Loading

LÅS UPP
3 Liga Group 2

Prenumerera på FootyStats Premium

Head to Head statistik / Tidigare resultat - KS Gedania Gdansk mot Stargard Szczeciński

6
Matcher

50%
0%
50%

3 Vinster

3 Vinster

KS Gedania Gdansk vs Stargard Szczeciński head to head statistik visar att av de 6 möten de haft, har KS Gedania Gdansk vunnit 3 gånger och Stargard Szczeciński har vunnit 3 gånger. 0 matcher mellan KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński har slutat oavgjort.

100%Över 1.5
6 / 6 Matcher
83%Över 2.5
5 / 6 Matcher
33%Över 3.5
2 / 6 Matcher
83%BLGM
5 / 6 Matcher
0%Hålla nollan
KS Gedania Gdansk
17%Hålla nollan
Stargard Szczeciński

Alla Prognoser- KS Gedania Gdansk mot Stargard Szczeciński

0%Över 2.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%Över 1.5
Ligans Genomsnitt : 0%
0%BLGM
Ligans Genomsnitt : 0%
0Mål / Match
Ligans Genomsnitt : 0
Över 1.5, FH/2H & mer
Över 8.5, 9.5 & mer

Genomsnittlig statistik mellan KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński över nuvarande säsongen

Vad betyder de statistiska begreppen? Läs Ordlistan
Form - Övergripande
 
Form - Övergripande
KS Gedania Gdańsk Logo
1.00
  • F
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    5/9 11:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KTSK Luzino

    KTSK Luzino

  • O
    MKS Flota Świnoujście

    Flota Świnoujście

    3 Liga Group 2

    12/9 16:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • V
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    19/9 11:00

    6 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • F
    KKPN Bałtyk Koszalin

    Bałtyk Koszalin

    3 Liga Group 2

    26/9 14:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 1 )

    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

  • O
    KS Gedania Gdańsk

    KS Gedania Gdansk

    3 Liga Group 2

    3/10 11:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

  • Alla

  • Hem

  • Borta

KS Gedania Gdansk
MKS Victoria Wrzesnia
Bałtyk Koszalin
KS Gedania Gdansk
KS Gedania Gdansk
KSS Kotwica Kornik
Flota Świnoujście
KS Gedania Gdansk
KS Gedania Gdansk
KTSK Luzino
  • Tidigare

  • Nästa

Stargard Szczeciński logoStargard Szczeciński is +64% better i frågan om Mål Per Match

1.64
  • F
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Stargard Szczeciński

    3 Liga Group 2

    5/9 13:00

    2 - 4

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    KSS Kotwica Kórnik

    KSS Kotwica Kornik

  • V
    KKPN Bałtyk Koszalin

    Bałtyk Koszalin

    3 Liga Group 2

    12/9 15:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Stargard Szczeciński

  • O
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Stargard Szczeciński

    3 Liga Group 2

    19/9 13:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MKS Victoria Września

    MKS Victoria Wrzesnia

  • O
    BKS Chemik Bydgoszcz

    Chemik Bydgoszcz

    3 Liga Group 2

    26/9 16:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 3 )

    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Stargard Szczeciński

  • V
    KS Błękitni Stargard Szczeciński

    Stargard Szczeciński

    3 Liga Group 2

    3/10 13:00

    5 - 0

    FT

    ( HT : 4 - 0 )

    KKS 1925 Kalisz

    Kalisz

KS Błękitni Stargard Szczeciński Logo
  • Alla

  • Hem

  • Borta

Stargard Szczeciński
Kalisz
Chemik Bydgoszcz
Stargard Szczeciński
Stargard Szczeciński
MKS Victoria Wrzesnia
Bałtyk Koszalin
Stargard Szczeciński
Stargard Szczeciński
KSS Kotwica Kornik
  • Tidigare

  • Nästa

Få Gratis Dagliga Prognoser

Prenumerera på FootyStats Predictions och få 3 ~ 10 gratis användartips varje dag. Vinstspårning!

Ange din e -postadress för att prenumerera *

Mål Gjorda Vem kommer att göra flest mål?

Stargard Szczeciński is +17% better i frågan om Mål Gjorda

Gedania Gdańsk
2.09 Mål / Match

KS Gedania Gdansk (Hem)

Stargard Szczeciński
2.45 Mål / Match

Stargard Szczeciński (Borta)

Mål Gjorda Per SpelGedania GdańskStargard Szczeciński
Över 0.582%100%
Över 1.555%64%
Över 2.527%36%
Över 3.518%27%
Missad Mål Försök18%0%
Poäng i 1H/2HGedania GdańskStargard Szczeciński
Mål gjorda i 1:a HL73%64%
Mål gjorda i 2:a HL55%64%
Mål i båda halvlekar45%27%
Genomsnitt Mål Gjorda 1:a HL11.64
Genomsnitt Mål Gjorda 2:a HL1.090.82

* Statistiken inkluderar både hemma och borta matcher som KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński har spelat.

Målinsläppta Vem kommer att släppa in mål?

Stargard Szczeciński is +21% better i frågan om Mål Insläppta

Gedania Gdańsk
2.18 Förlust / match

KS Gedania Gdansk (Hem)

Stargard Szczeciński
1.73 Förlust / match

Stargard Szczeciński (Borta)

Insläppta/SpelGedania GdańskStargard Szczeciński
Över 0.591%82%
Över 1.564%45%
Över 2.545%27%
Över 3.518%18%
Hålla nollan9%18%
Insläppt 1sta/2ndra HalvlekGedania GdańskStargard Szczeciński
1:a HL Clean Sheets45%36%
2:a HL Clean Sheets18%45%
1:a HF insläppta i genomsnitt0.641
2:a HL insläppta i genomsnitt1.550.73

* Data för insläppta mål inkluderar både hemma- och bortamatcher som KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński har spelat.

Över 2.5 & BTTS Prognoser Hur många mål i denna matchen?

KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński över 0.5 ~ 4.5 och BTTS data.

Match MålGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Över 0.591%100%96%
Över 1.591%100%96%
Över 2.573%73%73%
Över 3.573%55%64%
Över 4.536%55%46%
BLGM82%82%82%
BLGM & Vinst18%27%23%
BLGM & Oavgjort36%27%32%
BLGM & Över 2.564%64%64%
BLGM No & Över 2.59%9%9%
1:a halvleks målGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
BLGM 1:a HL
1:a HL Över 0.5
1:a HL Över 1.5
1:a HL Över 2.5
2:a halvleks målGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
BLGM 1:a HL
BLGM Båda halvlekar
2:a HL Över 0.5
2:a HL Över 1.5
2:a HL Över 2.5
Mål (Under)Gedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Under 0.59%0%5%
Under 1.59%0%5%
Under 2.527%27%27%
Under 3.527%45%36%
Under 4.564%45%55%
1:a HL/2:a HLGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
1:a HL Under 0.518%9%14%
1:a HL Under 1.545%36%41%
1:a HL Under 2.573%55%64%
2:a HL Under 0.59%18%14%
2:a HL Under 1.518%45%32%
2:a HL Under 2.564%82%73%

Användarnas Senaste Förutsägelser

Inga förutsägelser för användare ännu. Du kan lägga upp en efter att oddsen har lagts upp.

Hörnstatistik Hur många hörnsparkar kommer det att bli?

UNLOCKHörnor / match

* Genomsnittliga Hörnsparkar per match mellan KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński

/ match
Hörnor Intjänade
/ match
Hörnor Intjänade
Match HörnorGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Över 6
Över 7
Över 8
Över 9
Över 10
Över 11
Över 12
Över 13
1:a halvlekGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
1:a HL Genomsnitt
Över 4 1:a HL
Över 5 1:a HL
Över 6 1:a HL
2:a halvlekGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
2:a HL Genomsnitt
Över 4 2:a HL
Över 5 2:a HL
Över 6 2:HL

Totalt antal matchhörnor för KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński. Ligasnittet är 3 Liga Group 2's genomsnitt över 97 matcher i 2026/2027 säsongen

3 Liga Group 2 Hörnstatistik

Lag Hörnor Hörnor intjänade/Motståndare

KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński individuella lags hörnsparks data.

Lag HörnorGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Hörnor Intjänade / Match
Hörnor Mot / Match
Över 2.5 - Hörnor Intjänade
Över 3.5 - Hörnor Intjänade
Över 4.5 - Hörnor Intjänade
Över 2.5 - Hörnor mot
Över 3.5 - Hörnor mot
Över 4.5 - Hörnor mot

Kommer KS Gedania Gdansk göra mål?

KS Gedania Gdansk
Gjorde mål i
82%
av matcher (Övergripande)

Medel chans

Det finns en Medel chans som KS Gedania Gdansk kommer att göra ett mål baserat på vår data.
KS Błękitni Stargard Szczeciński
Noll insläppta mål i
18%
av matcher (Övergripande)

Kommer Stargard Szczeciński göra mål?

KS Gedania Gdansk
Noll insläppta mål i
9%
av matcher (Övergripande)

Mycket hög chans

Det finns en Mycket hög chans som Stargard Szczeciński kommer att göra ett mål baserat på vår data.
KS Błękitni Stargard Szczeciński
Gjorde mål i
100%
av matcher (Övergripande)
Uppgradera till Premium! Extra 500 lönsamma ligor.

Premium ger dig fler vinster. 500 Extra ligor som är kända för att vara lönsamma och mindre spårade av bookies. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV-nedladdningar. Prenumerera idag!

UNLOCKTotalt antal kort / match

* Summan av bokningar per match mellan KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński

Kort
/ match
KS Gedania Gdansk
Kort
/ match
Stargard Szczeciński
Match KortGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Över 2.5
Över 3.5
Över 4.5
Över 5.5
Över 6.5
Kort mottagnaGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Erhållna Kort Genomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5
Kort motståndareGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Över 0.5
Över 1.5
Över 2.5
Över 3.5

Totalt antal matchkort för KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński. Ligans genomsnitt är 3 Liga Group 2's genomsnitt. Det fanns 0 kort i 97 matcher under säsongen 2026/2027.

3 Liga Group 2 Gult / rött kort statistik

Första / Andra Halvleks Vinst-Oavgjort-Förlust

Halv Tid form
 
Halv Tid form
KS Gedania Gdańsk Logo
1.73
Halvlek

KS Gedania Gdansk logoKS Gedania Gdansk is +5% better i frågan om Halv Tid form

1.64
Halvlek
KS Błękitni Stargard Szczeciński Logo
1:a HL/2:a HL FormGedania GdańskStargard Szczeciński
1:a HL Vinster45%45%
2:a HL Vinster18%36%
1:a HL Oavgjort36%27%
2:a HL Oavgjort36%36%
1:a HL Förluster18%27%
2:a HL förluster45%27%

KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński:s kortstatistik för första och andra halvlek för dina förutsägelser.

Kort (1:a/2:a Halvlek)Gedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
1H Erhållna Kort Genomsnitt
2H Erhållna kort Genomsnitt
Match Kort Genomsnitt (1H)
Match Kort genomsnitt (2H)
1H Hade Mer Kort %
2H Hade Mer Kort %
1:a HL / 2:a HL ÖverGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H Över 0.5 Erhållna Kort
2H Över 0.5 Erhållna Kort
1H är 2~3 Totala Kort
2H Är 2~3 Totala Kort
1H Total Över 3
2H Total Över 3

Vem kommer att göra mål först?

KS Gedania GdanskKS Gedania Gdansk
 
KS Gedania Gdansk

45%

Mål först i 5 / 11 matcher

Stargard SzczecińskiStargard Szczeciński
 
Stargard Szczeciński

64%

Mål först i 7 / 11 matcher

Mål efter Minuter
KS Gedania Gdansk och Stargard Szczeciński:s mål med 10 minuter och 15 minuter.

Efter 10 Min'Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-10 Min'13%13%
11-20 Min'6%15%
21-30 Min'4%15%
31-40 Min'6%9%
41-50 Min'11%15%
51-60 Min'11%7%
61-70 Min'11%7%
71-80 Min'11%4%
81-90 Min'28%15%
Efter 15 Min'Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-15 Min'17%20%
16-30 Min'6%24%
31-45 Min'15%20%
46-60 Min'13%11%
61-75 Min'15%11%
76-90 Min'34%15%
Mål Gjorda Efter 10 min'Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-10 Min'9%15%
11-20 Min'9%22%
21-30 Min'4%15%
31-40 Min'13%4%
41-50 Min'13%15%
51-60 Min'13%4%
61-70 Min'0%7%
71-80 Min'4%4%
81-90 Min'35%15%
Mål Gjorda efter 15 min'Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-15 Min'17%26%
16-30 Min'4%26%
31-45 Min'26%15%
46-60 Min'13%7%
61-75 Min'0%11%
76-90 Min'39%15%
Mål Insläppta Efter 10 min'Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-10 Min'17%11%
11-20 Min'4%5%
21-30 Min'4%16%
31-40 Min'0%16%
41-50 Min'8%16%
51-60 Min'8%11%
61-70 Min'21%5%
71-80 Min'17%5%
81-90 Min'21%16%
Mål Insläppta efter 15 min´Gedania GdańskStargard Szczeciński
0-15 Min'17%11%
16-30 Min'8%21%
31-45 Min'4%26%
46-60 Min'13%16%
61-75 Min'28%11%
76-90 Min'28%16%

45' och 90' inkluderar mål under tilläggstid efter skada.

Skott, Offsides, Straffar & mer

Lag SkottGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Skott per match10.8815.3013.00
Konverteringsfrekvens För Skott22%14%18%
Skott på mål / Match4.636.205.00
Skott utanför mål / match6.259.108.00
Skott Per Mål Gjorda4.586.956
Lag Skott Över 10.563%80%72%
Lag Skott Över 11.550%70%60%
Lag Skott Över 12.538%70%54%
Lag Skott Över 13.538%70%54%
Lag Skott Över 14.525%50%38%
Lag Skott Över 15.513%50%32%
Lagskott På Mål 3.5+75%80%78%
Lagskott På Mål 4.5+38%50%44%
Lagskott På Mål 5.5+25%50%38%
Lagskott På Mål 6.5+13%40%27%
Match SkottGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Match Skott Över 23.563%80%72%
Match Skott Över 24.563%60%62%
Match Skott Över 25.563%50%57%
Match Skott Över 26.563%30%47%
Match Skott på Målet 7.575%80%78%
Match Skott På Målet 8.563%60%62%
Match Skott på Målet 9.563%50%57%
Offside statistikGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Offsides / match1.001.141.00
Över 2.5 Offsides25%28%27%
Över 3.5 Offsides0%0%0%
Misc StatistikGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Fouls begångna/ match8.005.717.00
Foul Mot/ match11.55.298.00
Genomsnittligt bollinnehav49%51%50%
Oavgjort % FT45%27%36%

Viss data avrundas uppåt eller nedåt till närmaste procenttal, och kan därför vara lika med 101% när de läggs ihop.

Frisparkar, Målsparkar & Inkast

FrisparkarGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Matchens frisparkar i genomsnitt222725
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
FK Total 20.5+50%100%75%
MålvaktsutsparkGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Matchens Målsparkar i Genomsnitt11.251312
GK Total 8.5+50%80%65%
GK Total 9.5+50%80%65%
GK Total 10.5+50%80%65%
GK Total 11.5+50%80%65%
GK Total 12.5+50%60%55%
GK Total 13.5+50%60%55%
InkastGedania GdańskStargard SzczecińskiGenomsnitt
Match Inkast i Genomsnitt25.254736
Inkast Totalt 37.5+0%100%50%
Inkast Totalt 38.5+0%100%50%
Inkast Totalt 39.5+0%100%50%
Inkast Totalt 40.5+0%100%50%
Inkast Totalt 41.5+0%100%50%
Inkast Totalt 42.5+0%100%50%
Inkast Totalt 43.5+0%100%50%
Inkast Totalt 44.5+0%100%50%

Ligatabell

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Polonia Środa

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 Stargard Szczeciński

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 Wda Świecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 Lech Poznań II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 Bałtyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 Flota Świnoujście

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 Unia Swarzędz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 Elana Toruń

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

   Team MP Vinst % MF
Mål För (MF).
Antalet mål detta
lag har gjort.
MM
Mål Mot (MM).
Antalet mål detta
lag har släppt in.
MS
Målskillnad (MS).
Mål Gjorda - Mål Insläppta
PngS
Snitt mål per match (snitt).
Det genomsnittliga antalet totala mål per match.
Beräknat över den här säsongen.

1

 Polonia Środa

11

73%

33

16

17

27

4.45

2

 KTSK Luzino

11

73%

31

13

18

25

4.00

3

 ZKS Kluczevia Stargard

10

60%

22

16

6

20

3.80

4

 Stargard Szczeciński

11

45%

27

19

8

18

4.18

5

 Wda Świecie

10

50%

15

14

1

18

2.90

6

 Kalisz

11

36%

16

15

1

17

2.82

7

 Klub Sportowy Notec Czarnkow

11

45%

18

15

3

16

3.00

8

 Lech Poznań II

9

44%

17

15

2

15

3.56

9

 Bałtyk Koszalin

11

36%

15

15

0

15

2.73

10

 Flota Świnoujście

11

36%

15

20

-5

14

3.18

11

 Unia Swarzędz

11

36%

20

19

1

13

3.55

12

 Grom Nowy Staw

11

36%

28

28

0

13

5.09

13

 KS Gedania Gdansk

11

18%

23

24

-1

11

4.27

14

 Elana Toruń

11

18%

16

22

-6

10

3.45

15

 Chemik Bydgoszcz

11

9%

17

24

-7

10

3.73

16

 KSS Kotwica Kornik

11

27%

18

32

-14

10

4.55

17

 MKS Victoria Wrzesnia

11

9%

11

23

-12

8

3.09

18

 Klub Sportowy Lipno Steszew

11

9%

11

23

-12

5

3.09

* 3 Liga Group 2 Form Table är också tillgängliga.

×
Lägg till prognoser
/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.