Jaheim Headley İstatistik

Kulüp : Port Vale FC
Pozisyon : Orta Sahalar - Sol Orta Saha
Uyruk : Barbados
Birthplace : Barbados - Barbados
Forma Numarası : #3
Yaş (Doğum günü) : 23 (4/03 2003)
Boy : 175cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 & Kariyer İstatistikleri- Jaheim Headley

6.70
Lig 2'de Ortalama DerecelendirmeAsist Sıralaması : 103 / 393 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

11

0

1

1

0

0

724'

1

0

2

0

0

0

90'

3

0

1

1

0

0

246'

1

0

0

0

0

0

60'

Toplam 2026/2027

16

0

4

2
0

0

1120'

Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

28

0

1

4

1

0

1562'

11

0

1

1

0

0

724'

9

0

1

2

0

0

569'

6

0

2

0

0

0

320'

4

1

0

0

0

0

317'

Toplam 2025/2026

59

1

5

7
1

0

3582'

Yukarıdaki Jaheim Headley için kariyer istatistikleri. Jaheim Headley toplam 59 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 1 asistleri biriktirdi. Jaheim Headley, İngiltere'de 59 apperances ile Lig 1'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

Lig 2'deki 90 dakikalık istatistikler başına

0.0090 dk Ort Gol
0 Toplam Goller
52 Yüzdelik
0.1290 dk Ort Asist
1 Toplam Asistler
73 Yüzdelik
0.1290 başına G+A
1 toplam gol katkıları
49 Yüzdelik
0.0690' başına xG
0.48 Beklenen Goller
38 Yüzdelik
0.1790 Başına xA
1.34 Beklenen Asistler
78 Yüzdelik
0.1290 dk Ort Kart
1 Toplam Kartlar
40 Yüzdelik

Jaheim Headley İstatistikleri - Detaylı

Lig 2 Jaheim Headley için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar11Yok
46
Dakika724Maç başına 66 dakika
43
Maçlar Başladı8Yok
43
Maçta oyuncuyu maça sokmak3YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
52
Gol Katkısı10.12
49
Evdeki Goller00
64
Deplasman Golleri00
70
Beklenen Goller (xG)0.480.06
38
Penaltısız xG (npxG)0.480.06
38
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Jaheim Headley Lig 2 2026/2027 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut70.87
49
Kaleyi bulan şut
1/ 7
0.12
34
Kaleyi bulmayan şut
6/ 7
0.75
55
Direğe takılmak0 kez0.00
78
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
52
Şut Doğruluğu14.29%Yok
33
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Jaheim Headley, 2026/2027 Lig 2 sezonunda 7 şu ana kadar 11 maçlarında 7 şut çekti. 1 atışları hedefteydi ve diğer 6 atışları hedef dışıydı. Bu, Jaheim Headley'in çekim doğruluğunun 14.29% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.87 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.12
73
Beklenen Asistler (xA)1.340.17
78
Toplam pas27033.56
55
Başarılı Paslar
198/ 270
24.61
60
Pas Tamamlama Oranı73.33%Yok
55
Tehlikeli Paslar80.99
66
Ortalar354.35
86
Başarılı Ortalar
5/ 35
0.62
78
Orta Tamamlama Oranı14.29%Yok
46
Dakika Başına Asist724 Dakika Başına AsistYokYok

Jaheim Headley şu ana kadar Lig 2 2026/2027 sezonunda 11 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Jaheim Headley, 73.33 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 33.56 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.99 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Jaheim Headley'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.17'dir. Bu istatistik, Lig 2'deki oyuncuların 78 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme111.37
66
Başarılı Top Sürme60.75
72
Top Sürme Başarı Oranı54.55%Yok
69
Dağıtılmış50.62
54
Ofsaytlar00.00
49

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.12
40
Dakika Başına Kart724 Dk' / KartYok
87
0.5'in Üzerindeki Kartlar19%
45
İşlenen Fauller91.12
53
Karşı Faul91.12
58

Jaheim Headley şu ana kadar Lig 2 2026/2027 sezonunda 11 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.12 faul yaparlar.

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol70.87
82
Dakika Başına yenilen Gol103 Dk'Yok
82
Gol yememeden436%
85
Müdahaleler121.49
56
Müdahaleler50.62
44
Düellolar708.70
29
Düellolar Kazandı425.22
53
Hava Düelloları Kazandı151.86
52
çalım atmak10.12
61
Tehlikeyi uzalaştırmak232.86
64
Engellenen şutlar40.50
76
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Jaheim Headley henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

FA Kupası Jaheim Headley için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika90Maç başına 90 dakika

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı22
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist22
Dakika Başına Asist45 Dakika Başına AsistYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol11
Dakika Başına yenilen Gol90 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

EFL Kupası Jaheim Headley için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar3Yok
98
Dakika246Maç başına 82 dakika
50
Maçlar Başladı3Yok
99
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
70
Gol Katkısı10.37
69
Evdeki Goller00
88
Deplasman Golleri00
80
Beklenen Goller (xG)0.090.03
46
Penaltısız xG (npxG)0.090.03
46
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut20.65
48
Kaleyi bulan şut
0/ 2
0.00
55
Kaleyi bulmayan şut
2/ 2
0.65
59
Direğe takılmak0 kez0.00
96
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
75
Şut Doğruluğu0.00%Yok
55
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.37
84
Beklenen Asistler (xA)1.010.33
90
Toplam pas9430.65
44
Başarılı Paslar
79/ 94
25.76
52
Pas Tamamlama Oranı84.04%Yok
71
Tehlikeli Paslar72.28
94
Ortalar134.24
91
Başarılı Ortalar
2/ 13
0.65
84
Orta Tamamlama Oranı15.38%Yok
73
Dakika Başına Asist246 Dakika Başına AsistYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme41.30
67
Başarılı Top Sürme20.65
70
Top Sürme Başarı Oranı50.00%Yok
76
Dağıtılmış41.30
16
Ofsaytlar00.00
77

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar1YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar10.37
86
Dakika Başına Kart246 Dk' / KartYok
85
0.5'in Üzerindeki Kartlar133%
91
İşlenen Fauller30.98
63
Karşı Faul00.00
27

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.37
99
Dakika Başına yenilen Gol246 Dk'Yok
99
Gol yememeden267%
99
Müdahaleler51.63
68
Müdahaleler30.98
74
Düellolar268.48
63
Düellolar Kazandı113.59
49
Hava Düelloları Kazandı41.30
68
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak30.98
46
Engellenen şutlar00.00
59
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Lig Kupası Jaheim Headley için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar1Yok
0
Dakika60Maç başına 60 dakika
0
Maçlar Başladı1Yok
0
Maçta oyuncuyu maça sokmak0YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
75
Gol Katkısı00
42
Evdeki Goller00
75
Deplasman Golleri00
92
Beklenen Goller (xG)0.050.08
57
Penaltısız xG (npxG)0.050.08
57
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut11.50
74
Kaleyi bulan şut
0/ 1
0.00
43
Kaleyi bulmayan şut
1/ 1
1.50
78
Direğe takılmak0 kez0.00
87
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu0.00%Yok
43
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist00
58
Beklenen Asistler (xA)0.050.08
57
Toplam pas812.00
4
Başarılı Paslar
7/ 8
10.50
13
Pas Tamamlama Oranı87.50%Yok
99
Tehlikeli Paslar11.50
87
Ortalar23.00
87
Başarılı Ortalar
1/ 2
1.50
91
Orta Tamamlama Oranı50.00%Yok
96
Dakika Başına AsistAsistler yokYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme23.00
87
Başarılı Top Sürme00.00
35
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
35
Dağıtılmış11.50
22
Ofsaytlar00.00
65

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
58
Dakika Başına KartKartlar yokYok
58
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
65
İşlenen Fauller00.00
22
Karşı Faul23.00
99

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol34.5
0
Dakika Başına yenilen Gol20 Dk'Yok
0
Gol yememeden00%
0
Müdahaleler23.00
96
Müdahaleler11.50
87
Düellolar710.50
65
Düellolar Kazandı46.00
87
Hava Düelloları Kazandı00.00
17
çalım atmak00.00
99
Tehlikeyi uzalaştırmak00.00
0
Engellenen şutlar00.00
43
Verilen Penaltılar00.00
99

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Jaheim Headley'in İstatistiksel Analizi

Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Jaheim Headley bu sezon 11 matches Lig 2 maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 724 minutes dakika sahada kaldı. Jaheim Headley sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0.12 asist yapıyor.

Jaheim Headley ligde bu sezon 0 goals gol attı. Bu da onu Port Vale FC takımının en golcü oyuncular listesinde 8 sırada yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 724 dakikada bir asist

Her 724 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

193 / 393 Oyuncu

Asist Sıralaması

103 / 393 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025/2026 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Asist
Sarı Kart
Kırmızı Kart
PEN
Penaltı Golleri
Dk'
Oynanan Dakika

27

0

1

3

1

0

1499'

4

0

0

0

0

0

164'

2

1

0

0

0

0

167'

5

0

0

0

0

0

299'

Toplam 2025/2026

38

1

1

3
1

0

2129'

Goller / 90 dakika

Asist / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

0.06  Asist

0.24  Kartlar

2024/2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

1

0

3

0

1

0

63'

1

0

3

0

0

0

90'

1

0

2

0

1

0

24'

1

0

1

0

0

0

66'

Toplam 2024/2025

4

0

9

0

2
0

243'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

4.29
 Yenilen Gol

1.43  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

Toplam 2024

1

0

5

0

0
0

90'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

5
 Yenilen Gol

0  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!