| HN Hålla nollan (HN). Tabell över lag med det högsta antalet matcher där 0 mål blivit insläppta. Statistik tas från aktuella ligor. *Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar för denna CS-tabell. | BLGM Båda lagen att göra mål (BLGM). Lista av lag med det högsta antalet matcher där båda lagen har fått poäng. Statistik från lagets inhemska liga körs endast. * Lag måste ha spelat minst 7 matcher innan de kvalificerar sig för denna BLGM-tabell. | MAG Missad Mål Försök (MAG). Matcher där det här laget har misslyckats att göra mål. | |
|---|---|---|---|
| Övergripande | 0% (0 / 2 Matcher) | 100% (2 / 2 Matcher) | 0% (0 / 2 Matcher) |
| Hem | 0% | 100% | 0% |
| Borta | 0% | 100% | 0% |
Hansa Rostock
Prognosrisk - 100% - Väldigt hög Risk
Säsong :
2026/27
- 2026/27
- 2025/26
- 2024/25
- 2023/24
- 2022/23
- 2021/22
- 2020/21
- 2019/20
- 2018/19
- 2017/18
- 2016/17
- 2015/16
- 2014/15
- 2013/14
- 2011/12
- 2007/08
För närvarande Tidigt i säsongen - 20 / 380 spelade
| # | Team | MP | Vinst% | MF | MM | MS | Png |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
MSV Duisburg |
2 | 100% | 7 | 2 | 5 | 6 |
2 |
Saarbrucken |
2 | 100% | 6 | 2 | 4 | 6 |
3 |
Würzburger Kickers |
2 | 50% | 6 | 2 | 4 | 4 |
4 |
Alemannia Aachen |
2 | 50% | 5 | 2 | 3 | 4 |
5 |
Preußen Münster |
2 | 50% | 4 | 2 | 2 | 4 |
6 |
Waldhof Mannheim |
2 | 50% | 5 | 4 | 1 | 4 |
7 |
Hansa Rostock |
2 | 50% | 6 | 5 | 1 | 4 |
8 |
Jahn Regensburg |
2 | 50% | 5 | 3 | 2 | 3 |
9 |
Hoffenheim II |
2 | 50% | 4 | 3 | 1 | 3 |
10 |
Sonnenhof Großaspach |
2 | 50% | 1 | 2 | -1 | 3 |
11 |
Meppen |
2 | 50% | 2 | 3 | -1 | 3 |
12 |
Stuttgart II |
2 | 50% | 4 | 5 | -1 | 3 |
13 |
Viktoria Köln |
2 | 50% | 5 | 6 | -1 | 3 |
14 |
Rot-Weiss Essen |
2 | 50% | 3 | 5 | -2 | 3 |
15 |
Ingolstadt |
2 | 0% | 3 | 3 | 0 | 2 |
16 |
Fortuna Köln |
2 | 0% | 1 | 2 | -1 | 1 |
17 |
Havelse |
2 | 0% | 2 | 4 | -2 | 0 |
18 |
Fortuna Düsseldorf |
2 | 0% | 1 | 4 | -3 | 0 |
19 |
Verl |
2 | 0% | 3 | 8 | -5 | 0 |
20 |
Wehen Wiesbaden |
2 | 0% | 1 | 7 | -6 | 0 |
• Hansa Rostock är i 7 positionen av 3. Liga tabellen
Övergripande statistik
Hemmastatistik
Borta statistik
2026/27 STATISTIK - Hansa Rostock
SPELSCHEMA & MATCHRESULTAT - Hansa Rostock
5.50 Mål / Match
- 15'
- 30'
HT
- 60'
- 75'
FT
64%
1:a halvlek36%
2:a halvlek| 0min | Max 0 mål efter |
| 0% mål före | 0% mål efter |
| Snitt 0 mål innan | Snitt 0 mål efter |
Datum
Hem
Borta
Gjorde mål | Insläppta
Total
-
22/5
-
15/5
-
8/5
-
27/4
-
24/4
-
17/4
-
10/4
-
3/4
-
20/3
-
16/3
-
13/3
-
6/3
-
2/3
-
27/2
-
20/2
-
13/2
-
6/2
-
30/1
-
23/1
-
16/1
-
19/12
-
12/12
-
5/12
-
28/11
-
21/11
-
7/11
-
31/10
-
24/10
-
17/10
-
13/10
-
10/10
-
20/9
-
16/9
-
11/9
-
5/9
-
30/8
-
16/8
-
9/8
Full-Tid (FT) Statistik - Hansa Rostock
Premium är här!
1500+ profitabla ligor som följs mindre av bookmakers.
1500+ profitabla ligor som följs mindre av bookmakers.
Vi har undersökt vilka ligor som har störst potential. Dessutom får du hörnstatistik och kortstatistik tillsammans med CSV. Prenumerera på FootyStats Premium idag!
Michael Owen : 'Du borde skaffa premium'
Över +
Över 0.5
100%
Över 1.5
100%
Över 2.5
100%
Över 3.5
100%
Över 4.5
100%
Under -
Under 0.5
0%
Under 1.5
0%
Under 2.5
0%
Under 3.5
0%
Under 4.5
0%
Frekvent poängställning - Full-Tid
3-3
50% / 1 gånger
2-3
50% / 1 gånger
Frekventa totala mål - Full-Tid
6 Mål
50% / 1 gånger
5 Mål
50% / 1 gånger
- Över 7,5 ~ 13,5 hörnor beräknas från totala hörnor i en match som Hansa Rostock har deltagit i 2026/27 3. Liga
- Hansa Rostock 's statistik indikerar att ?% av deras matcher samlades över 9,5 totala hörnor. Medan 2026/27 3. Liga har i genomsnitt ?% för över 9,5.
- ?% av Hansa Rostock's matcher hade över 3,5 kort. Jämfört med detta har 3. Liga i genomsnitt ?% för över 3,5 kort.
- Över 2,5 ~ 8,5 hörnor beräknas från hörnor som Hansa Rostock har vunnit under en match.
- Hansa Rostock har vunnit över 4.5 hörnor i ?% av deras matcher.
- Över 0.5 ~ 6.5 kort mottagna är beräknade från kort Hansa Rostock som har mottagits under en match.
- Hansa Rostock fått över 2.5 kort i ?% av deras matcher.
- Över 2.5 ~ 8.5 hörnor mot är kalkylerade från hörnor där Hansa Rostock's motståndarna har vunnit under en match.
- Över 0.5 ~ 6.5 Kort motståndarna är kalkylerade från kort där Hansa Rostock's motståndarna har fått under en match.
xG (Hansa Rostock)
Övergripande
2.15
Hem
2.16
Borta
2.13
xG (Mot)
Övergripande
1.08
Hem
0.84
Borta
1.33
Halvlek (HT) Statistik - Hansa Rostock
Över 0.5 FH/2H
100%1:a halvlek
100%2:a halvlek
Över 1.5 FH/2H
100%1:a halvlek
50%2:a halvlek
Snitt mål FH/2H
3.51:a halvlek
2.002:a halvlek
* Över 0.5 - 1.5 HT/2H är mål för både lagen i matchen.
Frekventa totala mål - Halvlek
3 Mål
50% / 1 gånger
4 Mål
50% / 1 gånger
Frekvent poängställning - Halvlek
1-2
50% / 1 gånger
2-2
50% / 1 gånger

