
André Ceitil Statistik
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Mer
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Ovan är karriärstatistiken för André Ceitil. André Ceitil har spelat totalt 271 matcher, gjort 12 mål och ackumulerat 0 assist. André Ceitil har spelat flest antal matcher i LigaPro med 271 framträdanden i Portugal. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.
Statistik per 90 minuter i Liga NOS
Liga NOS statistik för André Ceitil
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 3 | N/A | 0 |
| minuter | 136 | 45 minuter per match | 0 |
| Påbörjade matcher | 1 | N/A | 0 |
| Matcher med utbyte | 2 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 0 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 57 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 38 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 71 |
| Mål borta | 0 | 0 | 73 |
| Förväntade mål (xG) | 0.16 | 0.11 | 57 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.16 | 0.11 | 59 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
André Ceitil har inte gjort några mål så här långt i Liga NOS 2026/2027 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 1 | 0.66 | 40 |
| Skott på mål | 1/ 1 | 0.66 | 78 |
| Skott utanför mål | 0/ 1 | 0.00 | 13 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 82 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 57 |
| Skottprecision | 100.00% | N/A | 99 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
André Ceitil har tagit 1 skott i 3 matcher hittills i Liga NOS 2026/2027 säsongen. Av 1 skotten var 1 skotten på mål och de andra 0 skotten var utanför mål. Det betyder att André Ceitils skottprecision är 100.00%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 0.66 skott per 90 minuter på planen.
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 63 |
| Förväntade assists (xA) | 0.12 | 0.08 | 27 |
| Passningar | 59 | 39.04 | 57 |
| Framgångsrika pass | 51/ 59 | 33.75 | 59 |
| Andel godkända pass | 86.44% | N/A | 73 |
| Viktiga pass | 0 | 0.00 | 12 |
| Krossboll | 0 | 0.00 | 23 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 42 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
André Ceitil har inte assisterat till några mål under denna Liga NOS säsong.
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 0 | 0.00 | 11 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 18 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 18 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 63 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 2 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 2 | 1.32 | 99 |
| Minuter per bokning | 68 min' / kort | N/A | 31 |
| Kort över 0,5 | 2 | 67% | 99 |
| Foul begångna | 4 | 2.65 | 98 |
| Foulade mot | 1 | 0.66 | 34 |
André Ceitil har fått 2 gula kort och 0 röda kort i 3 matcher hittills i Liga NOS 2026/2027 säsongen. De begår 2.65 fouls per 90 minuter.
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 2 | 1.32 | 39 |
| Minuter per insläppt mål | 68 Min' | N/A | 40 |
| Hålla nollan | 0 | 0% | 9 |
| Tacklingar | 0 | 0.00 | 5 |
| Interceptioner | 3 | 1.99 | 95 |
| Dueller på marken | 12 | 7.94 | 36 |
| Vunna dueller på marken | 5 | 3.31 | 23 |
| Vunna dueller i luften | 4 | 2.65 | 91 |
| Dribblad förbi | 1 | 0.66 | 39 |
| Fullträffar | 7 | 4.63 | 86 |
| Blockerade skott | 0 | 0.00 | 39 |
| Straffar borta | 1 | 0.66 | 0 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
André Ceitil har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.
Portugal Cup statistik för André Ceitil
| Övergripande | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A |
| minuter | 79 | 79 minuter per match |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 |
| Mål hemma | 0 | 0 |
| Mål borta | 0 | 0 |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Dribblingar | Ej registrerad | N/A |
| Lyckade dribblingar | N/A | N/A |
| Dribblingens framgångsgrad | N/A | N/A |
| Offsides | N/A | N/A |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter |
|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. |
|---|---|---|
| Mål Insläppta | 0 | 0 |
| Minuter per insläppt mål | 0 Min' | N/A |
| Hålla nollan | 0 | 0% |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
Portugisiska Ligacup statistik för André Ceitil
| Övergripande | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Matcher Spelade | 1 | N/A | 99 |
| minuter | 90 | 90 minuter per match | 99 |
| Påbörjade matcher | 1 | N/A | 99 |
| Matcher med utbyte | 0 | N/A | N/A |
| Matcher med ersättning | 0 | N/A | N/A |
Mål och xG (förväntade mål)
| Mål, xG, skott | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Gjorda | 0 | 0 | 91 |
| Inblandning i mål | 0 | 0 | 87 |
| Mål hemma | 0 | 0 | 93 |
| Mål borta | 0 | 0 | 99 |
| Förväntade mål (xG) | 0.04 | 0.04 | 46 |
| Icke straffbar xG (npxG) | 0.04 | 0.04 | 46 |
| Straffmål Gjorda | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller fler mål | 0 | N/A | N/A |
| Minuter per mål | 0 Minuter per mål | N/A | N/A |
Skott tagna
| Skottdata | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Skott tagna | 1 | 1.00 | 54 |
| Skott på mål | 0/ 1 | 0.00 | 71 |
| Skott utanför mål | 1/ 1 | 1.00 | 66 |
| Målstolpen | 0 gånger | 0.00 | 93 |
| Konverteringsfrekvens För Skott | 0.00% | N/A | 92 |
| Skottprecision | 0.00% | N/A | 71 |
| Skott Per Mål Gjorda | 0.00 | N/A | N/A |
Statistik över assists, passningar och skapade chanser
| Assists och passningar | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Assister | 0 | 0 | 95 |
| Förväntade assists (xA) | 0.09 | 0.09 | 49 |
| Passningar | 35 | 35.00 | 53 |
| Framgångsrika pass | 30/ 35 | 30.00 | 58 |
| Andel godkända pass | 85.71% | N/A | 58 |
| Viktiga pass | 1 | 1.00 | 66 |
| Krossboll | 1 | 1.00 | 67 |
| Framgångsrika krossboll | 0/ 1 | 0.00 | 80 |
| Genomförandegrad för krossboll | 0.00% | N/A | 80 |
| Minuter per assist | Inga assists | N/A | N/A |
Statistik för dribbling och offside
| Dribblingar och offside | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribblingar | 0 | 0.00 | 49 |
| Lyckade dribblingar | 0 | 0.00 | 67 |
| Dribblingens framgångsgrad | 0.00% | N/A | 67 |
| Fördrivna | 0 | 0.00 | 99 |
| Offsides | 0 | 0.00 | 90 |
Gula kort, röda kort och foulstatistik
| Kort och foul | Total | Per 90 minuter | Percentil |
|---|---|---|---|
| Gula Kort | 0 | N/A | N/A |
| Röda kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antal kort | 0 | 0 | 88 |
| Minuter per bokning | Inga bokningar | N/A | 88 |
| Kort över 0,5 | 0 | 0% | 89 |
| Foul begångna | 0 | 0.00 | 37 |
| Foulade mot | 0 | 0.00 | 43 |
Försvarsstatistik
| Försvar | Total | Per 90 eller %. | Percentil |
|---|---|---|---|
| Mål Insläppta | 1 | 1 | 74 |
| Minuter per insläppt mål | 90 Min' | N/A | 99 |
| Hålla nollan | 0 | 0% | 88 |
| Tacklingar | 2 | 2.00 | 82 |
| Interceptioner | 1 | 1.00 | 67 |
| Dueller på marken | 5 | 5.00 | 30 |
| Vunna dueller på marken | 4 | 4.00 | 64 |
| Vunna dueller i luften | 2 | 2.00 | 82 |
| Dribblad förbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Fullträffar | 4 | 4.00 | 88 |
| Blockerade skott | 1 | 1.00 | 88 |
| Straffar borta | 0 | 0.00 | 99 |
Straff statistik
| Straffsparkar | Denna säsong | Karriär |
|---|---|---|
| Straffkonverterings Betyg | Inga straff | Inga straff |
| Vunna straffar | 0 | 0 |
| Straffmål Gjorda | 0 | 0 |
| Missade straffar | 0 | 0 |
André Ceitil är en Mittfältare som har dykt upp i 3 matches denna säsong i Liga NOS spelat totalt 136 minuter. André Ceitil får i genomsnitt0 assists för varje 90 minuter han är på planen.
André Ceitil har gjort mål totalt av 0 mål hittills den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 16på Academico Viseu lagets skytteliga.
Minut för minut
Gör mål var N/A minut (inga mål)
Inga assists
Inga bokningar
Straffrekord (karriär)
Rank efter output (Nuvarande liga)
Mål rank
Assist rank
2025/2026 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0 Erhållna kort
2024/2025 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.16 Mål
0 Assister
0.31 Erhållna kort
2023/2024 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.05 Mål
0 Assister
0.15 Erhållna kort
2022/2023 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.13 Mål
0 Assister
0.27 Erhållna kort
2021/2022 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
1.03 Erhållna kort
2020/2021 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0.57 Erhållna kort
2019/2020 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0 Mål
0 Assister
0 Erhållna kort
2018/2019 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.06 Mål
0 Assister
0.19 Erhållna kort
2017/2018 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.06 Mål
0 Assister
0.39 Erhållna kort
2016/2017 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.05 Mål
0 Assister
0 Erhållna kort
2015/2016 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.07 Mål
0 Assister
0.32 Erhållna kort
2014/2015 Säsong
Mål / 90 min
Assister / 90 min
0.08 Mål
0 Assister
0.41 Erhållna kort