 96 |
| Kaleyi bulmayan şut | 13/ 22 | 2.09 | 93 |
| Direğe takılmak | 2 kez | 0.32 | 98 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 63 |
| Şut Doğruluğu | 40.91% | Yok | 70 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Marko Dabro, 2026/2027 1. HNL sezonunda 22 şu ana kadar 9 maçlarında 22 şut çekti. 9 atışları hedefteydi ve diğer 13 atışları hedef dışıydı. Bu, Marko Dabro'in çekim doğruluğunun 40.91% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 3.54 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 3 | 0.48 | 96 |
| Beklenen Asistler (xA) | 2.27 | 0.36 | 94 |
| Toplam pas | 141 | 22.66 | 15 |
| Başarılı Paslar | 104/ 141 | 16.71 | 19 |
| Pas Tamamlama Oranı | 73.76% | Yok | 29 |
| Tehlikeli Paslar | 10 | 1.61 | 77 |
| Ortalar | 13 | 2.09 | 66 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 13 | 0.64 | 75 |
| Orta Tamamlama Oranı | 30.77% | Yok | 80 |
| Dakika Başına Asist | 187 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Marko Dabro şu ana kadar 1. HNL 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 3 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Marko Dabro, 73.76 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 22.66 kez geçer. Ayrıca her oyunda 1.61 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Marko Dabro'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.36'dir. Bu istatistik, 1. HNL'deki oyuncuların 94 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 9 | 1.45 | 60 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.80 | 65 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 55.56% | Yok | 69 |
| Dağıtılmış | 11 | 1.77 | 9 |
| Ofsaytlar | 4 | 0.64 | 96 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.16 | 48 |
| Dakika Başına Kart | 560 Dk' / Kart | Yok | 88 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 11% | 53 |
| İşlenen Fauller | 9 | 1.45 | 64 |
| Karşı Faul | 10 | 1.61 | 72 |
Marko Dabro şu ana kadar 1. HNL 2026/2027 sezonunda 9 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.45 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 1.13 | 65 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 80 Dk' | Yok | 67 |
| Gol yememeden | 1 | 11% | 17 |
| Müdahaleler | 9 | 1.45 | 51 |
| Müdahaleler | 4 | 0.64 | 41 |
| Düellolar | 67 | 10.77 | 66 |
| Düellolar Kazandı | 30 | 4.82 | 55 |
| Hava Düelloları Kazandı | 6 | 0.96 | 54 |
| çalım atmak | 5 | 0.80 | 32 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 5 | 0.80 | 27 |
| Engellenen şutlar | 3 | 0.48 | 81 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 75% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 4 |
| Penaltı Golleri | 0 | 3 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 1 |
Marko Dabro kariyerlerinde şu ana kadar 4 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 1 eksikken Marko Dabro 3 kalemleri aldı. Marko Dabro için genel ceza dönüşüm oranı 75%'tir.
Forvet pozisyonunda oynayan Marko Dabro bu sezon 9 matches 1. HNL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 560 minutes dakika sahada kaldı. Marko Dabro sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. 1. HNL içinde bu performansla 166 players hücum oyuncusu arasında 81 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından 1. HNL performansı onu takımında en golcü 13. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Her 187 dakikada bir asist
Her 560 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.25 Goller
0.17 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.05 Goller
0.1 Asist
0.14 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.29 Goller
0 Asist
0.29 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.5 Goller
0 Asist
0.25 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.1 Goller
0.2 Asist
0 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.5 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.08 Goller
0 Asist
0.08 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.13 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.33 Goller
0 Asist
0.22 Kartlar