Jean Statistik

Position : Målvakt - Målvakt
Nationalitet : Brasilien
Birthplace : São Salvador - Brazil
Tröjnummer : #1
Ålder (Födelsedag) : 30 (26/10/1995)
Längd : 188cm

2026

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

Mer

2017

2016

2015

2026 och karriärstatistik- Jean

4.73
Genomsnittlig rating i Categoria Primera AMål insläppta rank : 34 / 138 Spelare
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

12

0

11

4

3

0

1080'

5

0

5

1

1

0

450'

Total 2026

17

0

16

5

4
0

1530'

Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

131

0

99

55

16

0

11790'

84

5

84

23

5

1

7560'

30

0

36

10

3

0

2700'

12

0

11

4

3

0

1080'

9

1

9

3

1

0

810'

8

0

6

2

1

0

675'

5

0

5

1

0

0

450'

5

0

3

2

0

0

450'

3

0

6

0

0

0

270'

3

0

2

1

0

0

270'

Total 8090

290

6

261

101

29
1

26055'

Ovan är karriärstatistiken för Jean. Jean har spelat totalt 290 matcher, gjort 6 mål och ackumulerat 0 assist. Jean har spelat flest antal matcher i Professionell Division med 290 framträdanden i Paraguay. Statistiken inkluderar inte klubb- och internationella vänskapsmatcher.

Statistik per 90 minuter i Categoria Primera A

74%Räddning
34 Räddningar / 46 Skott
78 Percentil
0.92Inkastade mål / 90'
11 Mål i 12 Matcher
76th Percentil
33%Hålla nollan
4 Hållna nollan i 12 Matcher
72nd Percentil

Jean statistik - detaljerad

Categoria Primera A statistik för Jean

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade12N/A
35
minuter108090 minuter per match
64
Påbörjade matcher12N/A
64
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott463.83
95
Räddningar342.83
60
Räddning34 Räddningar / 46 Skott73.91%
78
Slag100.83
99

Som målvakt har Jean släppt in 11 mål och hållit 4 nollan i 12 matcher i Categoria Primera A 2026 säsongen. Det betyder att när Jean står i mål, släpper laget in ett mål var 98 minut. Jean statistik över insläppta mål per 90 minuter är 0.92.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 34 av de 46 skott de mött - vilket innebär att Jean:s räddningsprocent är 73.91%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta110.92
76
Minuter per insläppt mål98 Min'N/A
76
Hålla nollan433%
72
Tacklingar00.00
6
Interceptioner00.00
12
Dueller på marken70.58
6
Vunna dueller på marken60.50
7
Vunna dueller i luften40.33
24
Dribblad förbi10.08
84
Fullträffar242.00
68
Blockerade skott00.00
29
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort3N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort30.25
52
Minuter per bokning360 min' / kortN/A
59
Kort över 0,5217%
56
Foul begångna10.08
9
Foulade mot20.17
8

Jean har fått 3 gula kort och 0 röda kort i 12 matcher hittills i Categoria Primera A 2026 säsongen. De begår 0.08 fouls per 90 minuter.

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
52
Inblandning i mål00
35
Mål hemma00
62
Mål borta00
71
Förväntade mål (xG)0.000.00
9
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
9
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Jean har inte gjort några mål så här långt i Categoria Primera A 2026 säsongen. Vi får se hur de presterar i de kommande matcherna.

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
9
Skott på mål
0/ 0
0.00
20
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
11
Målstolpen0 gånger0.00
80
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
52
Skottprecision0.00%N/A
21
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Jean har inte tagit några skott i Categoria Primera A 2026 säsongen ännu.

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister00
53
Förväntade assists (xA)0.490.04
10
Passningar28523.75
24
Framgångsrika pass
204/ 285
17.00
22
Andel godkända pass71.58%N/A
14
Viktiga pass00.00
7
Krossboll20.17
23
Framgångsrika krossboll
0/ 2
0.00
28
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
28
Minuter per assistInga assistsN/AN/A

Jean har inte assisterat till några mål under denna Categoria Primera A säsong.

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
12
Lyckade dribblingar00.00
19
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
19
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
49

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straff66.67%
Vunna straffar06
Straffmål Gjorda04
Missade straffar02

Jean har tagit 6 straffsparkar så här långt i sin karriär. Av dessa gjorde Jean 4 pennor medan han missade 2. Den totala straffomvandlingsfrekvensen för Jean är 66.67%.

Sydamerika Cup statistik för Jean

ÖvergripandeTotalPer 90 minuterPercentil
Matcher Spelade5N/A
99
minuter45090 minuter per match
99
Påbörjade matcher5N/A
99
Matcher med utbyte0N/AN/A
Matcher med ersättning0N/AN/A

Statistik för målvakter

MålvaktningTotalPer 90 eller %.Percentil
Skjutna skott153.00
91
Räddningar102.00
41
Räddning10 Räddningar / 15 Skott66.67%
41
Slag20.40
46

Som målvakt har Jean släppt in 11 mål och hållit 4 nollan i 5 matcher i Categoria Primera A 2026 säsongen. Det betyder att när Jean står i mål, släpper laget in ett mål var 90 minut. Jean statistik över insläppta mål per 90 minuter är 0.92.

När det gäller rå målvaktsspel har de räddat 10 av de 15 skott de mött - vilket innebär att Jean:s räddningsprocent är 66.67%.

Försvarsstatistik

FörsvarTotalPer 90 eller %.Percentil
Mål Insläppta51
45
Minuter per insläppt mål90 Min'N/A
46
Hålla nollan120%
24
Tacklingar00.00
15
Interceptioner00.00
20
Dueller på marken10.20
2
Vunna dueller på marken10.20
5
Vunna dueller i luften00.00
12
Dribblad förbi00.00
99
Fullträffar71.40
45
Blockerade skott00.00
50
Straffar borta00.00
99

Gula kort, röda kort och foulstatistik

Kort och foulTotalPer 90 minuterPercentil
Gula Kort1N/AN/A
Röda kort0N/AN/A
Totalt antal kort10.2
57
Minuter per bokning450 min' / kortN/A
99
Kort över 0,5120%
68
Foul begångna00.00
13
Foulade mot10.20
22

Mål och xG (förväntade mål)

Mål, xG, skottTotalPer 90 minuterPercentil
Mål Gjorda00
71
Inblandning i mål10.2
67
Mål hemma00
81
Mål borta00
87
Förväntade mål (xG)0.000.00
20
Icke straffbar xG (npxG)0.000.00
21
Straffmål Gjorda0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller fler mål0N/AN/A
2 eller fler mål0N/AN/A
Minuter per mål0 Minuter per målN/AN/A

Skott tagna

SkottdataTotalPer 90 minuterPercentil
Skott tagna00.00
21
Skott på mål
0/ 0
0.00
48
Skott utanför mål
0/ 0
0.00
26
Målstolpen0 gånger0.00
88
Konverteringsfrekvens För Skott0.00%N/A
74
Skottprecision0.00%N/A
48
Skott Per Mål Gjorda0.00N/AN/A

Statistik över assists, passningar och skapade chanser

Assists och passningarTotalPer 90 minuterPercentil
Assister10.2
85
Förväntade assists (xA)0.780.16
80
Passningar13727.40
40
Framgångsrika pass
100/ 137
20.00
40
Andel godkända pass72.99%N/A
33
Viktiga pass00.00
28
Krossboll00.00
31
Framgångsrika krossboll
0/ 0
0.00
53
Genomförandegrad för krossboll0.00%N/A
53
Minuter per assist450 Minuter per assistN/AN/A

Statistik för dribbling och offside

Dribblingar och offsideTotalPer 90 minuterPercentil
Dribblingar00.00
23
Lyckade dribblingar00.00
37
Dribblingens framgångsgrad0.00%N/A
37
Fördrivna00.00
99
Offsides00.00
74

Straff statistik

StraffsparkarDenna säsongKarriär
Straffkonverterings BetygInga straff66.67%
Vunna straffar06
Straffmål Gjorda04
Missade straffar02

Jeans statistiska analys

Jean är en Målvakt som har dykt upp i 12 matches denna säsong i Categoria Primera A spelat totalt 1080 minuter. Jean släpper in i genomsnitt 0.92 mål för varje 90 minuter som han är på planen. Hans noll mål insläppta-statistik ligger för närvarande på 33%. Det betyder att Jean har inte släppt in ett mål i 4 matcher av 12 som han har spelat i.

Jean har gjort mål totalt av 0 mål hittils den här säsongen i ligan, vilket placerar honom 23América de Cali lagets skytteliga.

Minut för minut

Gör mål var N/A minut (inga mål)

Inga assists

Inga bokningar

Straffrekord (karriär)
PEN
Gjorde 4 / 6 penalties
Missade 2 / 6 straff
 
Omvandlingsfrekvens för straff : 67%
Rank efter output (Nuvarande liga)

Mål rank

349 / 400 Spelare

Mål insläppta rank

34 / 138 Spelare

FÖRGÅENDE SÄSONGERS PRESTATIONER

2024 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2024

45

0

41

13

2
0

4005'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.95
 Insläppta

0.05  Erhållna kort

2023 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

8

0

14

1

2

0

720'

2

0

4

0

0

0

180'

Total 2023

50

0

58

12

7
0

4500'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1
 Insläppta

0.13  Erhållna kort

2022 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

8

0

12

3

1

0

720'

Total 2022

45

0

28

25

7
0

4050'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.43
 Insläppta

0.16  Erhållna kort

2021 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

Total 2021

25

0

14

15

3
0

2250'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.47
 Insläppta

0.18  Erhållna kort

2020 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

36

5

34

9

0

0

3240'

3

0

2

1

0

0

270'

5

1

7

0

0

0

450'

Total 2020

44

6

43

10

0
0

3960'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0.14 Mål

0.94
 Insläppta

0  Erhållna kort

2019 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2019

1

0

0

1

0
0

90'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0
 Insläppta

0  Erhållna kort

2018 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

10

0

6

4

3

1

900'

4

0

5

0

0

0

360'

2

0

1

1

0

0

180'

2

0

0

2

0

0

180'

Total 2018

18

0

12

7

3
1

1620'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.6
 Insläppta

0.4  Erhållna kort

2017 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

38

0

44

10

2

0

3420'

2

0

2

1

1

0

180'

Total 2017

40

0

46

11

3
0

3600'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

1.16
 Insläppta

0.05  Erhållna kort

2016 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

3

0

2

1

0

0

270'

Total 2016

3

0

2

1

0
0

270'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.67
 Insläppta

0  Erhållna kort

2015 Säsong
Tävling
MP
Mål
Mål Insläppta
HN
Hålla nollan (HN).
Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor.
*Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell.
Gult kort
Rött kort
Min'
Minuter spelade

2

0

1

1

0

0

180'

Total 2015

2

0

1

1

0
0

180'

Mål / 90 min

Insläppta / 90 min

Erhållna kort / 90 min

0 Mål

0.5
 Insläppta

0  Erhållna kort

/se/
https://cdn.footystats.org/
- Startar om### min'
- Startar om### H'
Live'
- Startad
Snart
Startad
no

Laddar statistik

GÅ MED I PREMIUM. VINST NU.