
Benjamin Rosenberger İstatistik
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Daha Fazla
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
Yukarıdaki Benjamin Rosenberger için kariyer istatistikleri. Benjamin Rosenberger toplam 271 maçı oynadı, 17 goleri attı ve 15 asistleri biriktirdi. Benjamin Rosenberger, Avusturya'de 271 apperances ile 2. Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
2. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
2. Lig Benjamin Rosenberger için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 27 | Yok | 93 |
| Dakika | 2408 | Maç başına 89 dakika | 97 |
| Maçlar Başladı | 27 | Yok | 97 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 2 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 21 | 0.78 | 88 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 115 Dk' | Yok | 88 |
| Gol yememeden | 14 | 52% | 93 |
| Müdahaleler | 1 | 0.04 | 35 |
| Müdahaleler | 9 | 0.34 | 68 |
| Düellolar | 50 | 1.87 | 40 |
| Düellolar Kazandı | 17 | 0.64 | 36 |
| Hava Düelloları Kazandı | 2 | 0.07 | 26 |
| çalım atmak | 3 | 0.11 | 23 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 6 | 0.22 | 44 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 67 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Benjamin Rosenberger 21 gollerini yedi ve 2. Lig 2025/2026 sezonunda 27 maçlarında 14 kalesini gole kapattı. Bu, Benjamin Rosenberger sahadayken, takımlarının her 115 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.04 tackles ve 0.34 müdahaleler yaptılar. Benjamin Rosenberger aynı zamanda 0.22 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 2 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 2 | 0.07 | 17 |
| Dakika Başına Kart | 1204 Dk' / Kart | Yok | 95 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 2 | 7% | 30 |
| İşlenen Fauller | 2 | 0.07 | 23 |
| Karşı Faul | 6 | 0.22 | 52 |
Benjamin Rosenberger şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda 27 maçlarında 2 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.07 faul yaparlar.
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.04 | 45 |
| Gol Katkısı | 10 | 0.37 | 79 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.08 | 60 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 59 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.04 | 0.04 | 47 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.04 | 0.04 | 50 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 2408 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Benjamin Rosenberger has skored 1 gol in 27 maçları şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Benjamin Rosenberger'in 90 dakikada attığı goller 0.04'dır. Dahası, Benjamin Rosenberger'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 10. Skor katkıları, 90 dakikada 0.37'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.04'dır. Bu, Benjamin Rosenberger'in npxG çıktısını 1.04'a koyar ve bu da onları 2. Lig oyuncularının en üst 50 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 6 | 0.22 | 56 |
| Kaleyi bulan şut | 2/ 6 | 0.07 | 57 |
| Kaleyi bulmayan şut | 4/ 6 | 0.15 | 56 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 95 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 16.67% | Yok | 53 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 67 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 6.00 | Yok | Yok |
Benjamin Rosenberger, 2025/2026 2. Lig sezonunda 6 şu ana kadar 27 maçlarında 6 şut çekti. 2 atışları hedefteydi ve diğer 4 atışları hedef dışıydı. Bu, Benjamin Rosenberger'in çekim doğruluğunun 33.33% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 6.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 0.22 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 9 | 0.34 | 97 |
| Beklenen Asistler (xA) | 6.22 | 0.23 | 97 |
| Toplam pas | 170 | 6.35 | 44 |
| Başarılı Paslar | 94/ 170 | 3.51 | 36 |
| Pas Tamamlama Oranı | 55.29% | Yok | 9 |
| Tehlikeli Paslar | 8 | 0.30 | 76 |
| Ortalar | 17 | 0.64 | 86 |
| Başarılı Ortalar | 9/ 17 | 0.34 | 90 |
| Orta Tamamlama Oranı | 52.94% | Yok | 85 |
| Dakika Başına Asist | 268 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Benjamin Rosenberger şu ana kadar 2. Lig 2025/2026 sezonunda 27 maçlarında 9 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Benjamin Rosenberger, 55.29 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 6.35 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.30 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Benjamin Rosenberger'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.23'dir. Bu istatistik, 2. Lig'deki oyuncuların 97 yüzdesinin üzerine koyar.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 2 | 0.07 | 46 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 0.07 | 52 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 100.00% | Yok | 99 |
| Dağıtılmış | 2 | 0.07 | 45 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.04 | 74 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Benjamin Rosenberger henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Avusturya Kupası Benjamin Rosenberger için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 2 | Yok | 4 |
| Dakika | 180 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 2 | Yok | 32 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1.5 | 3 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 60 Dk' | Yok | 7 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 9 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 76 |
| Müdahaleler | 2 | 1.00 | 91 |
| Düellolar | 25 | 12.50 | 96 |
| Düellolar Kazandı | 5 | 2.50 | 66 |
| Hava Düelloları Kazandı | 0 | 0.00 | 37 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 2 | 1.00 | 81 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 86 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Bir savunma oyuncusu olarak, Benjamin Rosenberger 21 gollerini yedi ve 2. Lig 2025/2026 sezonunda 2 maçlarında 14 kalesini gole kapattı. Bu, Benjamin Rosenberger sahadayken, takımlarının her 60 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.00 tackles ve 1.00 müdahaleler yaptılar. Benjamin Rosenberger aynı zamanda 1.00 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.5 | 96 |
| Dakika Başına Kart | 180 Dk' / Kart | Yok | 62 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 50% | 99 |
| İşlenen Fauller | 2 | 1.00 | 89 |
| Karşı Faul | 2 | 1.00 | 89 |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 62 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.5 | 78 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 91 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 70 |
| Beklenen Goller (xG) | 0.24 | 0.12 | 61 |
| Penaltısız xG (npxG) | 0.24 | 0.12 | 61 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 3 | 1.50 | 91 |
| Kaleyi bulan şut | 1/ 3 | 0.50 | 85 |
| Kaleyi bulmayan şut | 2/ 3 | 1.00 | 92 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 98 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 0.00% | Yok | 66 |
| Şut Doğruluğu | 33.33% | Yok | 66 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 0.00 | Yok | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 1 | 0.5 | 93 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.86 | 0.43 | 95 |
| Toplam pas | 73 | 36.50 | 93 |
| Başarılı Paslar | 48/ 73 | 24.00 | 80 |
| Pas Tamamlama Oranı | 65.75% | Yok | 14 |
| Tehlikeli Paslar | 5 | 2.50 | 98 |
| Ortalar | 9 | 4.50 | 99 |
| Başarılı Ortalar | 4/ 9 | 2.00 | 99 |
| Orta Tamamlama Oranı | 44.44% | Yok | 74 |
| Dakika Başına Asist | 180 Dakika Başına Asist | Yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 4 | 2.00 | 96 |
| Başarılı Top Sürme | 2 | 1.00 | 86 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 61 |
| Dağıtılmış | 0 | 0.00 | 99 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 81 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Benjamin Rosenberger bu sezon 27 matches 2. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 2408 minutes dakika sahada kaldı. Benjamin Rosenberger sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 0.78 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 52%. Yani Benjamin Rosenberger forma giydiği 27 maçının 14 matches tanesinde gol yedi.
Benjamin Rosenberger bu sezon ligde oynadığı maçlarda 1 goals gol attı. Bu da onu First Vienna FC 1894 kadroda golcüler listesinde 8 yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 2408 dakikada bir gol
Her 268 dakikada bir asist
Her 1204 dakikada bir kart
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Yenen Gol Sıralaması
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.06 Goller
1.51
Yenilen Gol
0.41 Kartlar
2023/2024 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.06 Goller
0.82
Yenilen Gol
0.18 Kartlar
2022/2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.1 Goller
1.12
Yenilen Gol
0.44 Kartlar
2021/2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.17
Yenilen Gol
0.33 Kartlar
2020/2021 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1
Yenilen Gol
0.2 Kartlar
2019/2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
1.59
Yenilen Gol
0.17 Kartlar
2018/2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
1.25
Yenilen Gol
0.42 Kartlar
2017/2018 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.04 Goller
1.46
Yenilen Gol
0.19 Kartlar
2016/2017 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0
Yenilen Gol
0 Kartlar
2015/2016 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0
Yenilen Gol
0 Kartlar
2014/2015 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0 Goller
0
Yenilen Gol
3.91 Kartlar
2013/2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Yenilen Gol / 90 dakika
0.21 Goller
1.68
Yenilen Gol
0.21 Kartlar