Form Tablosu - Japonya J3. Lig

Rekabet
Goller
- Kategori istatistikleri :
- Ev & Deplasman Tabloları -
- Form Tablosu -
- İç Saha Avantajı -
- Tahminler -
- Seyirci -
- Oyuncu İstatistikleri -
- Beraberlikler -
- Maaş
Form Tablosu - J3. Lig
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | Sıradaki Maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Gifu | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 15 |
| 2.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | |
| 2 | ![]() | SC Sagamihara | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 13 |
| 2.17 | 50% | 17% | 50% | 50% | |
| 3 | ![]() | AC Parceiro Nagano | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 12 |
| 2.00 | 17% | 17% | 67% | 67% | |
| 4 | ![]() | FC Ryukyu | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 12 |
| 2.00 | 33% | 0% | 67% | 67% | |
| 5 | ![]() | Nara Club | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 12 |
| 2.00 | 67% | 17% | 17% | 33% | |
| 6 | ![]() | Roasso Kumamoto | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | 4 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 67% | |
| 7 | ![]() | Renofa Yamaguchi | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 10 |
| 1.67 | 50% | 17% | 33% | 17% | |
| 8 | ![]() | FC Osaka | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 50% | |
| 9 | ![]() | Giravanz Kitakyushu | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 9 |
| 1.50 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 10 | ![]() | Matsumoto Y FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 9 |
| 1.50 | 33% | 33% | 33% | 33% | |
| 11 | ![]() | Tochigi SC | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 8 |
| 1.33 | 67% | 67% | 0% | 0% | |
| 12 | ![]() | Kagoshima United | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 8 |
| 1.33 | 0% | 17% | 83% | 50% | |
| 13 | ![]() | Fukushima Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 8 |
| 1.33 | 17% | 33% | 67% | 67% | |
| 14 | ![]() | ThespaKusatsu Gunma | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 7 |
| 1.17 | 17% | 50% | 33% | 50% | |
| 15 | ![]() | Zweigen Kanazawa | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 16 | ![]() | Kamatamare Sanuki | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 6 |
| 1.00 | 17% | 50% | 33% | 50% | |
| 17 | ![]() | Ehime FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 15 | -7 | 6 |
| 1.00 | 17% | 33% | 50% | 67% | |
| 18 | ![]() | MIO Biwako Shiga | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 50% | 50% | |
| 19 | ![]() | Kochi United SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | -4 | 4 |
| 0.67 | 33% | 33% | 50% | 67% | |
| 20 | ![]() | Gainare Tottori | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2 |
| 0.33 | 17% | 67% | 33% | 33% |
SON 5 MAÇ FORM TABLOSU (J3. Lig)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Last 5 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Gifu | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 2 | ![]() | FC Ryukyu | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 6 | 6 | 12 |
| 2.40 | 40% | 0% | 60% | 60% |
| 3 | ![]() | SC Sagamihara | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 10 |
| 2.00 | 60% | 20% | 40% | 40% |
| 4 | ![]() | Roasso Kumamoto | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 10 |
| 2.00 | 40% | 0% | 60% | 80% |
| 5 | ![]() | AC Parceiro Nagano | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 6 | ![]() | Nara Club | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 9 |
| 1.80 | 60% | 20% | 20% | 40% |
| 7 | ![]() | FC Osaka | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 8 | ![]() | Giravanz Kitakyushu | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 60% |
| 9 | ![]() | Tochigi SC | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 8 |
| 1.60 | 80% | 60% | 0% | 0% |
| 10 | ![]() | Kagoshima United | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 8 |
| 1.60 | 0% | 0% | 100% | 60% |
| 11 | ![]() | Renofa Yamaguchi | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 1.40 | 40% | 20% | 40% | 20% |
| 12 | ![]() | Fukushima Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 7 |
| 1.40 | 20% | 40% | 60% | 60% |
| 13 | ![]() | Matsumoto Y FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 14 | ![]() | Zweigen Kanazawa | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 7 | 3 | 6 |
| 1.20 | 20% | 40% | 40% | 60% |
| 15 | ![]() | Kamatamare Sanuki | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 6 |
| 1.20 | 20% | 60% | 20% | 40% |
| 16 | ![]() | ThespaKusatsu Gunma | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 |
| 0.80 | 20% | 60% | 20% | 40% |
| 17 | ![]() | Kochi United SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 4 |
| 0.80 | 40% | 40% | 40% | 60% |
| 18 | ![]() | Ehime FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 15 | -9 | 3 |
| 0.60 | 0% | 40% | 60% | 80% |
| 19 | ![]() | MIO Biwako Shiga | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 40% |
| 20 | ![]() | Gainare Tottori | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 10 | -7 | 2 |
| 0.40 | 20% | 60% | 40% | 40% |
Son 5 Maç Verisine Göre Hangi Takımlar Başarılı? - Form Rehberi
• Mükemmel : FC Ryukyu son 5 maçta maç başına aldığı 2.4 puanla mükemmel bir form durumunda.
• Çok İyi: FC Gifu son 5 maçta maç başına 2.4 puanla FC Ryukyu formuna yakın bir performans sergiliyor.
• Yeterince İyi: Roasso Kumamoto son 5 maçta toplam 3 galibiyet ve 1 yenilgiyle maç başına 2 puan ortalaması tutturdu. Ligde şu an en formda 3.takım konumundalar.
• Ortalama Performans: Ligde form durumuyla dikkat çeken takımlardan biri de Kagoshima United. 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgiyle 1.6 puan ortalaması tutturdu.
• İyi Değil: Ehime FC son 5 maçta aldığı 1 galibiyetle ligdeki diğer takımlara göre ortalamanın altında bir performans sergiliyor. Maç başı ortalama 0.6 puanla ligde bu alanda en kötü takımlardan biri konumundalar. Bu performansı devam ettirmeleri J3. Lig takımları arasında düşme tehlikesini yaşamalarına sebep olabilir.
• Tehlikeli derecede zayıf : Gainare Tottori'in performansı istatistiksel olarak # kategorisindeki en zayıf performans oldu J3. Lig. Son 5 maçta sadece 0 galibiyetiyle son zamanlarda berbat durumdalar. Maç başına ortalama puan 0.4 olarak ortaya çıkıyor ve bu da onları en kötü performans gösteren takım yapıyor. Yalnızca 3 goller attılar ve yenilen 10 yediler! Eğer böyle devam ederlerse taraftarların Gainare Tottori maçını izlemeye dayanabileceklerinden emin değiliz.
İç Saha Form Tablosu (J3. Lig)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FC Osaka | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 5 | 8 | 16 |
| 2.67 | 17% | 0% | 83% | 67% |
| 2 | ![]() | Kagoshima United | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 8 | 8 | 16 |
| 2.67 | 0% | 0% | 100% | 83% |
| 3 | ![]() | Nara Club | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 15 |
| 2.50 | 33% | 0% | 67% | 83% |
| 4 | ![]() | Ehime FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 9 | 8 | 15 |
| 2.50 | 17% | 0% | 83% | 100% |
| 5 | ![]() | FC Gifu | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 12 |
| 2.00 | 33% | 33% | 33% | 33% |
| 6 | ![]() | SC Sagamihara | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 11 |
| 1.83 | 33% | 17% | 67% | 50% |
| 7 | ![]() | FC Ryukyu | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 17% | 50% | 33% |
| 8 | ![]() | Giravanz Kitakyushu | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 50% |
| 9 | ![]() | AC Parceiro Nagano | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 10 |
| 1.67 | 17% | 33% | 50% | 33% |
| 10 | ![]() | Tochigi SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 1.67 | 67% | 33% | 17% | 17% |
| 11 | ![]() | Renofa Yamaguchi | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | 2 | 9 |
| 1.50 | 50% | 33% | 33% | 17% |
| 12 | ![]() | ThespaKusatsu Gunma | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 50% | 50% |
| 13 | ![]() | Roasso Kumamoto | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 8 |
| 1.33 | 33% | 50% | 33% | 50% |
| 14 | ![]() | Fukushima Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 13 | -1 | 8 |
| 1.33 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 15 | ![]() | Matsumoto Y FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 7 |
| 1.17 | 50% | 50% | 17% | 17% |
| 16 | ![]() | Kamatamare Sanuki | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 7 |
| 1.17 | 33% | 50% | 33% | 50% |
| 17 | ![]() | Zweigen Kanazawa | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 7 | 2 | 6 |
| 1.00 | 17% | 50% | 33% | 50% |
| 18 | ![]() | Kochi United SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 | -6 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 50% | 67% |
| 19 | ![]() | MIO Biwako Shiga | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 4 |
| 0.67 | 33% | 50% | 33% | 50% |
| 20 | ![]() | Gainare Tottori | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 |
| 0.33 | 17% | 67% | 33% | 33% |
Evinde En İyi ve En Kötü Form Durumuna Sahip Takımlar Kimler?
• FC Osaka evinde en iyi performansa sahip takım konumunda. Son 6 maçta stadında (KINCHO Stadium) son stadında 0 yenilgi ve 5 galibiyete sahip. 2.67 ortalama puanları rakiplerini bu alanda geride bıraktılar.
• Kagoshima United kendi stadyumunda (Kagoshima Kamoike Stadium) mükemmel performanslar sergiliyor. 5 galibiyetler, 1 beraberlikler ve 0 mağlubiyetler ile. Formları onları J3. Lig iç saha form tablosunda 2. sıraya getiriyor. Maç başına ortalama puan 2.67 olarak çıkıyor ve bu da neredeyse FC Osaka kadar iyi.
• Kochi United SC taraftarları önünde () performansıyla ilgi çekemiyor. Kochi United SC son 6 maçında evinde sadece 1 galibiyet alabildi. Maç başı 0.67 ortalama puanla J3. Lig takımları arasında iç sahada en kötü 2. puan ortalamasına sahipler.
• Korkunç bir performans. Gainare Tottori evinde son 6 maç performansıyla ligin en kötüsü. Bu süreçte yalnızca 0 galibiyet alırken 2 beraberlik ve 4 yenilgi aldılar. Puan ortalamaları ise 0.33 puanda kaldı. Gainare Tottori ligde taraftarını memnun etmek için evinde daha fazlasını yapmak zorunda.
Deplasman Form Tablosu (J3. Lig)
| # | Takım | O | G | B | M | A | Y | AV | P | Son 6 | MBP | GYM | GAM | KG | 2.5 Üst | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Renofa Yamaguchi | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | 8 | 15 |
| 2.50 | 67% | 0% | 33% | 50% |
| 2 | ![]() | Nara Club | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 13 |
| 2.17 | 50% | 17% | 33% | 33% |
| 3 | ![]() | SC Sagamihara | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | 6 | 13 |
| 2.17 | 33% | 0% | 67% | 67% |
| 4 | ![]() | Roasso Kumamoto | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 11 |
| 1.83 | 50% | 17% | 50% | 50% |
| 5 | ![]() | Zweigen Kanazawa | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 11 |
| 1.83 | 33% | 0% | 67% | 33% |
| 6 | ![]() | AC Parceiro Nagano | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | 2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 0% | 67% | 50% |
| 7 | ![]() | FC Gifu | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 9 |
| 1.50 | 17% | 17% | 67% | 67% |
| 8 | ![]() | Gainare Tottori | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 14 | -5 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 50% | 67% |
| 9 | ![]() | Kagoshima United | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 8 |
| 1.33 | 0% | 17% | 83% | 50% |
| 10 | ![]() | Matsumoto Y FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 8 |
| 1.33 | 17% | 33% | 67% | 50% |
| 11 | ![]() | FC Ryukyu | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 7 |
| 1.17 | 17% | 17% | 67% | 83% |
| 12 | ![]() | Fukushima Utd | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 11 | -1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 67% | 67% |
| 13 | ![]() | MIO Biwako Shiga | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 7 |
| 1.17 | 33% | 17% | 50% | 67% |
| 14 | ![]() | Giravanz Kitakyushu | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 6 |
| 1.00 | 17% | 33% | 50% | 67% |
| 15 | ![]() | FC Osaka | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 5 | 0 | 5 |
| 0.83 | 50% | 67% | 17% | 33% |
| 16 | ![]() | Ehime FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 50% | 50% |
| 17 | ![]() | Tochigi SC | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 |
| 0.50 | 33% | 50% | 50% | 33% |
| 18 | ![]() | ThespaKusatsu Gunma | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 1 |
| 0.17 | 0% | 67% | 33% | 50% |
| 19 | ![]() | Kamatamare Sanuki | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 9 | -5 | 1 |
| 0.17 | 17% | 50% | 50% | 50% |
| 20 | ![]() | Kochi United SC | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1 |
| 0.17 | 17% | 83% | 17% | 17% |
Deplasmanda En İyi ve En Kötü Forma Sahip Takımlar Hangileri?
• Renofa Yamaguchi deplasman maçlarında inanılmaz bir performans sergiliyor. Deplasmanda oynadıkları son 6 karşılaşmada da 5 galibiyet almayı başardılar. Renofa Yamaguchi, 15 en yüksek puanlara sahip ve bu da onları J3. Lig deplasman sahalarında en iyi performans sergileyen takım yapıyor.
• Kochi United SC deplasmanda bekleneni veremiyor. Son 6 maçta deplasmanda yalnızca 0 galibiyet alabildiler. Taraftarlar ve takım bu deplasman performansından memnun görünmüyor.
Form Tablosu - Japonya
- Seviye 2
- Seviye 1
- Seviye 3
- Seviye 1
- Seviye 4
- Seviye 2
- Kupa
- Seviye 1
- Kupa
- Kupa
- Kupa
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5
- Seviye 5



















