Loading

Konačni Rezultat

StatistikaSD EibarMálaga CF
Posed42%58%
Šutevi1215
KartoniN/AN/A
Korneri26
Prekršaji87
Ofsajdi10
xG1.442.05

15
Utakmice

40%
33%
27%

6 Pobede

5 Nerešeni Rezultati(33%)

4 Pobede

Međusobna statistika SD Eibar protiv Malaga CF pokazuje da je od 15 sastanaka koje su imali, SD Eibar pobedio 6 puta, a Malaga CF je pobedio 4 puta.5 utakmica između SD Eibar i Malaga CF su završene nerešenim rezultatom.

67%Više od 1.5
10 / 15 Utakmice
53%Više od 2.5
8 / 15 Utakmice
20%Više od 3.5
3 / 15 Utakmice
60%BTTS
9 / 15 Utakmice
33%Sačuvane Mreže
SD Eibar
13%Sačuvane Mreže
Malaga CF

Sve Prognoze- SD Eibar protiv Malaga CF

60%Više od 2.5
Prosek Lige : 50%
73%Više od 1.5
Prosek Lige : 71%
55%BTTS
Prosek Lige : 55%
2.55Golovi / Utakmici
Prosek Lige : 2.62
Više od 1.5, FH/2H & više
Više od 8.5, 9.5 & više

*Prosečna statistika između SD Eibar i Malaga CF tokom tekuće sezone

Šta znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rečnik
Forma - Domaći
 
Forma - Gostujući
SD Eibar Logo
2.26
  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Druga Divizija

    Mar 1 8:00pm

    3 - 1

    FT

    ( HT : 2 - 0 )

    Cádiz CF

    Cadiz CF

  • D
    SD Eibar

    SD Eibar

    Druga Divizija

    Mar 15 5:30pm

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Druga Divizija

    Mar 29 1:00pm

    3 - 1

    FT

    ( HT : 3 - 1 )

    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Druga Divizija

    Apr 5 1:00pm

    3 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Agrupación Deportiva Ceuta FC

    Agrupacion Deportiva Ceuta FC

  • W
    SD Eibar

    SD Eibar

    Druga Divizija

    Apr 19 5:30pm

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    SD Huesca

    SD Huesca

  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

SD Eibar
SD Huesca
SD Eibar
Agrupacion Deportiva Ceuta FC
SD Eibar
UD Las Palmas
SD Eibar
Burgos CF
SD Eibar
Cadiz CF
  • Prošli

  • Naredni

SD Eibar logoSD Eibar je +93% bolji u smisluf BPU

1.17
  • W
    Granada CF

    Granada CF

    Druga Divizija

    Feb 28 5:30pm

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Málaga CF

    Malaga CF

  • W
    Cádiz CF

    Cadiz CF

    Druga Divizija

    Mar 21 5:30pm

    0 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Málaga CF

    Malaga CF

  • D
    FC Andorra

    FC Andorra

    Druga Divizija

    Apr 1 6:00pm

    3 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Málaga CF

    Malaga CF

  • D
    Real Club Deportivo de La Coruña

    Real Club Deportivo de La Coruna

    Druga Divizija

    Apr 4 5:30pm

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Málaga CF

    Malaga CF

  • L
    UD Almería

    UD Almeria

    Druga Divizija

    Apr 19 8:00pm

    3 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Málaga CF

    Malaga CF

Málaga CF Logo
  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

UD Almeria
Malaga CF
Real Club Deportivo de La Coruna
Malaga CF
FC Andorra
Malaga CF
Cadiz CF
Malaga CF
Granada CF
Malaga CF
  • Prošli

  • Naredni

Postignuto Golova Ko će postići više golova?

SD Eibar je +36% bolji u smisluf Postignuto Golova

SD Eibar
1.74 Golovi / Utakmici

SD Eibar (Domaći)

Málaga CF
1.28 Golovi / Utakmici

Malaga CF (Gostujući)

Postignuto Po UtakmiciSD EibarMálaga CF
Više od 0.584%78%
Više od 1.557%28%
Više od 2.532%22%
Više od 3.50%0%
Bez Postignutog Gola16%22%
Postignut Gol u 1H/2HSD EibarMálaga CF
Postignut Gol u 1H42%39%
Postignut Gol u 2H68%56%
Postigao Gol u Oba Poluvremena26%17%
Prosek Postignutog Gola u 1H0.580.5
Prosek Postignutog Gola u 2H1.160.78

* Statistika iz SD Eibar-ovog postizanja golova kod kuće i podataka Malaga CF-a na utakmicama u gostima.

Primljeno Golova Ko će primiti golove?

SD Eibar je +104% bolji u smisluf Primljeno Golova

SD Eibar
0.68 Primljenih golova / utakmici

SD Eibar (Domaći)

Málaga CF
1.39 Primljenih golova / utakmici

Malaga CF (Gostujući)

Primljenih Golova / utakmiciSD EibarMálaga CF
Više od 0.553%78%
Više od 1.516%44%
Više od 2.50%17%
Više od 3.50%0%
Sačuvane Mreže47%22%
Primljen Gol u 1./2. PoluvremenuSD EibarMálaga CF
1H Sačuvane Mreže63%61%
2H Sačuvane Mreže68%39%
1H Prosečno Primljenih Golova0.370.39
2H Prosečno Primljenih Golova0.321

* Statistika iz SD Eibar-ovog učinka primanja golova kod kuće i podataka Malaga CF-a na utakmicama u gostima.

Prognoze za Više od 2.5 & BTTS Koliko je bilo golova na ovoj utakmici?

Više od 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci za SD Eibar i Malaga CF.

Golovi na UtakmiciSD EibarMálaga CFProsečno
Više od 0.584%100%92%
Više od 1.574%72%73%
Više od 2.563%56%60%
Više od 3.516%22%19%
Više od 4.55%11%8%
BTTS53%56%55%
BTTS & Pobeda37%11%24%
BTTS & Nerešen Rezultat5%17%11%
BTTS & Više od 2.50%0%0%
BTTS Ne & Više od 2.50%0%0%
Golovi u 1. PoluvremenuSD EibarMálaga CFProsečno
BTTS 1H
1H Više od 0.5
1H Više od 1.5
1H Više od 2.5
Golovi u 2. PoluvremenuSD EibarMálaga CFProsečno
BTTS 2H
BTTS Oba Poluvremena
2H Više od 0.5
2H Više od 1.5
2H Više od 2.5
Golovi (Manje od)SD EibarMálaga CFProsečno
Manje od 0.516%0%8%
Manje od 1.526%28%27%
Manje od 2.537%44%41%
Manje od 3.584%78%81%
Manje od 4.595%89%92%
1H/2HSD EibarMálaga CFProsečno
1H Manje od 0.537%33%35%
1H Manje od 1.579%78%79%
1H Manje od 2.595%100%98%
2H Manje od 0.521%17%19%
2H Manje od 1.547%56%52%
2H Manje od 2.589%67%78%

Najnovije Korisničke Prognoze

Još uvek nema korisničkih prognoza.
Dodajte svoje prognoze koristeći virtuelne footystats novčiće!
Dodajte Prognoze

Statistika Kornera Koliko će biti kornera?

UNLOCKKorneri / utakmici

* Prosečno Kornera po utakmici između SD Eibar i Malaga CF

/ utakmici
Izboreni Korneri
/ utakmici
Izboreni Korneri
Korneri na UtakmiciSD EibarMálaga CFProsečno
Više od 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. PoluvremeSD EibarMálaga CFProsečno
1H Prosek
Više od 4 1H
Više od 5 1H
Više od 6 1H
2. PoluvremeSD EibarMálaga CFProsečno
2H Prosek
Više od 4 2H
Više od 5 2H
Više od 6 2H

Ukupno Kornera na Utakmici za SD Eibar i Malaga CF. Prosek lige je prosek Druga Divizija za 410 utakmica u sezoni 2025/2026.

Druga Divizija Statistika Kornera

Timski Korneri Izborenih / Protivničkih Kartona

Individualni podaci timskih kornera za SD Eibar i Malaga CF

Timski KorneriSD EibarMálaga CFProsečno
Izboreni Korneri / Utakmici
Korneri Protiv / Utakmici
Više od 2.5 - Izboreni Korneri
Više od 3.5 - Izboreni Korneri
Više od 4.5 - Izboreni Korneri
Više od 2.5 - Korneri Protiv
Više od 3.5 - Korneri Protiv
Više od 4.5 - Korneri Protiv

Hoće li SD Eibar Postići gol?

SD Eibar
Postigao gol u
84%
od utakmica (Domaći)

Srednja Šansa

Postoji Srednja Šansa da će SD Eibar postići gol na osnovu naših podataka.
Málaga CF
Sačuvane Mreže u
22%
od utakmica (Gostujući)

Hoće li Malaga CF Postići gol?

SD Eibar
Sačuvane Mreže u
47%
od utakmica (Domaći)

Neizvesno

Postoji Neizvesnost da li će Malaga CF postići gol na osnovu naših podataka.
Málaga CF
Postigao gol u
78%
od utakmica (Gostujući)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 Profitabilnih Liga.

Premium će vam doneti više pobeda. 500 Dodatnih liga za koje je poznato da su profitabilne i da ih kladioničari manje prate. Pored toga, dobijate statistiku kornera i statistiku kartona zajedno sa CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupno Kartona / utakmici

* Zbir kartona po utakmici između SD Eibar i Malaga CF

Kartoni
/ utakmici
SD Eibar
Kartoni
/ utakmici
Malaga CF
Kartoni na UtakmiciSD EibarMálaga CFProsečno
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6.5
Dobijeno KartonaSD EibarMálaga CFProsečno
Prosečno Dobijenih Kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikaSD EibarMálaga CFProsečno
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Ukupno Kartona na Utakmici za SD Eibar i Malaga CF. Prosek lige je prosek Druga Divizija. Bilo je 2310 kartona u 410 utakmica u sezoni 2025/2026.

Druga Divizija Statistika Žutih / Crvenih Kartona

Prvo / Drugo Poluvreme Pobeda-Nerešeno-Pobeda

Forma na Poluvremenu
 
Forma na Poluvremenu
SD Eibar Logo
1.42
Poluvreme

SD Eibar logoSD Eibar je +11% bolji u smisluf Forma na Poluvremenu

1.28
Poluvreme
Málaga CF Logo
1H/2H FormaSD EibarMálaga CF
1H Pobede32%28%
2H Pobede57%28%
1H Nerešeni Rezultati47%44%
2H Nerešeni Rezultati32%28%
1H Porazi21%28%
2H Porazi11%44%

Statistika kartona u prvom i drugom poluvremenu za SD Eibar and Malaga CF za vaše prognoze.

Kartoni (1. / 2. Poluvreme)SD EibarMálaga CFProsečno
1H Prosečno Dobijenih Kartona
2H Prosečno Dobijenih Kartona
Prosečno Kartona na Utakmici (1H)
Prosečno Kartona na Utakmici (2H)
1H Je Imalo Više Kartona %
2H Je Imalo Više Kartona %
1H/2H Više odSD EibarMálaga CFProsečno
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H je 2~3 Ukupnih Kartona
2H je 2~3 Ukupnih Kartona
1H Ukupno Više od 3
2H Ukupno Više od 3

Ko Će Prvi Postići Gol?

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

51%

Prvi postigao gol u 19 / 37 utakmica

Malaga CFMalaga CF
 
Malaga CF

59%

Prvi postigao gol u 22 / 37 utakmica

Golovi Po Minutima
Golovi do 10 minuta i 15 minuta za SD Eibar and Malaga CF.

Do 10 Min'SD EibarMálaga CF
0 - 10 Min'8%5%
11 - 20 Min'10%8%
21 - 30 Min'10%8%
31 - 40 Min'8%11%
41 - 50 Min'17%9%
51 - 60 Min'10%15%
61 - 70 Min'14%10%
71 - 80 Min'8%7%
81 - 90 Min'14%27%
Do 15 Min'SD EibarMálaga CF
0 - 15 Min'13%9%
16 - 30 Min'16%12%
31 - 45 Min'17%17%
46 - 60 Min'18%18%
61 - 75 Min'17%13%
76 - 90 Min'19%31%
Postignuti Golovi Do 10 min'SD EibarMálaga CF
0 - 10 Min'9%3%
11 - 20 Min'7%13%
21 - 30 Min'11%5%
31 - 40 Min'9%15%
41 - 50 Min'13%13%
51 - 60 Min'16%18%
61 - 70 Min'13%6%
71 - 80 Min'9%2%
81 - 90 Min'13%26%
Postignuto Golova Do 15 min'SD EibarMálaga CF
0 - 15 Min'13%11%
16 - 30 Min'13%10%
31 - 45 Min'13%23%
46 - 60 Min'24%23%
61 - 75 Min'18%6%
76 - 90 Min'18%27%
Primljeni Golovi Do 10 min'SD EibarMálaga CF
0 - 10 Min'6%6%
11 - 20 Min'16%2%
21 - 30 Min'9%13%
31 - 40 Min'6%6%
41 - 50 Min'22%4%
51 - 60 Min'3%11%
61 - 70 Min'16%15%
71 - 80 Min'6%15%
81 - 90 Min'16%28%
Primljeno Golova Do 15 min'SD EibarMálaga CF
0 - 15 Min'13%6%
16 - 30 Min'19%15%
31 - 45 Min'22%9%
46 - 60 Min'9%13%
61 - 75 Min'16%21%
76 - 90 Min'22%36%

45' i 90' uključuju golove u zaustavnom vremenu.

Šutevi, Ofsajdi, Prekršaji & više

Timski ŠuteviSD EibarMálaga CFProsečno
Šuteva Po Utakmici11.688.8910.00
Stopa Konverzije ŠutevaN/AN/AN/A
Šutevi U Okvir Gola / Utakmici6.374.836.00
Šutevi Van Okvira Gola / Utakmici5.324.065.00
Šutevi Po Postignutom GoluN/AN/AN/A
Više od 10.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 11.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 12.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 13.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 14.5 Timskih Šuteva0%0%0%
Više od 15.5 Timskih Šuteva0%0%0%
3.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
4.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
5.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
6.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola0%0%0%
Šutevi na UtakmiciSD EibarMálaga CFProsečno
Više od 23.5 Šuteva na Utakmici0%0%0%
Više od 24.5 Šuteva na Utakmici0%0%0%
Više od 25.5 Šuteva na Utakmici0%0%0%
Više od 26.5 Šuteva na Utakmici0%0%0%
Više od 7.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici0%0%0%
Više od 8.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici0%0%0%
Više od 9.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici0%0%0%
Statistika OfsajdaSD EibarMálaga CFProsečno
Ofsajdi / utakmici3.474.284.00
Više od 2.5 Ofsajda68%89%79%
Više od 3.5 Ofsajda47%72%60%
Ostala StatistikaSD EibarMálaga CFProsečno
Napravljeno Prekršaja / utakmici15.0511.7213.00
Prekršaja Protiv / utakmici000.00
Prosečan Posed52%51%52%
% Utakmica sa Nerešenim Rezultatom na Kraju Utakmice21%17%19%

Neki podaci se zaokružuju naviše ili naniže na najbliži procenat i stoga mogu biti jednaki 101% kada se saberu.

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 SD Eibar

19

68%

33

13

20

43

2.42

2

 UD Almeria

18

72%

46

26

20

41

4.00

3

 CD Castellon

18

67%

38

21

17

39

3.28

4

 Malaga CF

19

58%

39

22

17

39

3.21

5

 UD Las Palmas

19

58%

30

12

18

38

2.21

6

 Real Racing Club de Santander

18

67%

43

25

18

38

3.78

7

 Real Sporting de Gijon

19

53%

31

19

12

36

2.63

8

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

18

61%

25

18

7

36

2.39

9

 Real Club Deportivo de La Coruna

19

53%

28

19

9

35

2.47

10

 Burgos CF

19

47%

24

12

12

34

1.89

11

 SD Huesca

19

37%

22

21

1

28

2.26

12

 Cordoba CF

18

44%

25

25

0

28

2.78

13

 FC Andorra

19

37%

26

22

4

27

2.53

14

 Granada CF

19

32%

27

22

5

26

2.58

15

 Real Valladolid Club de Futbol

19

37%

21

19

2

26

2.11

16

 Real Sociedad de Futbol II

18

39%

26

24

2

26

2.78

17

 Albacete Balompie

19

37%

25

30

-5

25

2.89

18

 CD Leganes

18

33%

21

21

0

23

2.33

19

 Cadiz CF

19

32%

18

27

-9

20

2.37

20

 CD Mirandes

19

26%

19

29

-10

20

2.53

21

 Real Zaragoza

19

21%

17

26

-9

18

2.26

22

 Cultural y Deportiva Leonesa

18

17%

11

27

-16

13

2.11

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 Real Club Deportivo de La Coruna

19

47%

31

22

9

33

2.79

2

 Real Racing Club de Santander

19

47%

32

30

2

31

3.26

3

 FC Andorra

19

42%

30

26

4

28

2.95

4

 Burgos CF

18

44%

20

21

-1

27

2.28

5

 UD Almeria

19

37%

28

30

-2

26

3.05

6

 Cordoba CF

19

37%

27

30

-3

26

3.00

7

 Albacete Balompie

19

32%

24

21

3

25

2.37

8

 CD Castellon

19

32%

26

25

1

25

2.68

9

 UD Las Palmas

18

33%

19

19

0

25

2.11

10

 Granada CF

19

32%

21

27

-6

22

2.53

11

 Malaga CF

18

33%

23

25

-2

21

2.67

12

 CD Leganes

20

20%

20

25

-5

19

2.25

13

 Cultural y Deportiva Leonesa

19

26%

22

33

-11

19

2.89

14

 SD Eibar

18

22%

12

19

-7

18

1.72

15

 Cadiz CF

18

22%

16

26

-10

18

2.33

16

 Real Zaragoza

19

21%

16

25

-9

17

2.16

17

 Real Valladolid Club de Futbol

18

22%

19

29

-10

17

2.67

18

 Real Sporting de Gijon

18

28%

19

28

-9

16

2.61

19

 CD Mirandes

18

22%

21

31

-10

16

2.89

20

 Real Sociedad de Futbol II

19

21%

20

30

-10

15

2.63

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

19

16%

19

39

-20

15

3.05

22

 SD Huesca

18

11%

15

34

-19

8

2.72

* Segunda División Tabele Kod Kuće i U Gostima su takođe dostupne

Koji Igrači Će Postići Golove?

Ko Će Dobiti Žute i Crvene Kartone?

Kartoni / 90 min

Second Half Result
Statistika
bet365
1xbet
WilliamHill
Unibet
10Bet
Home
57%
2.37
2.56
2.45
2.35
2.50
Draw
30%
2.30
2.53
2.25
2.45
2.30
Away
28%
4.00
3.83
3.80
3.70
3.50
Both Teams To Score
Statistika
10Bet
WilliamHill
Unibet
1xbet
bet365
Yes
55%
1.85
1.85
1.78
1.91
1.90
No
45%
1.80
1.85
1.87
1.91
1.80
Double Chance
Statistika
10Bet
WilliamHill
Unibet
1xbet
Sbo
Home/Away
-
1.28
1.33
1.27
1.35
1.25
Draw/Away
-
1.70
1.75
1.73
1.72
1.77
Home/Draw
-
1.28
1.25
1.23
1.27
1.21
Half Time Result
Statistika
1xbet
bet365
10Bet
WilliamHill
Unibet
Pinnacle
Sbo
Draw
46%
2.12
2.10
2.05
2.10
2.14
2.16
2.01
Home
32%
2.84
2.62
2.60
2.62
2.55
2.78
2.47
Away
28%
4.48
4.33
4.00
4.00
4.10
4.62
4.06
Win To Nil
Statistika
bet365
SD Eibar
-
3.25
Málaga CF
-
6.50

Strimovi / TV

Kanali Koji Prikazuju SD Eibar proitv Malaga CF

Free

S Sport

Movistar Futbol

DAZN Japan

Sky+

TSN+

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

StarTimes App

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Startimes World Football

Sky Sports Mexico

MTV Urheilu 1

MTV Katsomo

MTV Urheilu 2

S Sport 2

LaLiga+

LALIGA TV Hypermotion 2

×
Dodajte Prognoze
/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
Uskoro
Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.