Loading

Head to Head statistik / Tidigare resultat - SD Logroñés mot Náxara CD

7
Matcher

57%
14%
29%

4 Vinster

1 Oavgjort(14%)

2 Vinster

SD Logroñés vs Náxara CD head to head statistik visar att av de 7 möten de haft, har SD Logroñés vunnit 4 gånger och Náxara CD har vunnit 2 gånger. 1 matcher mellan SD Logroñés och Náxara CD har slutat oavgjort.

86%Över 1.5
6 / 7 Matcher
43%Över 2.5
3 / 7 Matcher
14%Över 3.5
1 / 7 Matcher
57%BLGM
4 / 7 Matcher
29%Hålla nollan
SD Logroñés
14%Hålla nollan
Náxara CD

Alla Prognoser- SD Logroñés mot Náxara CD

45%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 49%
62%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 65%
35%BLGM
Ligans Genomsnitt : 45%
2.34Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.55
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

ChatGPT LogoGPT5 AI Analys

Estadio Mundial 82 värdar vecka 7 under säsongen 2026/27 när SD Logroñés möter Náxara CD. Spelbolagen listar Logroñés som marginalfavorit med 1,73, en oavgjord på 3,34 och Náxara på 4,40. Vidare viktiga infall: Logroñés’ xG hemma är ...
Registrera dig för att vara användare (gratis) för att se GPT5 statistikanalys »

Genomsnittlig statistik mellan SD Logroñés och Náxara CD över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
SD Logroñés Logo
0.33
  • O
    Utebo

    Utebo

    Segunda División RFEF Group 2

    13/9 03:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • O
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    20/9 08:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Girona II

    Girona II

  • F
    SD Logroñés

    SD Logroñés

    Segunda División RFEF Group 2

    27/9 08:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UE Olot

    UE Olot

  • F
    Peña Sport FC

    Peña Sport FC

    Segunda División RFEF Group 2

    3/10 08:00

    4 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • F
    Barcelona II

    Barcelona II

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 07:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Logroñés

    SD Logroñés

  • Alla

  • Hem

  • Borta

Barcelona II
SD Logroñés
Peña Sport FC
SD Logroñés
SD Logroñés
UE Olot
SD Logroñés
Girona II
Utebo
SD Logroñés
  • Tidigare

  • Nästa

Náxara CD logoNáxara CD is +142% better i frågan om Mål Per Match

0.80
  • F
    Barcelona II

    Barcelona II

    Segunda División RFEF Group 2

    6/9 10:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Náxara CD

    Náxara CD

  • F
    Náxara CD

    Náxara CD

    Segunda División RFEF Group 2

    13/9 08:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UE Olot

    UE Olot

  • F
    Reddis

    CF Reddis

    Segunda División RFEF Group 2

    20/9 10:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Náxara CD

    Náxara CD

  • O
    Náxara CD

    Náxara CD

    Segunda División RFEF Group 2

    27/9 08:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    UD Barbastro

    UD Barbastro

  • V
    Náxara CD

    Náxara CD

    Segunda División RFEF Group 2

    10/10 09:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Peña Sport FC

    Peña Sport FC

Náxara CD Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Náxara CD
Peña Sport FC
Náxara CD
UD Barbastro
CF Reddis
Náxara CD
Náxara CD
UE Olot
Barcelona II
Náxara CD
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

SD Logroñés is +68% better i frågan om Mål Gjorda

SD Logroñés
0.67 Mål / Match

SD Logroñés (Hem)

Náxara CD
0.4 Mål / Match

Náxara CD (Borta)

Mål Gjorda Per SpelSD LogroñésNáxara CD
Över 0.550%40%
Över 1.517%0%
Över 2.50%0%
Över 3.50%0%
Missad Mål Försök50%60%
Poäng i 1H/2HSD LogroñésNáxara CD
Mål gjorda i 1:a HL33%0%
Mål gjorda i 2:a HL33%40%
Mål i båda halvlekar17%0%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.330
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.330.4

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som SD Logroñés och Náxara CD har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Náxara CD is +20% better i frågan om Mål Insläppta

SD Logroñés
2 Förlust / match

SD Logroñés (Hem)

Náxara CD
1.6 Förlust / match

Náxara CD (Borta)

Insläppta/SpelSD LogroñésNáxara CD
Över 0.5100%60%
Över 1.567%40%
Över 2.517%20%
Över 3.517%20%
Hålla nollan0%40%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekSD LogroñésNáxara CD
1:a HL Clean Sheets50%60%
2:a HL Clean Sheets17%60%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.50.6
2:a HL insläppta i genomsnitt1.51

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som SD Logroñés och Náxara CD har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

SD Logroñés och Náxara CD över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Över 0.5100%80%90%
Över 1.583%40%62%
Över 2.550%40%45%
Över 3.533%20%27%
Över 4.50%20%10%
BLGM50%20%35%
BLGM & Vinst0%0%0%
BLGM & Oavgjort33%0%17%
BLGM & Över 2.533%20%27%
BLGM No & Över 2.517%20%19%
1:a halvleks målSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)SD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Under 0.50%20%10%
Under 1.517%60%39%
Under 2.550%60%55%
Under 3.567%80%74%
Under 4.5100%80%90%
1:a HL/2:a HLSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
1:a HL Under 0.533%60%47%
1:a HL Under 1.583%80%82%
1:a HL Under 2.5100%100%100%
2:a HL Under 0.517%40%29%
2:a HL Under 1.533%60%47%
2:a HL Under 2.567%60%64%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu.
Lägg till din egen förutsägelse med virtuella footystats-mynt!
Lägg till prognoser

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan SD Logroñés och Náxara CD

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för SD Logroñés och Náxara CD. Ligasnittet är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt över 55 matcher i 2026/2027 säsongen

Segunda División RFEF Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

SD Logroñés och Náxara CD individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer SD Logroñés göra mål?

SD Logroñés
Gjorde mål i
50%
av matcher (Övergripande)

Osäker

Det finns en osäkerhet omSD Logroñés kommer att göra ett mål baserat på våra data.
Náxara CD
Noll insläppta mål i
40%
av matcher (Övergripande)

Kommer Náxara CD göra mål?

SD Logroñés
Noll insläppta mål i
0%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som Náxara CD kommer att göra ett mål baserat på vår data.
Náxara CD
Gjorde mål i
40%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan SD Logroñés och Náxara CD

Kort
/ match
SD Logroñés
Kort
/ match
Náxara CD
Match KortSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för SD Logroñés och Náxara CD. Ligans genomsnitt är Segunda División RFEF Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 55 matcher under säsongen 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
SD Logroñés Logo
1.00
Halvlek

SD Logroñés logoSD Logroñés is +67% better i frågan om Halv Tid form

0.60
Halvlek
Náxara CD Logo
1:a HL/2:a HL FormSD LogroñésNáxara CD
1:a HL Vinster17%0%
2:a HL Vinster0%20%
1:a HL Oavgjort50%60%
2:a HL Oavgjort33%40%
1:a HL Förluster33%40%
2:a HL förluster67%40%

SD Logroñés och Náxara CD:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)SD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

SD LogroñésSD Logroñés
 
SD Logroñés

33%

Mål först i 2 / 6 matcher

Náxara CDNáxara CD
 
Náxara CD

40%

Mål först i 2 / 5 matcher

Mål efter Minuter
SD Logroñés och Náxara CD:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'SD LogroñésNáxara CD
0-10 Min'13%20%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'6%10%
41-50 Min'19%0%
51-60 Min'0%10%
61-70 Min'13%20%
71-80 Min'13%10%
81-90 Min'38%30%
Efter 15 Min'SD LogroñésNáxara CD
0-15 Min'13%20%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'19%10%
46-60 Min'6%10%
61-75 Min'19%20%
76-90 Min'44%40%
Mål Gjorda Efter 10 min'SD LogroñésNáxara CD
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'25%0%
41-50 Min'25%0%
51-60 Min'0%50%
61-70 Min'0%50%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'50%0%
Mål Gjorda efter 15 min'SD LogroñésNáxara CD
0-15 Min'0%0%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'50%0%
46-60 Min'0%50%
61-75 Min'0%50%
76-90 Min'50%0%
Mål Insläppta Efter 10 min'SD LogroñésNáxara CD
0-10 Min'17%25%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%13%
41-50 Min'17%0%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'17%13%
71-80 Min'17%13%
81-90 Min'33%38%
Mål Insläppta efter 15 min´SD LogroñésNáxara CD
0-15 Min'17%25%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'8%13%
46-60 Min'8%0%
61-75 Min'25%13%
76-90 Min'42%50%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Skott per match10.336.679.00
Konverteringsfrekvens För Skott6%5%6%
Skott på mål / Match4.003.004.00
Skott utanför mål / match6.333.675.00
Skott Per Mål Gjorda15.5020.0018
Lag Skott Över 10.583%0%42%
Lag Skott Över 11.533%0%17%
Lag Skott Över 12.517%0%9%
Lag Skott Över 13.517%0%9%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+50%33%42%
Lagskott På Mål 4.5+50%33%42%
Lagskott På Mål 5.5+33%33%33%
Lagskott På Mål 6.5+17%0%9%
Match SkottSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Match Skott Över 23.533%0%17%
Match Skott Över 24.533%0%17%
Match Skott Över 25.517%0%9%
Match Skott Över 26.517%0%9%
Match Skott på Målet 7.567%100%84%
Match Skott På Målet 8.550%67%59%
Match Skott på Målet 9.550%67%59%
Offside statistikSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Offsides / match4.605.675.00
Över 2.5 Offsides80%100%90%
Över 3.5 Offsides80%100%90%
Misc StatistikSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Fouls begångna/ match13.0013.3313.00
Foul Mot/ match11.412.3312.00
Genomsnittligt bollinnehav43%45%44%
Oavgjort % FT33%20%27%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt283130
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+100%100%100%
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%100%88%
MålvaktsutsparkSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt6.516.6712
GK Total 8.5+50%100%75%
GK Total 9.5+50%100%75%
GK Total 10.5+50%67%59%
GK Total 11.5+50%67%59%
GK Total 12.5+0%67%34%
GK Total 13.5+0%67%34%
InkastSD LogroñésNáxara CDGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt45.543.3344
Inkast Totalt 37.5+75%67%71%
Inkast Totalt 38.5+75%67%71%
Inkast Totalt 39.5+75%67%71%
Inkast Totalt 40.5+75%67%71%
Inkast Totalt 41.5+75%67%71%
Inkast Totalt 42.5+75%67%71%
Inkast Totalt 43.5+75%67%71%
Inkast Totalt 44.5+75%67%71%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

7

86%

15

2

13

19

2.43

2

 Osasuna II

7

57%

10

4

6

14

2.00

3

 CD Ebro

7

57%

9

5

4

13

2.00

4

 Espanyol II

5

80%

15

4

11

12

3.80

5

 UE Olot

7

43%

12

8

4

12

2.86

6

 Manresa

6

50%

11

5

6

10

2.67

7

 Girona II

6

50%

13

11

2

10

4.00

8

 CF Reddis

6

50%

6

8

-2

9

2.33

9

 Terrassa FC

5

40%

3

2

1

8

1.00

10

 UD Logroñés II

6

33%

7

8

-1

8

2.50

11

 Utebo

7

14%

6

7

-1

7

1.86

12

 CD Tudelano

6

33%

8

9

-1

7

2.83

13

 Peña Sport FC

6

33%

7

9

-2

7

2.67

14

 UD Barbastro

6

17%

6

7

-1

6

2.17

15

 Náxara CD

5

20%

2

8

-6

4

2.00

16

 Calamocha

6

17%

3

15

-12

3

3.00

17

 SD Logroñés

6

0%

4

12

-8

2

2.67

18

 Arnedo

6

0%

3

16

-13

1

3.17

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Barcelona II

7

86%

15

2

13

19

2.43

2

 Osasuna II

7

57%

10

4

6

14

2.00

3

 CD Ebro

7

57%

9

5

4

13

2.00

4

 Espanyol II

5

80%

15

4

11

12

3.80

5

 UE Olot

7

43%

12

8

4

12

2.86

6

 Manresa

6

50%

11

5

6

10

2.67

7

 Girona II

6

50%

13

11

2

10

4.00

8

 CF Reddis

6

50%

6

8

-2

9

2.33

9

 Terrassa FC

5

40%

3

2

1

8

1.00

10

 UD Logroñés II

6

33%

7

8

-1

8

2.50

11

 Utebo

7

14%

6

7

-1

7

1.86

12

 CD Tudelano

6

33%

8

9

-1

7

2.83

13

 Peña Sport FC

6

33%

7

9

-2

7

2.67

14

 UD Barbastro

6

17%

6

7

-1

6

2.17

15

 Náxara CD

5

20%

2

8

-6

4

2.00

16

 Calamocha

6

17%

3

15

-12

3

3.00

17

 SD Logroñés

6

0%

4

12

-8

2

2.67

18

 Arnedo

6

0%

3

16

-13

1

3.17

* Segunda División RFEF Group 2 Form Table är också tillgängliga.

Double Chance
Statistik
1xbet
BetVictor
Betfair
WilliamHill
Home/Away
-
1.25
1.14
1.29
1.35
Home/Draw
-
1.15
1.10
1.17
1.20
Draw/Away
-
1.79
1.78
1.83
1.80
Half Time Result
Statistik
1xbet
BetVictor
WilliamHill
Betfair
bet365
Draw
55%
1.97
1.91
2.10
2.00
2.05
Home
17%
2.49
2.30
2.40
2.50
2.50
Away
0%
5.12
4.10
4.60
4.50
4.50
Second Half Result
Statistik
1xbet
WilliamHill
Draw
37%
2.33
2.25
Home
0%
2.22
2.30
Away
20%
4.45
4.00
Both Teams To Score
Statistik
WilliamHill
BetVictor
1xbet
No
65%
1.75
1.60
1.75
Yes
35%
1.91
1.75
1.95
×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.