Massimo Forte İstatistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Yukarıdaki Massimo Forte için kariyer istatistikleri. Massimo Forte toplam 12 maçı oynadı, 1 goleri attı ve 0 asistleri biriktirdi. Massimo Forte, Malta'de 12 apperances ile Malta Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
1. Lig'deki 90 dakikalık istatistikler başına
1. Lig Massimo Forte için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 4 | Yok | 77 |
| Dakika | 360 | Maç başına 90 dakika | 80 |
| Maçlar Başladı | 4 | Yok | 85 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 1 | 0.25 | 79 |
| Gol Katkısı | 1 | 0.25 | 78 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 84 |
| Deplasman Golleri | 1 | 0.5 | 91 |
| Beklenen Goller (xG) | 1.25 | 0.23 | 81 |
| Penaltısız xG (npxG) | 1.25 | 0.23 | 82 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 360 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Massimo Forte has skored 1 gol in 4 maçları şu ana kadar 1. Lig 2026/2027 sezonunda. 1 golün 0'i evinde atıldı, gol attılar. deplasman maçlarında ise Genel olarak, Massimo Forte'in 90 dakikada attığı goller 0.25'dır. Dahası, Massimo Forte'in toplam G/A'sı (goller + asistler) bu sezon için 1. Skor katkıları, 90 dakikada 0.25'a eşittir. 90 dakikada penaltısız xG 0.23'dır. Bu, Massimo Forte'in npxG çıktısını 1.25'a koyar ve bu da onları 1. Lig oyuncularının en üst 82 yüzdelik dilimine koyar.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 8 | 1.45 | 78 |
| Kaleyi bulan şut | 3/ 8 | 0.54 | 80 |
| Kaleyi bulmayan şut | 5/ 8 | 0.91 | 78 |
| Direğe takılmak | 0 kez | 0.00 | 96 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 12.50% | Yok | 78 |
| Şut Doğruluğu | 37.50% | Yok | 72 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 8.00 | Yok | Yok |
Massimo Forte, 2026/2027 1. Lig sezonunda 8 şu ana kadar 4 maçlarında 8 şut çekti. 3 atışları hedefteydi ve diğer 5 atışları hedef dışıydı. Bu, Massimo Forte'in çekim doğruluğunun 37.50% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 8.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.45 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 95 |
| Beklenen Asistler (xA) | 1.03 | 0.19 | 90 |
| Toplam pas | 104 | 18.83 | 33 |
| Başarılı Paslar | 72/ 104 | 13.04 | 31 |
| Pas Tamamlama Oranı | 69.23% | Yok | 21 |
| Tehlikeli Paslar | 8 | 1.45 | 94 |
| Ortalar | 2 | 0.36 | 43 |
| Başarılı Ortalar | 0/ 2 | 0.00 | 52 |
| Orta Tamamlama Oranı | 0.00% | Yok | 52 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Massimo Forte bu 1. Lig sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 5 | 0.91 | 55 |
| Başarılı Top Sürme | 3 | 0.54 | 58 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 60.00% | Yok | 62 |
| Dağıtılmış | 3 | 0.54 | 34 |
| Ofsaytlar | 0 | 0.00 | 73 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 1 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 1 | 0.25 | 76 |
| Dakika Başına Kart | 360 Dk' / Kart | Yok | 90 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 1 | 25% | 84 |
| İşlenen Fauller | 4 | 0.72 | 50 |
| Karşı Faul | 2 | 0.36 | 26 |
Massimo Forte şu ana kadar 1. Lig 2026/2027 sezonunda 4 maçlarında 1 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 0.72 faul yaparlar.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 7 | 1.75 | 19 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 51 Dk' | Yok | 20 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 43 |
| Müdahaleler | 0 | 0.00 | 51 |
| Müdahaleler | 2 | 0.36 | 18 |
| Düellolar | 45 | 8.15 | 36 |
| Düellolar Kazandı | 20 | 3.62 | 25 |
| Hava Düelloları Kazandı | 1 | 0.18 | 15 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 0 | 0.00 | 17 |
| Engellenen şutlar | 0 | 0.00 | 52 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | Penaltı yok |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 0 |
| Penaltı Golleri | 0 | 0 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 0 |
Massimo Forte henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.
Orta Sahalar pozisyonunda oynayan Massimo Forte bu sezon 4 matches 1. Lig maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 360 minutes dakika sahada kaldı. Massimo Forte sahada kaldığı 90 dakika başına ortalama 0 asist
yapıyor.
Massimo Forte ligde bu sezon 1 goals gol attı. Bu da onu Gudja United takımının en golcü oyuncular listesinde 1 sırada yapıyor.
Dakikalara Göre
Her 360 dakikada bir gol
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025/2026 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2024/2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar