Ryan George Statistik

Klubb : Briton Ferry
Position : Defender
Nationalitet : England
Birthplace : England - England
Tröjnummer : #18
Ålder (Födelsedag) : 24 (27/11/2001)

2026/2027

2025/2026

2023/2024

2022/2023

2026/2027 och karriärstatistik- Ryan George

5.83
Genomsnittlig rating i Walesiska Premier LeagueMål insläppta rank : 69 / 97 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2026/2027

9

0

9

1

0
0

421'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

4

0

8

1

0

0

360'

Total 2026/2027

29

0

27

4

0
0

1430'

Ovan är karriärstatistiken för Ryan George. Ryan George har spelat totalt 29 matcher, gjort 0 mål och ackumulerat 2 assist. Ryan George har spelat flest antal matcher i Walesiska Premier League med 29 framträdanden i Wales. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i Walesiska Premier League

1.92Inkastade mål / 90'
9 Mål i 9 Matcher
29th Percentil
11%Hålla nollan
1 Hållna nollan i 9 Matcher
27th Percentil
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
26th Percentil

Ryan George statistik - detaljerad

Walesiska Premier League statistik för Ryan George

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade9N/A
33
minuter42147 minuter per match
14
Påbörjade matcher5N/A
22
Matcher med utbyte4N/AN/A
Matcher med ersättning1N/AN/A

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta91.92
29
Minuter per insläppt mål47 Min'N/A
30
Hålla nollan111%
27
Tacklingar00.00
32
Interceptioner71.23
59
Dueller på marken7813.74
37
Vunna dueller på marken478.28
64
Vunna dueller i luften162.82
70
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar142.47
80
Blockerade skott20.35
72
Straffar borta00.00
99

Som försvarare har Ryan George släppt in 9 mål och hållit 1 clean sheets i 9 matcher i Walesiska Premier League 2026/2027 säsongen. Det betyder att när Ryan George är på planen släpper deras lag in ett mål var 47 minut. Dessutom har de gjort 0.00 tackles och 1.23 interceptions för varje 90 minuter de varit på planen. Ryan George samlar också på sig ungefär 2.47 clearances på samma gång.

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort0N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort00
26
Minuter per bokningInga bokningarN/A
26
Kort över 0,500%
31
Foul begångna20.35
16
Foulade mot00.00
7

Ryan George har inte fått några bokningar (gula eller röda kort) under denna Walesiska Premier League säsong.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
46
Inblandning i mål00
44
Mål hemma00
58
Mål borta00
67
Förväntade mål (xG)0.260.05
37
Icke straffbar xG (npxG)0.260.05
37
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Ryan George har inte gjort några mål så här långt i Walesiska Premier League 2026/2027 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna30.53
36
Skott på mål
1/ 3
0.18
37
Skott utanför mål
2/ 3
0.35
41
Målstolpen0 gånger0.00
80
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
45
Skottprecision33.33%N/A
51
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Ryan George har tagit 3 skott i 9 matcher hittills i Walesiska Premier League 2026/2027 säsongen. Av 3 skotten var 1 skotten på mål och de andra 2 skotten var utanför mål. Det betyder att Ryan Georges skottprecision är 33.33%. De gör ett mål för varje 0.00 skott de tar och tar 0.53 skott per 90 minuter på planen.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
88
Förväntade assists (xA)0.180.03
8
Passningar9216.20
13
Framgångsrika pass
54/ 92
9.51
9
Andel godkända pass58.70%N/A
7
Viktiga pass20.35
35
Krossboll162.82
86
Framgångsrika krossboll
5/ 16
0.88
84
Genomförandegrad för krossboll31.25%N/A
57
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Ryan George har inte assisterat till några mål under denna Walesiska Premier League säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar71.23
59
Lyckade dribblingar50.88
71
Dribblingens framgångsgrad71.43%N/A
81
Fördrivna10.18
72
Offsides00.00
53

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straffInga straff
Vunna straffar00
Straffmål Gjorda00
Missade straffar00

Ryan George har inte tagit några straffsparkar i sin karriär ännu (baserat på all säsongsdata som vi har på FootyStats). Deras straffsparkstatistik kommer att uppdateras när han tar en straff i en officiell match.

Ryan Georges statistiska analys

Ryan George är en Försvarare som har dykt upp i 9 matches denna säsong i Walesiska Premier League spelat totalt 421 minuter. Ryan George släpper in i genomsnitt 1.92 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 11%. Det betyder att Ryan George har inte släppt in ett mål i 1 matcher av 9 som han har spelat i.

Ryan George har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 12 på Briton Ferry lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 0 / 0 penalties
Missade 0 / 0 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : N/A
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

143 / 258 Spelare

Mål insläppta rank

69 / 97 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2025/2026 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2025/2026

16

0

10

2

0
0

649'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.39
 Insläppta

0  Erhållna kort

2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

4

1

0

0

180'

Total 2024

2

0

4

1

0
0

180'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

2
 Insläppta

0  Erhållna kort

2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

4

0

0

0

180'

Total 2023

2

0

4

0

0
0

180'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

2
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
●Snart
●Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.