Gol yememeden - NB 3 Northeast

Kaleci - Gol yememeden

# OyuncuO
Oynanan Maç
Gol yememedenGol yememeden %Ev SahibiDeplasman

Takımlar - Gol yememeden

# TakımO
Oynanan Maç
Gol yememedenGYM%Ev SahibiDeplasman
1Ozd SajovolgyeOzd Sajovolgye
Ozd Sajovolgye

Ozd Sajovolgye

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 86% 86% 86%
ORT 4.00 4.71 3.29
Atılan Gol 3.21 3.86 2.57
Yenilen Gol 0.79 0.86 0.71
KG 36% 29% 43%
GYM 57% 57% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14857%57%57%
2Cigand SECigand SE
Cigand SE

Cigand SE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.50
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 79% 75% 83%
ORT 3.29 3.75 2.67
Atılan Gol 2.57 2.75 2.33
Yenilen Gol 0.71 1.00 0.33
KG 50% 63% 33%
GYM 43% 25% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14643%25%67%
3DEACDEAC
DEAC

DEAC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.07
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
2.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 67% 63%
ORT 3.64 3.67 3.63
Atılan Gol 2.36 2.50 2.25
Yenilen Gol 1.29 1.17 1.38
KG 57% 33% 75%
GYM 36% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14536%50%25%
4Godolloi SKGodolloi SK
Godolloi SK

Godolloi SK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 86% 14%
ORT 2.79 2.71 2.86
Atılan Gol 1.64 2.43 0.86
Yenilen Gol 1.14 0.29 2.00
KG 36% 14% 57%
GYM 36% 71% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14536%71%0%
5Diosgyori VTK IIDiosgyori VTK II
Diosgyori VTK II

Diosgyori VTK II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.36
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.38
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 3.29 3.17 3.38
Atılan Gol 1.71 1.50 1.88
Yenilen Gol 1.57 1.67 1.50
KG 64% 50% 75%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%33%25%
6Kisvarda Master Good IIKisvarda Master Good II
Kisvarda Master Good II

Kisvarda Master Good II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
1.00
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
2.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 13% 67%
ORT 2.57 2.63 2.50
Atılan Gol 1.50 1.38 1.67
Yenilen Gol 1.07 1.25 0.83
KG 64% 75% 50%
GYM 29% 13% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%13%50%
7Mateszalkai MTKMateszalkai MTK
Mateszalkai MTK

Mateszalkai MTK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
1.64
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.83
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 50% 38%
ORT 2.86 3.00 2.75
Atılan Gol 1.71 2.17 1.38
Yenilen Gol 1.14 0.83 1.38
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%33%25%
8Fuzesabonyi SCFuzesabonyi SC
Fuzesabonyi SC

Fuzesabonyi SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 2.57 2.50 2.63
Atılan Gol 1.14 1.33 1.00
Yenilen Gol 1.43 1.17 1.63
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14429%33%25%
9Debrecen IIDebrecen II
Debrecen II

Debrecen II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.63
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
1.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 88% 33%
ORT 4.07 4.38 3.67
Atılan Gol 2.43 3.13 1.50
Yenilen Gol 1.64 1.25 2.17
KG 79% 88% 67%
GYM 21% 13% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%13%33%
10FC TiszaujvarosFC Tiszaujvaros
FC Tiszaujvaros

FC Tiszaujvaros

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 29% 43%
ORT 2.71 2.43 3.00
Atılan Gol 1.21 0.86 1.57
Yenilen Gol 1.50 1.57 1.43
KG 43% 29% 57%
GYM 21% 14% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%14%29%
11Salgótarjáni BTCSalgótarjáni BTC
Salgótarjáni BTC

Salgótarjáni BTC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.86
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 29% 29%
ORT 2.36 2.14 2.57
Atılan Gol 0.79 0.57 1.00
Yenilen Gol 1.57 1.57 1.57
KG 50% 29% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14321%29%14%
12Egri FCEgri FC
Egri FC

Egri FC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
1.67
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.88
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 50% 25%
ORT 3.07 2.67 3.38
Atılan Gol 1.00 1.17 0.88
Yenilen Gol 2.07 1.50 2.50
KG 57% 67% 50%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%17%13%
13Tiszafuredi VSETiszafuredi VSE
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi VSE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.25
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 38% 17%
ORT 2.14 2.13 2.17
Atılan Gol 0.64 0.75 0.50
Yenilen Gol 1.50 1.38 1.67
KG 36% 38% 33%
GYM 14% 13% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%13%17%
14Hajdunanas FKHajdunanas FK
Hajdunanas FK

Hajdunanas FK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.63
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 50% 13%
ORT 4.36 3.67 4.88
Atılan Gol 1.57 2.17 1.13
Yenilen Gol 2.79 1.50 3.75
KG 50% 67% 38%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

14214%17%13%
15Tarpa SCTarpa SC
Tarpa SC

Tarpa SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.71
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
1.11
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 33% 0%
ORT 3.14 2.78 3.80
Atılan Gol 0.86 1.22 0.20
Yenilen Gol 2.29 1.56 3.60
KG 50% 67% 20%
GYM 7% 11% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1417%11%0%
16Nyiregyhaza Spartacus FC IINyiregyhaza Spartacus FC II
Nyiregyhaza Spartacus FC II

Nyiregyhaza Spartacus FC II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.29
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 7% 14% 0%
ORT 3.71 4.29 3.14
Atılan Gol 0.93 1.29 0.57
Yenilen Gol 2.79 3.00 2.57
KG 57% 71% 43%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

1400%0%0%

Ev Sahibi / Gol yememeden (NB 3 Northeast)

# TakımO
Oynanan Maç
Ev Sahibi
Gol yememeden
Ev Sahibi
GYM%
1Godolloi SKGodolloi SK
Godolloi SK

Godolloi SK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 86% 14%
ORT 2.79 2.71 2.86
Atılan Gol 1.64 2.43 0.86
Yenilen Gol 1.14 0.29 2.00
KG 36% 14% 57%
GYM 36% 71% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7571%
2Ozd SajovolgyeOzd Sajovolgye
Ozd Sajovolgye

Ozd Sajovolgye

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 86% 86% 86%
ORT 4.00 4.71 3.29
Atılan Gol 3.21 3.86 2.57
Yenilen Gol 0.79 0.86 0.71
KG 36% 29% 43%
GYM 57% 57% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7457%
3DEACDEAC
DEAC

DEAC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.07
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
2.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 67% 63%
ORT 3.64 3.67 3.63
Atılan Gol 2.36 2.50 2.25
Yenilen Gol 1.29 1.17 1.38
KG 57% 33% 75%
GYM 36% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6350%
4Diosgyori VTK IIDiosgyori VTK II
Diosgyori VTK II

Diosgyori VTK II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.36
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.38
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 3.29 3.17 3.38
Atılan Gol 1.71 1.50 1.88
Yenilen Gol 1.57 1.67 1.50
KG 64% 50% 75%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
5Mateszalkai MTKMateszalkai MTK
Mateszalkai MTK

Mateszalkai MTK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
1.64
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.83
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 50% 38%
ORT 2.86 3.00 2.75
Atılan Gol 1.71 2.17 1.38
Yenilen Gol 1.14 0.83 1.38
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
6Fuzesabonyi SCFuzesabonyi SC
Fuzesabonyi SC

Fuzesabonyi SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 2.57 2.50 2.63
Atılan Gol 1.14 1.33 1.00
Yenilen Gol 1.43 1.17 1.63
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
7Salgótarjáni BTCSalgótarjáni BTC
Salgótarjáni BTC

Salgótarjáni BTC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.86
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 29% 29%
ORT 2.36 2.14 2.57
Atılan Gol 0.79 0.57 1.00
Yenilen Gol 1.57 1.57 1.57
KG 50% 29% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
8Cigand SECigand SE
Cigand SE

Cigand SE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.50
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 79% 75% 83%
ORT 3.29 3.75 2.67
Atılan Gol 2.57 2.75 2.33
Yenilen Gol 0.71 1.00 0.33
KG 50% 63% 33%
GYM 43% 25% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8225%
9Egri FCEgri FC
Egri FC

Egri FC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
1.67
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.88
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 50% 25%
ORT 3.07 2.67 3.38
Atılan Gol 1.00 1.17 0.88
Yenilen Gol 2.07 1.50 2.50
KG 57% 67% 50%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
10Hajdunanas FKHajdunanas FK
Hajdunanas FK

Hajdunanas FK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.63
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 50% 13%
ORT 4.36 3.67 4.88
Atılan Gol 1.57 2.17 1.13
Yenilen Gol 2.79 1.50 3.75
KG 50% 67% 38%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
11FC TiszaujvarosFC Tiszaujvaros
FC Tiszaujvaros

FC Tiszaujvaros

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 29% 43%
ORT 2.71 2.43 3.00
Atılan Gol 1.21 0.86 1.57
Yenilen Gol 1.50 1.57 1.43
KG 43% 29% 57%
GYM 21% 14% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
12Kisvarda Master Good IIKisvarda Master Good II
Kisvarda Master Good II

Kisvarda Master Good II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
1.00
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
2.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 13% 67%
ORT 2.57 2.63 2.50
Atılan Gol 1.50 1.38 1.67
Yenilen Gol 1.07 1.25 0.83
KG 64% 75% 50%
GYM 29% 13% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
13Debrecen IIDebrecen II
Debrecen II

Debrecen II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.63
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
1.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 88% 33%
ORT 4.07 4.38 3.67
Atılan Gol 2.43 3.13 1.50
Yenilen Gol 1.64 1.25 2.17
KG 79% 88% 67%
GYM 21% 13% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
14Tiszafuredi VSETiszafuredi VSE
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi VSE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.25
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 38% 17%
ORT 2.14 2.13 2.17
Atılan Gol 0.64 0.75 0.50
Yenilen Gol 1.50 1.38 1.67
KG 36% 38% 33%
GYM 14% 13% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
15Tarpa SCTarpa SC
Tarpa SC

Tarpa SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.71
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
1.11
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 33% 0%
ORT 3.14 2.78 3.80
Atılan Gol 0.86 1.22 0.20
Yenilen Gol 2.29 1.56 3.60
KG 50% 67% 20%
GYM 7% 11% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

9111%
16Nyiregyhaza Spartacus FC IINyiregyhaza Spartacus FC II
Nyiregyhaza Spartacus FC II

Nyiregyhaza Spartacus FC II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.29
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 7% 14% 0%
ORT 3.71 4.29 3.14
Atılan Gol 0.93 1.29 0.57
Yenilen Gol 2.79 3.00 2.57
KG 57% 71% 43%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

700%

Deplasman / Gol yememeden (NB 3 Northeast)

# TakımO
Oynanan Maç
Deplasman
Gol yememeden
Deplasman
GYM%
1Cigand SECigand SE
Cigand SE

Cigand SE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 2 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2.50
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.38
Deplasman
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2.67
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 79% 75% 83%
ORT 3.29 3.75 2.67
Atılan Gol 2.57 2.75 2.33
Yenilen Gol 0.71 1.00 0.33
KG 50% 63% 33%
GYM 43% 25% 67%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6467%
2Ozd SajovolgyeOzd Sajovolgye
Ozd Sajovolgye

Ozd Sajovolgye

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 1 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 86% 86% 86%
ORT 4.00 4.71 3.29
Atılan Gol 3.21 3.86 2.57
Yenilen Gol 0.79 0.86 0.71
KG 36% 29% 43%
GYM 57% 57% 57%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7457%
3Kisvarda Master Good IIKisvarda Master Good II
Kisvarda Master Good II

Kisvarda Master Good II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 7 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
1.57
Ev Sahibi
  • M
  • B
  • G
  • M
  • B
1.00
Deplasman
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
2.33
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 13% 67%
ORT 2.57 2.63 2.50
Atılan Gol 1.50 1.38 1.67
Yenilen Gol 1.07 1.25 0.83
KG 64% 75% 50%
GYM 29% 13% 50%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6350%
4Debrecen IIDebrecen II
Debrecen II

Debrecen II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 4 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.00
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2.63
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
1.17
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 88% 33%
ORT 4.07 4.38 3.67
Atılan Gol 2.43 3.13 1.50
Yenilen Gol 1.64 1.25 2.17
KG 79% 88% 67%
GYM 21% 13% 33%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6233%
5FC TiszaujvarosFC Tiszaujvaros
FC Tiszaujvaros

FC Tiszaujvaros

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 10 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
1.00
Deplasman
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
1.43
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 29% 43%
ORT 2.71 2.43 3.00
Atılan Gol 1.21 0.86 1.57
Yenilen Gol 1.50 1.57 1.43
KG 43% 29% 57%
GYM 21% 14% 29%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7229%
6DEACDEAC
DEAC

DEAC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 3 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
2.07
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
2.00
Deplasman
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
2.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 64% 67% 63%
ORT 3.64 3.67 3.63
Atılan Gol 2.36 2.50 2.25
Yenilen Gol 1.29 1.17 1.38
KG 57% 33% 75%
GYM 36% 50% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8225%
7Diosgyori VTK IIDiosgyori VTK II
Diosgyori VTK II

Diosgyori VTK II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 8 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • M
1.36
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
1.38
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 3.29 3.17 3.38
Atılan Gol 1.71 1.50 1.88
Yenilen Gol 1.57 1.67 1.50
KG 64% 50% 75%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8225%
8Mateszalkai MTKMateszalkai MTK
Mateszalkai MTK

Mateszalkai MTK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 5 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • M
  • B
  • G
  • G
1.64
Ev Sahibi
  • B
  • B
  • G
  • M
  • G
1.83
Deplasman
  • M
  • G
  • B
  • B
  • G
1.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 43% 50% 38%
ORT 2.86 3.00 2.75
Atılan Gol 1.71 2.17 1.38
Yenilen Gol 1.14 0.83 1.38
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8225%
9Fuzesabonyi SCFuzesabonyi SC
Fuzesabonyi SC

Fuzesabonyi SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 9 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
1.33
Deplasman
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
1.13
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 33% 38%
ORT 2.57 2.50 2.63
Atılan Gol 1.14 1.33 1.00
Yenilen Gol 1.43 1.17 1.63
KG 50% 50% 50%
GYM 29% 33% 25%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8225%
10Tiszafuredi VSETiszafuredi VSE
Tiszafuredi VSE

Tiszafuredi VSE

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 14 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
0.93
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
1.25
Deplasman
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
0.50
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 38% 17%
ORT 2.14 2.13 2.17
Atılan Gol 0.64 0.75 0.50
Yenilen Gol 1.50 1.38 1.67
KG 36% 38% 33%
GYM 14% 13% 17%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

6117%
11Salgótarjáni BTCSalgótarjáni BTC
Salgótarjáni BTC

Salgótarjáni BTC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 13 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
0.93
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
0.86
Deplasman
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
1.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 29% 29%
ORT 2.36 2.14 2.57
Atılan Gol 0.79 0.57 1.00
Yenilen Gol 1.57 1.57 1.57
KG 50% 29% 71%
GYM 21% 29% 14%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

7114%
12Egri FCEgri FC
Egri FC

Egri FC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 11 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
1.21
Ev Sahibi
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
1.67
Deplasman
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.88
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 36% 50% 25%
ORT 3.07 2.67 3.38
Atılan Gol 1.00 1.17 0.88
Yenilen Gol 2.07 1.50 2.50
KG 57% 67% 50%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
13Hajdunanas FKHajdunanas FK
Hajdunanas FK

Hajdunanas FK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 12 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
1.00
Ev Sahibi
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
1.50
Deplasman
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
0.63
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 29% 50% 13%
ORT 4.36 3.67 4.88
Atılan Gol 1.57 2.17 1.13
Yenilen Gol 2.79 1.50 3.75
KG 50% 67% 38%
GYM 14% 17% 13%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

8113%
14Godolloi SKGodolloi SK
Godolloi SK

Godolloi SK

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 6 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
1.57
Ev Sahibi
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
2.57
Deplasman
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
0.57
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 50% 86% 14%
ORT 2.79 2.71 2.86
Atılan Gol 1.64 2.43 0.86
Yenilen Gol 1.14 0.29 2.00
KG 36% 14% 57%
GYM 36% 71% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

700%
15Tarpa SCTarpa SC
Tarpa SC

Tarpa SC

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 15 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
0.71
Ev Sahibi
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
1.11
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 21% 33% 0%
ORT 3.14 2.78 3.80
Atılan Gol 0.86 1.22 0.20
Yenilen Gol 2.29 1.56 3.60
KG 50% 67% 20%
GYM 7% 11% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

500%
16Nyiregyhaza Spartacus FC IINyiregyhaza Spartacus FC II
Nyiregyhaza Spartacus FC II

Nyiregyhaza Spartacus FC II

NB 3 Northeast ( 3 Sev.)

Sıralama 16 / 16

Macaristan

Form Son 5 MBP
Toplam
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
0.29
Ev Sahibi
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
0.57
Deplasman
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
0.00
İstatistikler Toplam Ev Sahibi Deplasman
Galibiyet % 7% 14% 0%
ORT 3.71 4.29 3.14
Atılan Gol 0.93 1.29 0.57
Yenilen Gol 2.79 3.00 2.57
KG 57% 71% 43%
GYM 0% 0% 0%

Korner, Kart ve Gollere dair tüm istatistikleri burada görmek ister misin?
Hesabını FootyStats Premium'a yükselt!

700%

Kalesini En Çok Maçta Gole Kapatan NB 3 Northeast Takımı Hangisi?

NB 3 Northeast'de en çok gol yemeyen takımlar Ozd Sajovolgye'dir (14 maçlarında 8 gol yememe sayısı) ve onları Cigand SE (14 eşleşmelerinde 6 gol yememe) ve DEAC takip ediyor (14 maçlarında 5 gol yememe). Ozd Sajovolgye bu sezon NB 3 Northeast'deki maçların 57%'sinde hiç gol yemedi, bu gerçekten etkileyici ve arka hattının ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Cigand SE ayrıca % 43% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir ve DEAC da 36% gibi iyi bir gol yememe oranına sahiptir.

/tr/
https://cdn.footystats.org/
- Başlıyor### dk'
- Başlıyor### S'
Canlı'
- Başladı
●Yakında
●Başladı
no

İstatistikler Yükleniyor

PREMIUM ÜYE OL. HEMEN KAZAN
Üye Ol

Kazandıran Tahminler Mail Kutuna Gelsin!