Stephen De Robillard İstatistik
2026
2025
2023
Yukarıdaki Stephen De Robillard için kariyer istatistikleri. Stephen De Robillard toplam 32 maçı oynadı, 3 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Stephen De Robillard, Avustralya'de 32 apperances ile Yeni Güney Galler NPL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Yeni Güney Galler NPL'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Yeni Güney Galler NPL Stephen De Robillard için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 3 | Yok | 0 |
| Dakika | 270 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 3 | Yok | 92 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.33 | 99 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.33 | 99 |
| Evdeki Goller | 1 | 0.5 | 99 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 67 |
| Beklenen Goller (xG) | 3.13 | 0.38 | 93 |
| Penaltısız xG (npxG) | 3.13 | 0.38 | 93 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 270 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Stephen De Robillard has skored 1 gol in 3 maçları şu ana kadar Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda. 1 golün 1'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Stephen De Robillard'in 90 dakikada attığı goller 0.33'dır. Dahası, Stephen De Robillard'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.33'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.38'dır. Bu, Stephen De Robillard'in npxG çıktısını 3.13'a koyar ve bu da onları Yeni Güney Galler NPL oyuncularının en üst 93 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 17 | 2.05 | 88 |
| Kaleyi bulan şut | 7/ 17 | 0.84 | 88 |
| Kaleyi bulmayan şut | 10/ 17 | 1.21 | 82 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 80 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 17.65% | Yok | 80 |
| Şut Doğruluğu | 41.18% | Yok | 73 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 5.67 | Yok | Yok |
Stephen De Robillard, 2026 Yeni Güney Galler NPL sezonunda 17 şu ana kadar 3 maçlarında 17 şut çekti. 7 atışları hedefteydi ve diğer 10 atışları hedef dışıydı. Bu, Stephen De Robillard'in çekim doğruluğunun 41.18% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 5.67 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.05 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 99 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.36 | 0.04 | 10 |
| Toplam pas | 191 | 23.04 | 16 |
| Başarılı Paslar | 135/ 191 | 16.29 | 13 |
| Pas Tamamlama Oranı | 70.68% | Yok | 13 |
| Tehlikeli Paslar | 3 | 0.36 | 42 |
| Ortalar | 11 | 1.33 | 69 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 11 | 0.36 | 67 |
| Orta Tamamlama Oranı | 27.27% | Yok | 53 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Stephen De Robillard bu Yeni Güney Galler NPL sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 50 | 6.03 | 97 |
| Başarılı Top Sürme | 25 | 3.02 | 91 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 32 |
| Dağıtılmış | 10 | 1.21 | 12 |
| Ofsaytlar | 1 | 0.12 | 70 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 67 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 67 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 84 |
| İşlenen Fauller | 16 | 1.93 | 94 |
| Karşı Faul | 16 | 1.93 | 90 |
Stephen De Robillard bu Yeni Güney Galler NPL sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 3 | 1 | 99 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 90 Dk' | Yok | 99 |
| Gol yememeden | 1 | 33% | 0 |
| Müdahaleler | 1 | 0.12 | 38 |
| Müdahaleler | 6 | 0.72 | 21 |
| Düellolar | 204 | 24.61 | 94 |
| Düellolar Kazandı | 73 | 8.81 | 91 |
| Hava Düelloları Kazandı | 7 | 0.84 | 38 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 4 | 0.48 | 26 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 39 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Stephen De Robillard henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
WC Qualification Africa Stephen De Robillard için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 5 | Yok |
| Dakika | 287 | Maç başına 57 dakika |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok |
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok |
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Top Sürme | Kaydedilmedi | Yok |
| Başarılı Top Sürme | Yok | Yok |
| Top Sürme Başarı Oranı | Yok | Yok |
| Ofsaytlar | Yok | Yok |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına |
|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok |
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına |
|---|---|---|
| Yenen Gol | 4 | 1.25 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 72 Dk' | Yok |
| Gol yememeden | 0 | 0% |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Forvet pozisyonunda oynayan Stephen De Robillard bu sezon 3 matches Yeni Güney Galler NPL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 270 minutes dakika sahada kaldı. Stephen De Robillard sahada kaldığı her 90 dakika başına0.33 goals gol attı. Yeni Güney Galler NPL içinde bu performansla 8 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 1 gol attı. Attığı goller açısından Yeni Güney Galler NPL performansı onu takımında en golcü 2. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 270 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.2 Goller
0 Asist
0.2 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.11 Goller
0 Asist
0 Kartlar