Julien Devriendt Portrait

Julien Devriendt İstatistik

Kulüp : FCV Dender EH
Pozisyon : Kaleci - Kaleci
Uyruk : Belgium
Birthplace : Vilvoorde - Belgium
Forma Numarası : #16
Yaş (Doğum günü) : 27 (25/11 1998)
Boy : 191cm
Ağırlık : 79kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2018/2019

2017/2018

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Julien Devriendt

6.96
2. Lig'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 4 / 88 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

8

0

3

5

0

0

720'

Toplam 2026/2027

8

0

3

5

0
0

720'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

39

0

37

14

2

0

3510'

20

0

28

3

0

0

1716'

4

0

8

0

0

0

314'

Toplam 2026/2027

65

0

78

18

3
0

5720'

Yukarıdaki Julien Devriendt için kariyer istatistikleri. Julien Devriendt toplam 65 maçı oynadı, 0 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Julien Devriendt, Belçika'de 65 apperances ile 2. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına

83%Kurtarış Yüzdesi
15 Kurtarışlar / 18 Şutlar
99 Yüzdelik
0.38Yenen Gol / 90'
3 Goller 8 Maçlarda
97th Yüzdelik
63%Gol yememeden
5 / 8 Temiz Maçlar
98th Yüzdelik

Julien Devriendt İstatistikleri - Detaylı

2. Lig Julien Devriendt için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar8Yok
86
Dakika720Maç başına 90 dakika
93
Maçlar Başladı8Yok
93
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak0YokYok

Kalecilik İstatistikleri

KalecilikToplam90 veya % başınaYüzdelik
Kaleye gelen şutlar182.25
79
Kurtarışlar151.88
5
Kurtarış Yüzdesi15 Kurtarışlar / 18 Şutlar83.33%
99
Yumruklar40.50
53

Bir Kaleci olarak Julien Devriendt 2. Lig 2026/2027 sezonunda 3 goller yedi ve 8 maçlarında 5 gol yemedi. Bu, Julien Devriendt kalede olduğunda, takımının her 240 dakikada bir gol yediği anlamına gelir. Julien Devriendt'in 90 dakika başına yediği gol istatistiği 0.38.

Kalecilik açısından, 18 atışlarının 15'ını kurtardılar - yani Julien Devriendt's kurtarış yüzdesi 83.33%.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol30.38
97
Dakika Başına yenilen Gol240 Dk'Yok
97
Gol yememeden563%
98
Müdahaleler00.00
9
Müdahaleler00.00
17
Düellolar60.75
4
Düellolar Kazandı60.75
5
Hava Düelloları Kazandı40.50
31
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak101.25
42
Engellenen şutlar00.00
39
Verilen Penaltılar00.00
99

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
40
Dakika Başına KartKartlar yokYok
40
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
41
İşlenen Fauller00.00
8
Karşı Faul10.12
5

Julien Devriendt bu 2. Lig sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
57
Gol Katkısı00
41
Evdeki Goller00
69
Deplasman Golleri00
77
Beklenen Goller (xG)0.000.00
14
Penaltısız xG (npxG)0.000.00
14
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Julien Devriendt 2. Lig 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut00.00
14
Kaleyi bulan şut
0/ 0
0.00
32
Kaleyi bulmayan şut
0/ 0
0.00
17
Direğe takılmak0 kez0.00
90
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
57
Şut Doğruluğu0.00%Yok
32
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Julien Devriendt henüz 2. Lig 2026/2027 sezonunda hiç çekim yapmadı.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
65
Beklenen Asistler (xA)0.240.03
2
Toplam pas18723.38
18
Başarılı Paslar
130/ 187
16.25
16
Pas Tamamlama Oranı69.52%Yok
12
Tehlikeli Paslar00.00
14
Ortalar00.00
22
Başarılı Ortalar
0/ 0
0.00
46
Orta Tamamlama Oranı0.00%Yok
47
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Julien Devriendt bu 2. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme10.12
16
Başarılı Top Sürme10.12
24
Top Sürme Başarı Oranı100.00%Yok
99
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
54

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Julien Devriendt henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Julien Devriendt'in İstatistiksel Analizi

Kaleci pozisyonunda oynayan Julien Devriendt bu sezon 8 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 720 minutes dakika sahada kaldı. Julien Devriendt sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.38 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 63%. Yani Julien Devriendt forma giydiği 8 maçının 5 matches tanesinde gol yedi.

Julien Devriendt bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu FCV Dender EH kadroda golcüler listesinde 11 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Asistler yok

Kartlar yok

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

108 / 190 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

4 / 88 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

31

0

34

9

2

0

2790'

Toplam 2025/2026

32

0

39

9

2
0

2880'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.1
 Yenilen Gol

0.06  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

8

0

0

0

314'

Toplam 2024/2025

4

0

8

0

0
0

314'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.29
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024

1

0

0

1

1
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0
 Yenilen Gol

1  Kartlar

2021/2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2021/2022

2

0

2

0

0
0

96'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.88
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

4

0

9

0

0

0

360'

Toplam 2018/2019

4

0

9

0

0
0

360'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

2.25
 Yenilen Gol

0  Kartlar

2017/2018 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

14

0

17

3

0

0

1260'

Toplam 2017/2018

14

0

17

3

0
0

1260'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.21
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!