
Marko Jesic İstatistik
2026
2025
2023
2022
2020
2019
2013/2014
2012/2013
Daha Fazla
2011/2012
2010/2011
Yukarıdaki Marko Jesic için kariyer istatistikleri. Marko Jesic toplam 101 maçı oynadı, 25 goleri attı ve 9 asistleri biriktirdi. Marko Jesic, Avustralya'de 101 apperances ile Yeni Güney Galler NPL'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.
Yeni Güney Galler NPL'deki 90 dakikalık istatistikler başına
Yeni Güney Galler NPL Marko Jesic için istatistikler
| Toplam | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Oynanan Maçlar | 1 | Yok | 0 |
| Dakika | 90 | Maç başına 90 dakika | 0 |
| Maçlar Başladı | 1 | Yok | 67 |
| Maçta oyuncuyu maça sokmak | 0 | Yok | Yok |
| Maçta oyuncuyu maçtan almak | 0 | Yok | Yok |
Goller ve xG (Beklenen Goller)
| Goller, xG, Şutlar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Atılan Gol | 0 | 0 | 71 |
| Gol Katkısı | 0 | 0 | 71 |
| Evdeki Goller | 0 | 0 | 86 |
| Deplasman Golleri | 0 | 0 | 86 |
| Beklenen Goller (xG) | 5.41 | 0.45 | 94 |
| Penaltısız xG (npxG) | 5.41 | 0.45 | 94 |
| Penaltı Golleri | 0 | Yok | Yok |
| Hat-trickler | 0 | Yok | Yok |
| 3 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| 2 veya Daha Fazla Goller | 0 | Yok | Yok |
| Dakika başına Gol | 0 Dakika başına Gol | Yok | Yok |
Marko Jesic Yeni Güney Galler NPL 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.
Çekilen Şut
| Şut Verileri | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Çekilen Şut | 29 | 2.39 | 91 |
| Kaleyi bulan şut | 14/ 29 | 1.15 | 92 |
| Kaleyi bulmayan şut | 15/ 29 | 1.24 | 86 |
| Direğe takılmak | 1 kez | 0.08 | 85 |
| Şut Dönüşüm Oranı | 17.24% | Yok | 78 |
| Şut Doğruluğu | 48.28% | Yok | 80 |
| Gol Başına Çekilen Şut | 5.80 | Yok | Yok |
Marko Jesic, 2026 Yeni Güney Galler NPL sezonunda 29 şu ana kadar 1 maçlarında 29 şut çekti. 14 atışları hedefteydi ve diğer 15 atışları hedef dışıydı. Bu, Marko Jesic'in çekim doğruluğunun 48.28% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 5.80 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 2.39 şut atarlar.
Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri
| Asistler & Paslar | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Asist | 0 | 0 | 86 |
| Beklenen Asistler (xA) | 0.92 | 0.08 | 32 |
| Toplam pas | 277 | 22.85 | 17 |
| Başarılı Paslar | 208/ 277 | 17.16 | 17 |
| Pas Tamamlama Oranı | 75.09% | Yok | 30 |
| Tehlikeli Paslar | 12 | 0.99 | 77 |
| Ortalar | 11 | 0.91 | 54 |
| Başarılı Ortalar | 3/ 11 | 0.25 | 58 |
| Orta Tamamlama Oranı | 27.27% | Yok | 55 |
| Dakika Başına Asist | Asistler yok | Yok | Yok |
Marko Jesic bu Yeni Güney Galler NPL sezonunda hiçbir gol atmadı.
Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri
| Top Sürme & Ofsayt | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Top Sürme | 10 | 0.82 | 41 |
| Başarılı Top Sürme | 5 | 0.41 | 36 |
| Top Sürme Başarı Oranı | 50.00% | Yok | 32 |
| Dağıtılmış | 6 | 0.49 | 45 |
| Ofsaytlar | 4 | 0.33 | 84 |
Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri
| Kartlar & Fauller | Toplam | 90 Dakika Başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Sarı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Kırmızı Kartlar | 0 | Yok | Yok |
| Toplam Kartlar | 0 | 0 | 57 |
| Dakika Başına Kart | Kartlar yok | Yok | 57 |
| 0.5'in Üzerindeki Kartlar | 0 | 0% | 85 |
| İşlenen Fauller | 12 | 0.99 | 55 |
| Karşı Faul | 13 | 1.07 | 68 |
Marko Jesic bu Yeni Güney Galler NPL sezonu boyunca hiç kart (sarı kart veya kırmızı kart) almadı.
Savunma İstatistikleri
| Savunmak | Toplam | 90 veya % başına | Yüzdelik |
|---|---|---|---|
| Yenen Gol | 2 | 2 | 0 |
| Dakika Başına yenilen Gol | 45 Dk' | Yok | 0 |
| Gol yememeden | 0 | 0% | 0 |
| Müdahaleler | 1 | 0.08 | 33 |
| Müdahaleler | 3 | 0.25 | 4 |
| Düellolar | 151 | 12.46 | 39 |
| Düellolar Kazandı | 41 | 3.38 | 18 |
| Hava Düelloları Kazandı | 13 | 1.07 | 51 |
| çalım atmak | 0 | 0.00 | 99 |
| Tehlikeyi uzalaştırmak | 7 | 0.58 | 33 |
| Engellenen şutlar | 1 | 0.08 | 44 |
| Verilen Penaltılar | 0 | 0.00 | 99 |
Penaltı İstatistikleri
| Penaltı vuruşları | Bu sezon | Kariyer |
|---|---|---|
| Penaltı Gole Çevirme Oranları | Penaltı yok | 50% |
| Kullanılan Penaltılar | 0 | 4 |
| Penaltı Golleri | 0 | 2 |
| Kaçan Penaltılar | 0 | 2 |
Marko Jesic kariyerlerinde şu ana kadar 4 penaltı vuruşları aldı. Bunlardan 2 eksikken Marko Jesic 2 kalemleri aldı. Marko Jesic için genel ceza dönüşüm oranı 50%'tir.
Forvet pozisyonunda oynayan Marko Jesic bu sezon 1 matches Yeni Güney Galler NPL maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 90 minutes dakika sahada kaldı. Marko Jesic sahada kaldığı her 90 dakika başına0 goals gol attı. Yeni Güney Galler NPL içinde bu performansla 8 players hücum oyuncusu arasında -1 sırada. En az 3 maçta oynayan oyuncular dikkate alınmıştır.
Bu sezon 0 gol attı. Attığı goller açısından Yeni Güney Galler NPL performansı onu takımında en golcü 4. oyuncu yapıyor.
Dakikalara Göre
Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)
Asistler yok
Kartlar yok
Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)
Gol Sıralaması
Asist Sıralaması
2025 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.27 Goller
0.2 Asist
0.13 Kartlar
2023 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.39 Goller
0.15 Asist
0.15 Kartlar
2022 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.52 Goller
0 Asist
0.52 Kartlar
2020 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.5 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2019 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
1 Goller
0.5 Asist
0 Kartlar
2013/2014 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2012/2013 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0.28 Kartlar
2011/2012 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0 Goller
0 Asist
0 Kartlar
2010/2011 Sezonu
Goller / 90 dakika
Asist / 90 dakika
0.2 Goller
0 Asist
0.08 Kartlar