Loading

CD Robres Logo

Robres
(29%)

7
Matcher

29%
14%
57%

2 Vinster

1 Oavgjort(14%)

4 Vinster

CD Brea Logo

Brea
(57%)

Robres vs Brea head to head statistik visar att av de 7 möten de haft, har Robres vunnit 2 gånger och Brea har vunnit 4 gånger. 1 matcher mellan Robres och Brea har slutat oavgjort.

43%Över 1.5
3 / 7 Matcher
29%Över 2.5
2 / 7 Matcher
14%Över 3.5
1 / 7 Matcher
29%BLGM
2 / 7 Matcher
43%Hålla nollan
Robres
43%Hålla nollan
Brea

Alla Prognoser- Robres mot Brea

45%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 54%
73%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 79%
50%BLGM
Ligans Genomsnitt : 49%
2.34Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 2.73
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan Robres och Brea över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
CD Robres Logo
0.56
  • F
    CD Robres

    Robres

    Tredje Gruppen 17

    3/10 15:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    CD Binéfar

    Binéfar

  • O
    AD CF Épila

    Épila

    Tredje Gruppen 17

    10/10 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    Robres

  • O
    CD Robres

    Robres

    Tredje Gruppen 17

    18/10 15:30

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Cuarte Industrial

    Cuarte

  • O
    CD Brea

    Brea

    Tredje Gruppen 17

    25/10 15:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    Robres

  • O
    CD Robres

    Robres

    Tredje Gruppen 17

    1/11 14:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Ejea

    SD Ejea

  • Alla

  • Hem

  • Borta

Robres
SD Ejea
Brea
Robres
Robres
Cuarte
Épila
Robres
Robres
Binéfar
  • Tidigare

  • Nästa

Brea logoBrea is +257% better i frågan om Mål Per Match

2.00
  • V
    CD Brea

    Brea

    Tredje Gruppen 17

    4/10 15:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Club Deportivo Juvenil Tamarite

    CDJ Tamarite

  • V
    CD Brea

    Brea

    Tredje Gruppen 17

    10/10 15:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD La Almunia

    La Almunia

  • F
    CD Caspe

    CD Caspe

    Tredje Gruppen 17

    18/10 16:30

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Brea

    Brea

  • O
    CD Brea

    Brea

    Tredje Gruppen 17

    25/10 15:30

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Robres

    Robres

  • V
    UD Fraga

    Fraga

    Tredje Gruppen 17

    31/10 15:30

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    CD Brea

    Brea

CD Brea Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Fraga
Brea
Brea
Robres
CD Caspe
Brea
Brea
La Almunia
Brea
CDJ Tamarite
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Brea is +44% better i frågan om Mål Gjorda

Robres
1 Mål / Match

Robres (Hem)

Brea
1.44 Mål / Match

Brea (Borta)

Mål Gjorda Per SpelRobresBrea
Över 0.567%89%
Över 1.522%33%
Över 2.511%22%
Över 3.50%0%
Missad Mål Försök33%11%
Poäng i 1H/2HRobresBrea
Mål gjorda i 1:a HL22%22%
Mål gjorda i 2:a HL56%89%
Mål i båda halvlekar11%22%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.330.33
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL0.671.11

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som Robres och Brea har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Brea is +75% better i frågan om Mål Insläppta

Robres
1.78 Förlust / match

Robres (Hem)

Brea
0.44 Mål / Match

Brea (Borta)

Insläppta/SpelRobresBrea
Över 0.578%33%
Över 1.556%11%
Över 2.522%0%
Över 3.522%0%
Hålla nollan22%67%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekRobresBrea
1:a HL Clean Sheets67%89%
2:a HL Clean Sheets33%78%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.780.11
2:a HL insläppta i genomsnitt1.000.33

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som Robres och Brea har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

Robres och Brea över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålRobresBreaGenomsnitt
Över 0.578%89%84%
Över 1.578%67%73%
Över 2.556%33%45%
Över 3.533%0%17%
Över 4.511%0%6%
BLGM67%33%50%
BLGM & Vinst0%0%0%
BLGM & Oavgjort33%22%28%
BLGM & Över 2.544%11%28%
BLGM No & Över 2.511%22%17%
1:a halvleks målRobresBreaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målRobresBreaGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)RobresBreaGenomsnitt
Under 0.522%11%17%
Under 1.522%33%28%
Under 2.544%67%56%
Under 3.567%100%84%
Under 4.589%100%95%
1:a HL/2:a HLRobresBreaGenomsnitt
1:a HL Under 0.556%67%62%
1:a HL Under 1.567%89%78%
1:a HL Under 2.578%100%89%
2:a HL Under 0.522%11%17%
2:a HL Under 1.556%67%62%
2:a HL Under 2.567%78%73%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan Robres och Brea

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorRobresBreaGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekRobresBreaGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekRobresBreaGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för Robres och Brea. Ligasnittet är Tredje Gruppen 17's genomsnitt över 81 matcher i 2026/2027 säsongen

Tredje Gruppen 17 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

Robres och Brea individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorRobresBreaGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer Robres göra mål?

Robres
Gjorde mål i
67%
av matcher (Övergripande)

Osäker

Det finns en osäkerhet omRobres kommer att göra ett mål baserat på våra data.
CD Brea
Noll insläppta mål i
67%
av matcher (Övergripande)

Kommer Brea göra mål?

Robres
Noll insläppta mål i
22%
av matcher (Övergripande)

Hög chans

Det finns en Hög chans som Brea kommer att göra ett mål baserat på vår data.
CD Brea
Gjorde mål i
89%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan Robres och Brea

Kort
/ match
Robres
Kort
/ match
Brea
Match KortRobresBreaGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaRobresBreaGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareRobresBreaGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för Robres och Brea. Ligans genomsnitt är Tredje Gruppen 17's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 81 matcher under säsongen 2026/2027.

Tredje Gruppen 17 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
CD Robres Logo
1.00
Halvlek

Brea logoBrea is +33% better i frågan om Halv Tid form

1.33
Halvlek
CD Brea Logo
1:a HL/2:a HL FormRobresBrea
1:a HL Vinster11%22%
2:a HL Vinster11%67%
1:a HL Oavgjort67%67%
2:a HL Oavgjort44%22%
1:a HL Förluster22%11%
2:a HL förluster44%11%

Robres och Brea:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)RobresBreaGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverRobresBreaGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

RobresRobres
 
Robres

22%

Mål först i 2 / 9 matcher

BreaBrea
 
Brea

67%

Mål först i 6 / 9 matcher

Mål efter Minuter
Robres och Brea:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'RobresBrea
0-10 Min'12%12%
11-20 Min'4%0%
21-30 Min'16%12%
31-40 Min'8%0%
41-50 Min'8%18%
51-60 Min'0%6%
61-70 Min'4%24%
71-80 Min'16%6%
81-90 Min'32%24%
Efter 15 Min'RobresBrea
0-15 Min'16%12%
16-30 Min'16%12%
31-45 Min'8%0%
46-60 Min'8%24%
61-75 Min'16%28%
76-90 Min'36%24%
Mål Gjorda Efter 10 min'RobresBrea
0-10 Min'0%15%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'11%8%
31-40 Min'22%0%
41-50 Min'11%23%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'0%31%
71-80 Min'11%8%
81-90 Min'44%15%
Mål Gjorda efter 15 min'RobresBrea
0-15 Min'0%15%
16-30 Min'11%8%
31-45 Min'22%0%
46-60 Min'11%23%
61-75 Min'11%38%
76-90 Min'44%15%
Mål Insläppta Efter 10 min'RobresBrea
0-10 Min'19%0%
11-20 Min'6%0%
21-30 Min'19%25%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'6%0%
51-60 Min'0%25%
61-70 Min'6%0%
71-80 Min'19%0%
81-90 Min'25%50%
Mål Insläppta efter 15 min´RobresBrea
0-15 Min'25%0%
16-30 Min'19%25%
31-45 Min'0%0%
46-60 Min'6%25%
61-75 Min'19%0%
76-90 Min'31%50%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottRobresBreaGenomsnitt
Skott per match5.008.007.00
Konverteringsfrekvens För Skott60%25%43%
Skott på mål / Match4.004.004.00
Skott utanför mål / match1.004.003.00
Skott Per Mål Gjorda1.674.003
Lag Skott Över 10.50%0%0%
Lag Skott Över 11.50%0%0%
Lag Skott Över 12.50%0%0%
Lag Skott Över 13.50%0%0%
Lag Skott Över 14.50%0%0%
Lag Skott Över 15.50%0%0%
Lagskott På Mål 3.5+100%100%100%
Lagskott På Mål 4.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 5.5+0%0%0%
Lagskott På Mål 6.5+0%0%0%
Match SkottRobresBreaGenomsnitt
Match Skott Över 23.50%0%0%
Match Skott Över 24.50%0%0%
Match Skott Över 25.50%0%0%
Match Skott Över 26.50%0%0%
Match Skott på Målet 7.5100%0%50%
Match Skott På Målet 8.5100%0%50%
Match Skott på Målet 9.5100%0%50%
Offside statistikRobresBreaGenomsnitt
Offsides / match7.000.004.00
Över 2.5 Offsides100%0%50%
Över 3.5 Offsides100%0%50%
Misc StatistikRobresBreaGenomsnitt
Fouls begångna/ match12.000.006.00
Foul Mot/ match804.00
Genomsnittligt bollinnehav50%59%55%
Oavgjort % FT56%33%45%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Real Zaragoza II

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 Cuarte

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 Binéfar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 Atletico Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 Almudévar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 Épila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 CDJ Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Real Zaragoza II

9

67%

21

8

13

20

3.22

2

 Brea

9

56%

13

4

9

18

1.89

3

 SD Ejea

9

56%

15

10

5

17

2.78

4

 La Almunia

9

56%

14

10

4

16

2.67

5

 Cuarte

9

44%

19

12

7

15

3.44

6

 CD Caspe

9

33%

15

11

4

14

2.89

7

 Huesca II

9

33%

9

6

3

14

1.67

8

 Binéfar

9

33%

18

17

1

12

3.89

9

 Fraga

9

33%

8

8

0

12

1.78

10

 Atletico Monzon

9

33%

13

17

-4

12

3.33

11

 Almudévar

9

33%

9

10

-1

11

2.11

12

 Inter Huesca

9

22%

12

13

-1

10

2.78

13

 Épila

9

22%

9

11

-2

10

2.22

14

 Illueca

9

33%

9

12

-3

10

2.33

15

 Andorra

9

22%

9

15

-6

9

2.67

16

 CDJ Tamarite

9

33%

14

21

-7

9

3.89

17

 Robres

9

0%

9

16

-7

5

2.78

18

 Belchite 97

9

0%

5

20

-15

3

2.78

* Tercera Group 17 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.