Marcelo Herrera Portrait

Marcelo Herrera İstatistik

Kulüp : Columbus Crew
Milli Takım : Columbus Crew
Pozisyon : Savunma Oyuncusu - Sağ Bek
Uyruk : Argentina
Birthplace : Argentina - Argentina
Forma Numarası : #2
Yaş (Doğum günü) : 28 (3/11 1998)
Boy : 185cm
Ağırlık : 75kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2018/2019

2026 & Kariyer İstatistikleri- Marcelo Herrera

6.24
MLS'de Ortalama DerecelendirmeYenen Gol Sıralaması : 165 / 280 Oyuncu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

0

19

7

3

0

1085'

1

0

0

0

0

0

2'

Toplam 2026

30

0

20

10

3
0

1319'

Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

90

4

73

30

25

2

6420'

59

6

50

16

5

0

3174'

10

1

6

5

1

0

761'

4

1

1

1

1

0

176'

2

0

2

0

0

0

118'

Toplam 6066

202

14

153

67

36
2

12915'

Yukarıdaki Marcelo Herrera için kariyer istatistikleri. Marcelo Herrera toplam 202 maçı oynadı, 14 goleri attı ve 7 asistleri biriktirdi. Marcelo Herrera, Arjantin'de 202 apperances ile Premier Lig'de en fazla maç oynadı. İstatistikler kulüp ve uluslararası dostluk maçlarını içermez.

MLS'deki 90 dakikalık istatistikler başına

1.58Yenen Gol / 90'
19 Goller 24 Maçlarda
40th Yüzdelik
28%Gol yememeden
7 / 24 Temiz Maçlar
84th Yüzdelik
0.2590 dk Ort Kart
3 Toplam Kartlar
69th Yüzdelik

Marcelo Herrera İstatistikleri - Detaylı

MLS Marcelo Herrera için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar24Yok
50
Dakika1085Maç başına 45 dakika
33
Maçlar Başladı9Yok
32
Maçta oyuncuyu maça sokmak7YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak1YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol191.58
40
Dakika Başına yenilen Gol57 Dk'Yok
41
Gol yememeden728%
84
Müdahaleler202.02
78
Müdahaleler131.32
81
Düellolar696.99
35
Düellolar Kazandı373.75
40
Hava Düelloları Kazandı80.81
50
çalım atmak50.51
50
Tehlikeyi uzalaştırmak171.72
58
Engellenen şutlar00.00
27
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Marcelo Herrera 19 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 24 maçlarında 7 kalesini gole kapattı. Bu, Marcelo Herrera sahadayken, takımlarının her 57 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 2.02 tackles ve 1.32 müdahaleler yaptılar. Marcelo Herrera aynı zamanda 1.72 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar3YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar30.25
69
Dakika Başına Kart362 Dk' / KartYok
43
0.5'in Üzerindeki Kartlar28%
52
İşlenen Fauller101.01
45
Karşı Faul80.81
43

Marcelo Herrera şu ana kadar MLS 2026 sezonunda 24 maçlarında 3 sarı kart ve 0 kırmızı kart aldı. 90 dakikada 1.01 faul yaparlar.

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
37
Gol Katkısı10.08
38
Evdeki Goller00
51
Deplasman Golleri00
56
Beklenen Goller (xG)1.200.12
52
Penaltısız xG (npxG)1.200.12
52
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Marcelo Herrera MLS 2026 sezonunda şu ana kadar hiç gol atmadı. Gelecek oyunlarda nasıl performans gösterdiklerini göreceğiz.

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut131.32
65
Kaleyi bulan şut
5/ 13
0.51
68
Kaleyi bulmayan şut
8/ 13
0.81
63
Direğe takılmak0 kez0.00
71
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
40
Şut Doğruluğu38.46%Yok
57
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Marcelo Herrera, 2026 MLS sezonunda 13 şu ana kadar 24 maçlarında 13 şut çekti. 5 atışları hedefteydi ve diğer 8 atışları hedef dışıydı. Bu, Marcelo Herrera'in çekim doğruluğunun 38.46% olduğu anlamına gelir. Aldıkları her 0.00 şut için bir gol atarlar ve sahada 90 dakikada 1.32 şut atarlar.

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.08
57
Beklenen Asistler (xA)1.640.17
63
Toplam pas43343.84
57
Başarılı Paslar
375/ 433
37.96
59
Pas Tamamlama Oranı86.61%Yok
65
Tehlikeli Paslar70.71
42
Ortalar343.44
87
Başarılı Ortalar
4/ 34
0.40
68
Orta Tamamlama Oranı11.76%Yok
37
Dakika Başına Asist1085 Dakika Başına AsistYokYok

Marcelo Herrera şu ana kadar MLS 2026 sezonunda 24 maçlarında 1 asistleri yardımcı oldu. Oyunun geçen yönüne bakıldığında, Marcelo Herrera, 86.61 pas tamamlama oranı ile bir oyun sırasında topu kabaca 43.84 kez geçer. Ayrıca her oyunda 0.71 tuş geçer ve bu da önemli puanlama şanslarına yol açar. Genel olarak, Marcelo Herrera'in xA (Beklenen Asistler) çıkışı 90 dakikada 0.17'dir. Bu istatistik, MLS'deki oyuncuların 63 yüzdesinin üzerine koyar.

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme60.61
33
Başarılı Top Sürme20.20
28
Top Sürme Başarı Oranı33.33%Yok
28
Dağıtılmış40.40
66
Ofsaytlar60.61
93

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Marcelo Herrera henüz kariyerlerinde herhangi bir penaltı atmadı (FootyStats'ta sahip olduğumuz tüm sezon verilerine göre). Resmi bir fikstürde bir kalem aldığında penaltı vuruşu istatistikleri güncellenecektir.

Amerika Açık Kupası Marcelo Herrera için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Oynanan Maçlar5Yok
99
Dakika232Maç başına 46 dakika
44
Maçlar Başladı3Yok
90
Maçta oyuncuyu maça sokmak2YokYok
Maçta oyuncuyu maçtan almak2YokYok

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başınaYüzdelik
Yenen Gol10.39
76
Dakika Başına yenilen Gol232 Dk'Yok
86
Gol yememeden360%
68
Müdahaleler10.34
21
Müdahaleler62.05
92
Düellolar103.42
13
Düellolar Kazandı41.37
13
Hava Düelloları Kazandı10.34
27
çalım atmak20.68
20
Tehlikeyi uzalaştırmak41.37
58
Engellenen şutlar00.00
59
Verilen Penaltılar00.00
99

Bir savunma oyuncusu olarak, Marcelo Herrera 19 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 5 maçlarında 7 kalesini gole kapattı. Bu, Marcelo Herrera sahadayken, takımlarının her 232 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir. Dahası, sahada oldukları her 90 dakika için 0.34 tackles ve 2.05 müdahaleler yaptılar. Marcelo Herrera aynı zamanda 1.37 top uzaklaştırma hakkında da topluyor.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Sarı Kartlar0YokYok
Kırmızı Kartlar0YokYok
Toplam Kartlar00
62
Dakika Başına KartKartlar yokYok
62
0.5'in Üzerindeki Kartlar00%
63
İşlenen Fauller20.68
34
Karşı Faul20.68
38

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Atılan Gol00
68
Gol Katkısı10.39
73
Evdeki Goller00
85
Deplasman Golleri00
81
Beklenen Goller (xG)0.840.29
74
Penaltısız xG (npxG)0.840.29
75
Penaltı Golleri0YokYok
Hat-trickler0YokYok
3 veya Daha Fazla Goller0YokYok
2 veya Daha Fazla Goller0YokYok
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYokYok

Çekilen Şut

Şut VerileriToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Çekilen Şut124.11
97
Kaleyi bulan şut
4/ 12
1.37
92
Kaleyi bulmayan şut
8/ 12
2.74
98
Direğe takılmak1 kez0.34
96
Şut Dönüşüm Oranı0.00%Yok
70
Şut Doğruluğu33.33%Yok
66
Gol Başına Çekilen Şut0.00YokYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Asist10.39
88
Beklenen Asistler (xA)1.040.36
91
Toplam pas13746.88
75
Başarılı Paslar
125/ 137
42.78
77
Pas Tamamlama Oranı91.24%Yok
90
Tehlikeli Paslar51.71
86
Ortalar103.42
89
Başarılı Ortalar
2/ 10
0.68
81
Orta Tamamlama Oranı20.00%Yok
66
Dakika Başına Asist232 Dakika Başına AsistYokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika BaşınaYüzdelik
Top Sürme00.00
31
Başarılı Top Sürme00.00
46
Top Sürme Başarı Oranı0.00%Yok
46
Dağıtılmış00.00
99
Ofsaytlar00.00
76

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Leagues Cup Marcelo Herrera için istatistikler

ToplamToplam90 Dakika Başına
Oynanan Maçlar1Yok
Dakika2Maç başına 2 dakika

Savunma İstatistikleri

SavunmakToplam90 veya % başına
Yenen Gol00
Dakika Başına yenilen Gol0 Dk'Yok
Gol yememeden00%

Bir savunma oyuncusu olarak, Marcelo Herrera 19 gollerini yedi ve MLS 2026 sezonunda 1 maçlarında 7 kalesini gole kapattı. Bu, Marcelo Herrera sahadayken, takımlarının her 0 dakikalarında bir gol yediği anlamına gelir.

Sarı Kartlar, Kırmızı Kartlar ve Faul İstatistikleri

Kartlar & FaullerToplam90 Dakika Başına
Sarı Kartlar0Yok
Kırmızı Kartlar0Yok
Toplam Kartlar00
Dakika Başına KartKartlar yokYok

Goller ve xG (Beklenen Goller)

Goller, xG, ŞutlarToplam90 Dakika Başına
Atılan Gol00
Gol Katkısı00
Evdeki Goller00
Deplasman Golleri00
Dakika başına Gol0 Dakika başına GolYok

Asistler, Paslar ve Şans Yaratma İstatistikleri

Asistler & PaslarToplam90 Dakika Başına
Asist00
Dakika Başına AsistAsistler yokYok

Top Sürme & Ofsayt İstatistikleri

Top Sürme & OfsaytToplam90 Dakika Başına
Top SürmeKaydedilmediYok
Başarılı Top SürmeYokYok
Top Sürme Başarı OranıYokYok
OfsaytlarYokYok

Penaltı İstatistikleri

Penaltı vuruşlarıBu sezonKariyer
Penaltı Gole Çevirme OranlarıPenaltı yokPenaltı yok
Kullanılan Penaltılar00
Penaltı Golleri00
Kaçan Penaltılar00

Marcelo Herrera'in İstatistiksel Analizi

Savunma Oyuncusu pozisyonunda oynayan Marcelo Herrera bu sezon 24 matches MLS maçında forma giydi. Bu maçlarda toplam 1085 minutes dakika sahada kaldı. Marcelo Herrera sahada kaldığı her 90 dakika başına ortalama 1.58 goals gol yedi. Oynadığı maçlarda gol yememe yüzdesi 28%. Yani Marcelo Herrera forma giydiği 24 maçının 7 matches tanesinde gol yedi.

Marcelo Herrera bu sezon ligde oynadığı maçlarda 0 goals gol attı. Bu da onu Columbus Crew kadroda golcüler listesinde 19 yapıyor.

Dakikalara Göre

Her N/A dakikada bir gol atar (Gol Yok)

Her 1085 dakikada bir asist

Her 362 dakikada bir kart

Penaltı İstatistiği (Kariyer Boyu)
PEN
Gol 0 / 0 penaltılar
Kaçırılan 0 / 0 penaltılar
 
Penaltı Atma Oranı : Yok
İstatistiğe Göre Sıralama (Bulunduğu Ligde)

Gol Sıralaması

548 / 667 Oyuncu

Yenen Gol Sıralaması

165 / 280 Oyuncu

GEÇMİŞ SEZONLAR PERFORMANSI

2025 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

23

5

22

5

1

0

1611'

3

1

1

1

1

0

174'

Toplam 2025

28

6

26

6

3
0

1877'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.28 Goller

1.23
 Yenilen Gol

0.06  Kartlar

2024 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

1

9

4

1

0

478'

Toplam 2024

18

1

10

6

3
0

819'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.19 Goller

1.69
 Yenilen Gol

0.19  Kartlar

2023 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

18

0

15

6

4

0

1168'

Toplam 2023

26

0

24

9

4
0

1664'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0 Goller

1.16
 Yenilen Gol

0.31  Kartlar

2022 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

26

1

17

9

9

1

1924'

Toplam 2022

37

3

20

16

10
1

2670'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.8
 Yenilen Gol

0.42  Kartlar

2021 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

24

1

18

6

3

0

1680'

Toplam 2021

28

1

21

7

3
0

1958'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.05 Goller

0.96
 Yenilen Gol

0.16  Kartlar

2019/2020 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

12

1

16

4

5

0

999'

2

0

2

0

0

0

118'

Toplam 2019/2020

20

1

21

6

5
0

1576'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.09 Goller

1.44
 Yenilen Gol

0.45  Kartlar

2018/2019 Sezonu
Turnuva
O
Goller
Yenilen Gol
GYM
Gol yememeden (GYM).
Bu tabloda kalesini en çok gole kapatan takımların listesini bulabilirsiniz. Yani bu tablodaki sayılar takımların gol yemediği maçların sayısını gösterir. İstatistikler yalnızca devam eden liglerden alınmıştır.
* Takımlar bu istatistik tablosuna girmek için aktif devam ede liginde en az 7 maç oynamış olmalıdır.
Sarı Kart
Kırmızı Kart
Dk'
Oynanan Dakika

10

1

7

5

4

1

649'

Toplam 2018/2019

16

2

11

8

5
1

1107'

Goller / 90 dakika

Yenilen Gol / 90 dakika

Kartlar / 90 dakika

0.14 Goller

0.97
 Yenilen Gol

0.55  Kartlar

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!