Loading

LÅS UPP
3 Liga Group 2

Prenumerera på FootyStats Premium

Head to Head statistik / Tidigare resultat - Wda Świecie mot Elana Toruń

11
Matcher

18%
9%
73%

2 Vinster

1 Oavgjort(9%)

8 Vinster

Wda Świecie vs Elana Toruń head to head statistik visar att av de 11 möten de haft, har Wda Świecie vunnit 2 gånger och Elana Toruń har vunnit 8 gånger. 1 matcher mellan Wda Świecie och Elana Toruń har slutat oavgjort.

82%Över 1.5
9 / 11 Matcher
55%Över 2.5
6 / 11 Matcher
18%Över 3.5
2 / 11 Matcher
55%BLGM
6 / 11 Matcher
9%Hålla nollan
Wda Świecie
36%Hålla nollan
Elana Toruń

Alla Prognoser- Wda Świecie mot Elana Toruń

0%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%BLGM
Ligans Genomsnitt : 0%
0Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 0
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan Wda Świecie och Elana Toruń över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
KS Wda Świecie Logo
1.80
  • V
    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

    3 Liga Group 2

    28/8 16:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Klub Sportowy Noteć Czarnków

    Klub Sportowy Notec Czarnkow

  • V
    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

    3 Liga Group 2

    4/9 19:08

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

  • O
    KKS 1925 Kalisz

    Kalisz

    3 Liga Group 2

    12/9 15:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

  • F
    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

    3 Liga Group 2

    19/9 11:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

  • F
    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

    3 Liga Group 2

    3/10 15:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KS Polonia Środa Wielkopolska

    Polonia Środa

  • Alla

  • Hem

  • Borta

Wda Świecie
Polonia Środa
Wda Świecie
ZKS Kluczevia Stargard
Kalisz
Wda Świecie
Elana Toruń
Wda Świecie
Wda Świecie
Klub Sportowy Notec Czarnkow
  • Tidigare

  • Nästa

Wda Świecie logoWda Świecie is +98% better i frågan om Mål Per Match

0.91
  • F
    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

    3 Liga Group 2

    4/9 19:08

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KS Wda Świecie

    Wda Świecie

  • F
    ZKS Kluczevia Stargard

    ZKS Kluczevia Stargard

    3 Liga Group 2

    12/9 14:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

  • O
    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

    3 Liga Group 2

    19/9 14:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KKS Lech Poznań II

    Lech Poznań II

  • O
    KS Polonia Środa Wielkopolska

    Polonia Środa

    3 Liga Group 2

    26/9 11:00

    2 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

  • V
    TKP Elana Toruń

    Elana Toruń

    3 Liga Group 2

    3/10 12:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

TKP Elana Toruń Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Elana Toruń
KTSK Luzino
Polonia Środa
Elana Toruń
Elana Toruń
Lech Poznań II
ZKS Kluczevia Stargard
Elana Toruń
Elana Toruń
Wda Świecie
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Wda Świecie is +3% better i frågan om Mål Gjorda

Wda Świecie
1.5 Mål / Match

Wda Świecie (Hem)

Elana Toruń
1.45 Mål / Match

Elana Toruń (Borta)

Mål Gjorda Per SpelWda ŚwiecieElana Toruń
Över 0.590%91%
Över 1.540%45%
Över 2.510%9%
Över 3.510%0%
Missad Mål Försök10%9%
Poäng i 1H/2HWda ŚwiecieElana Toruń
Mål gjorda i 1:a HL50%55%
Mål gjorda i 2:a HL60%73%
Mål i båda halvlekar20%36%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL0.50.64
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL1.000.82

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som Wda Świecie och Elana Toruń har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Wda Świecie is +43% better i frågan om Mål Insläppta

Wda Świecie
1.4 Förlust / match

Wda Świecie (Hem)

Elana Toruń
2 Förlust / match

Elana Toruń (Borta)

Insläppta/SpelWda ŚwiecieElana Toruń
Över 0.590%91%
Över 1.530%64%
Över 2.510%27%
Över 3.510%9%
Hålla nollan10%9%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekWda ŚwiecieElana Toruń
1:a HL Clean Sheets50%45%
2:a HL Clean Sheets40%18%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.60.64
2:a HL insläppta i genomsnitt0.801.36

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som Wda Świecie och Elana Toruń har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

Wda Świecie och Elana Toruń över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Över 0.5100%91%96%
Över 1.590%91%91%
Över 2.560%82%71%
Över 3.520%55%38%
Över 4.510%18%14%
BLGM80%91%86%
BLGM & Vinst40%18%29%
BLGM & Oavgjort30%27%29%
BLGM & Över 2.550%82%66%
BLGM No & Över 2.510%0%5%
1:a halvleks målWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)Wda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Under 0.50%9%5%
Under 1.510%9%10%
Under 2.540%18%29%
Under 3.580%45%63%
Under 4.590%82%86%
1:a HL/2:a HLWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
1:a HL Under 0.520%27%24%
1:a HL Under 1.580%64%72%
1:a HL Under 2.590%82%86%
2:a HL Under 0.520%9%15%
2:a HL Under 1.540%18%29%
2:a HL Under 2.560%55%58%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan Wda Świecie och Elana Toruń

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för Wda Świecie och Elana Toruń. Ligasnittet är 3 Liga Group 2's genomsnitt över 97 matcher i 2026/2027 säsongen

3 Liga Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

Wda Świecie och Elana Toruń individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer Wda Świecie göra mål?

Wda Świecie
Gjorde mål i
90%
av matcher (Övergripande)

Hög chans

Det finns en Hög chans som Wda Świecie kommer att göra ett mål baserat på vår data.
TKP Elana Toruń
Noll insläppta mål i
9%
av matcher (Övergripande)

Kommer Elana Toruń göra mål?

Wda Świecie
Noll insläppta mål i
10%
av matcher (Övergripande)

Hög chans

Det finns en Hög chans som Elana Toruń kommer att göra ett mål baserat på vår data.
TKP Elana Toruń
Gjorde mål i
91%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan Wda Świecie och Elana Toruń

Kort
/ match
Wda Świecie
Kort
/ match
Elana Toruń
Match KortWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för Wda Świecie och Elana Toruń. Ligans genomsnitt är 3 Liga Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 97 matcher under säsongen 2026/2027.

3 Liga Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
KS Wda Świecie Logo
1.20
Halvlek

Elana Toruń logoElana Toruń is +6% better i frågan om Halv Tid form

1.27
Halvlek
TKP Elana Toruń Logo
1:a HL/2:a HL FormWda ŚwiecieElana Toruń
1:a HL Vinster30%27%
2:a HL Vinster40%18%
1:a HL Oavgjort30%45%
2:a HL Oavgjort40%36%
1:a HL Förluster40%27%
2:a HL förluster20%45%

Wda Świecie och Elana Toruń:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)Wda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

Wda ŚwiecieWda Świecie
 
Wda Świecie

50%

Mål först i 5 / 10 matcher

Elana ToruńElana Toruń
 
Elana Toruń

36%

Mål först i 4 / 11 matcher

Mål efter Minuter
Wda Świecie och Elana Toruń:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'Wda ŚwiecieElana Toruń
0-10 Min'7%8%
11-20 Min'14%3%
21-30 Min'7%5%
31-40 Min'3%11%
41-50 Min'10%11%
51-60 Min'0%11%
61-70 Min'14%13%
71-80 Min'17%5%
81-90 Min'28%34%
Efter 15 Min'Wda ŚwiecieElana Toruń
0-15 Min'10%8%
16-30 Min'17%8%
31-45 Min'10%21%
46-60 Min'3%11%
61-75 Min'21%16%
76-90 Min'38%37%
Mål Gjorda Efter 10 min'Wda ŚwiecieElana Toruń
0-10 Min'13%6%
11-20 Min'7%0%
21-30 Min'7%0%
31-40 Min'7%13%
41-50 Min'7%25%
51-60 Min'0%6%
61-70 Min'7%6%
71-80 Min'20%6%
81-90 Min'33%38%
Mål Gjorda efter 15 min'Wda ŚwiecieElana Toruń
0-15 Min'13%6%
16-30 Min'13%0%
31-45 Min'7%38%
46-60 Min'7%6%
61-75 Min'13%13%
76-90 Min'47%38%
Mål Insläppta Efter 10 min'Wda ŚwiecieElana Toruń
0-10 Min'0%9%
11-20 Min'21%5%
21-30 Min'7%9%
31-40 Min'0%9%
41-50 Min'14%0%
51-60 Min'0%14%
61-70 Min'21%18%
71-80 Min'14%5%
81-90 Min'21%32%
Mål Insläppta efter 15 min´Wda ŚwiecieElana Toruń
0-15 Min'7%9%
16-30 Min'21%14%
31-45 Min'14%9%
46-60 Min'0%14%
61-75 Min'28%18%
76-90 Min'28%36%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Skott per match10.6715.7013.00
Konverteringsfrekvens För Skott15%10%13%
Skott på mål / Match5.335.305.00
Skott utanför mål / match5.3310.408.00
Skott Per Mål Gjorda6.8610.479
Lag Skott Över 10.533%80%57%
Lag Skott Över 11.533%80%57%
Lag Skott Över 12.533%80%57%
Lag Skott Över 13.533%80%57%
Lag Skott Över 14.533%70%52%
Lag Skott Över 15.533%50%42%
Lagskott På Mål 3.5+78%90%84%
Lagskott På Mål 4.5+33%60%47%
Lagskott På Mål 5.5+22%30%26%
Lagskott På Mål 6.5+22%30%26%
Match SkottWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Match Skott Över 23.544%90%67%
Match Skott Över 24.522%90%56%
Match Skott Över 25.522%80%51%
Match Skott Över 26.522%80%51%
Match Skott på Målet 7.578%100%89%
Match Skott På Målet 8.556%60%58%
Match Skott på Målet 9.556%60%58%
Offside statistikWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Offsides / match1.752.602.00
Över 2.5 Offsides38%60%49%
Över 3.5 Offsides25%40%33%
Misc StatistikWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Fouls begångna/ match11.759.6011.00
Foul Mot/ match108.89.00
Genomsnittligt bollinnehav54%50%52%
Oavgjort % FT30%36%33%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt25.752525
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%100%88%
FK Total 20.5+75%0%38%
MålvaktsutsparkWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt11.332116
GK Total 8.5+67%100%84%
GK Total 9.5+67%100%84%
GK Total 10.5+67%100%84%
GK Total 11.5+50%100%75%
GK Total 12.5+50%100%75%
GK Total 13.5+50%100%75%
InkastWda ŚwiecieElana ToruńGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt244133
Inkast Totalt 37.5+33%100%67%
Inkast Totalt 38.5+33%100%67%
Inkast Totalt 39.5+33%100%67%
Inkast Totalt 40.5+33%100%67%
Inkast Totalt 41.5+33%0%17%
Inkast Totalt 42.5+33%0%17%
Inkast Totalt 43.5+33%0%17%
Inkast Totalt 44.5+33%0%17%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Polonia Środa

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 Stargard Szczeciński

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 Wda Świecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 Lech Poznań II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 Bałtyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 Flota Świnoujście

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 Unia Swarzędz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 Elana Toruń

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Polonia Środa

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 Stargard Szczeciński

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 Wda Świecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 Lech Poznań II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 Bałtyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 Flota Świnoujście

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 Unia Swarzędz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 Elana Toruń

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.