Loading

Međusobna Statistika / Prethodni Rezultati - CD Estradense protiv CD Arenteiro

4
Utakmice

0%
50%
50%

2 Nerešeni Rezultati(50%)

2 Pobede

Međusobna statistika CD Estradense protiv CD Arenteiro pokazuje da je od 4 sastanaka koje su imali, CD Estradense pobedio 0 puta, a CD Arenteiro je pobedio 2 puta.2 utakmica između CD Estradense i CD Arenteiro su završene nerešenim rezultatom.

50%Više od 1.5
2 / 4 Utakmice
25%Više od 2.5
1 / 4 Utakmice
0%Više od 3.5
0 / 4 Utakmice
50%BTTS
2 / 4 Utakmice
25%Sačuvane Mreže
CD Estradense
50%Sačuvane Mreže
CD Arenteiro

Sve Prognoze- CD Estradense protiv CD Arenteiro

59%Više od 2.5
Prosek Lige : 44%
75%Više od 1.5
Prosek Lige : 67%
67%BTTS
Prosek Lige : 56%
3.08Golovi / Utakmici
Prosek Lige : 2.61
Više od 1.5, FH/2H & više
Više od 8.5, 9.5 & više

*Prosečna statistika između CD Estradense i CD Arenteiro tokom tekuće sezone

Šta znače ovi statistički pojmovi? Pročitajte Rečnik
Forma - Ukupno
 
Forma - Ukupno
CD Estradense Logo
1.67
  • D
    CA Arteixo

    CA Arteixo

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 12 8:00am

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • W
    CD Estradense

    CD Estradense

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 20 10:00am

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Atlético Coruña

    Atletico Coruna

  • L
    Céltiga CF

    Celtiga CF

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 27 9:00am

    2 - 0

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • W
    CD Estradense

    CD Estradense

    Treća Divizija Grupa 1

    Oct 4 9:00am

    3 - 2

    FT

    ( HT : 2 - 1 )

    CD Boiro

    CD Boiro

  • W
    RC Villalbés

    RC Villalbes

    Treća Divizija Grupa 1

    Oct 11 8:00am

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Estradense

    CD Estradense

  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

RC Villalbes
CD Estradense
CD Estradense
CD Boiro
Celtiga CF
CD Estradense
CD Estradense
Atletico Coruna
CA Arteixo
CD Estradense
  • Prošli

  • Naredni

CD Estradense logoCD Estradense je +149% bolji u smisluf BPU

0.67
  • L
    Portonovo

    Portonovo

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 13 9:00am

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • W
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 20 9:00am

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Lalín

    Lalin

  • L
    Pontevedra CF II

    Pontevedra CF II

    Treća Divizija Grupa 1

    Sep 27 7:00am

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • L
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Treća Divizija Grupa 1

    Oct 3 10:00am

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Antela

    Antela

  • D
    SD Sarriana

    SD Sarriana

    Treća Divizija Grupa 1

    Oct 11 9:00am

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

CD Arenteiro Logo
  • Sve

  • Domaći

  • Gostujući

SD Sarriana
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Antela
Pontevedra CF II
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Lalin
Portonovo
CD Arenteiro
  • Prošli

  • Naredni

Postignuto Golova Ko će postići više golova?

CD Estradense je +43% bolji u smisluf Postignuto Golova

Estradense
1.67 Golovi / Utakmici

CD Estradense (Domaći)

Arenteiro
1.17 Golovi / Utakmici

CD Arenteiro (Gostujući)

Postignuto Po UtakmiciEstradenseArenteiro
Više od 0.583%67%
Više od 1.550%33%
Više od 2.533%17%
Više od 3.50%0%
Bez Postignutog Gola17%33%
Postignut Gol u 1H/2HEstradenseArenteiro
Postignut Gol u 1H17%25%
Postignut Gol u 2H83%50%
Postigao Gol u Oba Poluvremena17%25%
Prosek Postignutog Gola u 1H0.330.5
Prosek Postignutog Gola u 2H1.330.50

* Statistika uključuje utakmice kod kuće i u gostima koje su igrali CD Estradense i CD Arenteiro.

Primljeno Golova Ko će primiti golove?

Oba Tima su jednaka u smislu Primljeno Golova

Estradense
1.67 Primljenih golova / utakmici

CD Estradense (Domaći)

Arenteiro
1.67 Primljenih golova / utakmici

CD Arenteiro (Gostujući)

Primljenih Golova / utakmiciEstradenseArenteiro
Više od 0.5100%83%
Više od 1.550%50%
Više od 2.517%33%
Više od 3.50%0%
Sačuvane Mreže0%17%
Primljen Gol u 1./2. PoluvremenuEstradenseArenteiro
1H Sačuvane Mreže33%75%
2H Sačuvane Mreže17%25%
1H Prosečno Primljenih Golova0.830.5
2H Prosečno Primljenih Golova0.830.75

* Podaci o primljenim golovima uključuju utakmice kod kuće i u gostima koje su igrali CD Estradense i CD Arenteiro.

Prognoze za Više od 2.5 & BTTS Koliko je bilo golova na ovoj utakmici?

Više od 0.5 ~ 4.5 i BTTS podaci za CD Estradense i CD Arenteiro.

Golovi na UtakmiciEstradenseArenteiroProsečno
Više od 0.5100%100%100%
Više od 1.5100%50%75%
Više od 2.567%50%59%
Više od 3.550%33%42%
Više od 4.517%33%25%
BTTS83%50%67%
BTTS & Pobeda50%0%25%
BTTS & Nerešen Rezultat17%17%17%
BTTS & Više od 2.567%50%59%
BTTS Ne & Više od 2.50%0%0%
Golovi u 1. PoluvremenuEstradenseArenteiroProsečno
BTTS 1H
1H Više od 0.5
1H Više od 1.5
1H Više od 2.5
Golovi u 2. PoluvremenuEstradenseArenteiroProsečno
BTTS 2H
BTTS Oba Poluvremena
2H Više od 0.5
2H Više od 1.5
2H Više od 2.5
Golovi (Manje od)EstradenseArenteiroProsečno
Manje od 0.50%0%0%
Manje od 1.50%50%25%
Manje od 2.533%50%42%
Manje od 3.550%67%59%
Manje od 4.583%67%75%
1H/2HEstradenseArenteiroProsečno
1H Manje od 0.533%75%54%
1H Manje od 1.567%75%71%
1H Manje od 2.583%75%79%
2H Manje od 0.50%0%0%
2H Manje od 1.517%75%46%
2H Manje od 2.567%100%84%

Najnovije Korisničke Prognoze

Još nema korisničkih prognoza. Možete postaviti jednu nakon što se objave kvote.

Statistika Kornera Koliko će biti kornera?

UNLOCKKorneri / utakmici

* Prosečno Kornera po utakmici između CD Estradense i CD Arenteiro

/ utakmici
Izboreni Korneri
/ utakmici
Izboreni Korneri
Korneri na UtakmiciEstradenseArenteiroProsečno
Više od 6
Više od 7
Više od 8
Više od 9
Više od 10
Više od 11
Više od 12
Više od 13
1. PoluvremeEstradenseArenteiroProsečno
1H Prosek
Više od 4 1H
Više od 5 1H
Više od 6 1H
2. PoluvremeEstradenseArenteiroProsečno
2H Prosek
Više od 4 2H
Više od 5 2H
Više od 6 2H

Ukupno Kornera na Utakmici za CD Estradense i CD Arenteiro. Prosek lige je prosek Treća Divizija Grupa 1 za 54 utakmica u sezoni 2026/2027.

Treća Divizija Grupa 1 Statistika Kornera

Timski Korneri Izborenih / Protivničkih Kartona

Individualni podaci timskih kornera za CD Estradense i CD Arenteiro

Timski KorneriEstradenseArenteiroProsečno
Izboreni Korneri / Utakmici
Korneri Protiv / Utakmici
Više od 2.5 - Izboreni Korneri
Više od 3.5 - Izboreni Korneri
Više od 4.5 - Izboreni Korneri
Više od 2.5 - Korneri Protiv
Više od 3.5 - Korneri Protiv
Više od 4.5 - Korneri Protiv

Hoće li CD Estradense Postići gol?

CD Estradense
Postigao gol u
83%
od utakmica (Ukupno)

Visoka Šansa

Postoji Visoka Šansa da će CD Estradense postići gol na osnovu naših podataka.
CD Arenteiro
Sačuvane Mreže u
17%
od utakmica (Ukupno)

Hoće li CD Arenteiro Postići gol?

CD Estradense
Sačuvane Mreže u
0%
od utakmica (Ukupno)

Visoka Šansa

Postoji Visoka Šansa da će CD Arenteiro postići gol na osnovu naših podataka.
CD Arenteiro
Postigao gol u
67%
od utakmica (Ukupno)
Nadogradite na Premium! Dodatnih 500 Profitabilnih Liga.

Premium će vam doneti više pobeda. 500 Dodatnih liga za koje je poznato da su profitabilne i da ih kladioničari manje prate. Pored toga, dobijate statistiku kornera i statistiku kartona zajedno sa CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!

UNLOCKUkupno Kartona / utakmici

* Zbir kartona po utakmici između CD Estradense i CD Arenteiro

Kartoni
/ utakmici
CD Estradense
Kartoni
/ utakmici
CD Arenteiro
Kartoni na UtakmiciEstradenseArenteiroProsečno
Više od 2.5
Više od 3.5
Više od 4.5
Više od 5.5
Više od 6.5
Dobijeno KartonaEstradenseArenteiroProsečno
Prosečno Dobijenih Kartona
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5
Kartoni ProtivnikaEstradenseArenteiroProsečno
Više od 0.5
Više od 1.5
Više od 2.5
Više od 3.5

Ukupno Kartona na Utakmici za CD Estradense i CD Arenteiro. Prosek lige je prosek Treća Divizija Grupa 1. Bilo je 8 kartona u 54 utakmica u sezoni 2026/2027.

Treća Divizija Grupa 1 Statistika Žutih / Crvenih Kartona

Prvo / Drugo Poluvreme Pobeda-Nerešeno-Pobeda

Forma na Poluvremenu
 
Forma na Poluvremenu
CD Estradense Logo
0.83
Poluvreme

CD Arenteiro logoCD Arenteiro je +20% bolji u smisluf Forma na Poluvremenu

1.00
Poluvreme
CD Arenteiro Logo
1H/2H FormaEstradenseArenteiro
1H Pobede17%0%
2H Pobede33%25%
1H Nerešeni Rezultati33%100%
2H Nerešeni Rezultati50%25%
1H Porazi50%0%
2H Porazi17%50%

Statistika kartona u prvom i drugom poluvremenu za CD Estradense and CD Arenteiro za vaše prognoze.

Kartoni (1. / 2. Poluvreme)EstradenseArenteiroProsečno
1H Prosečno Dobijenih Kartona
2H Prosečno Dobijenih Kartona
Prosečno Kartona na Utakmici (1H)
Prosečno Kartona na Utakmici (2H)
1H Je Imalo Više Kartona %
2H Je Imalo Više Kartona %
1H/2H Više odEstradenseArenteiroProsečno
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
2H Više od 0.5 Dobijenih Kartona
1H je 2~3 Ukupnih Kartona
2H je 2~3 Ukupnih Kartona
1H Ukupno Više od 3
2H Ukupno Više od 3

Ko Će Prvi Postići Gol?

CD EstradenseCD Estradense
 
CD Estradense

17%

Prvi postigao gol u 1 / 6 utakmica

CD ArenteiroCD Arenteiro
 
CD Arenteiro

33%

Prvi postigao gol u 2 / 6 utakmica

Golovi Po Minutima
Golovi do 10 minuta i 15 minuta za CD Estradense and CD Arenteiro.

Do 10 Min'EstradenseArenteiro
0 - 10 Min'5%6%
11 - 20 Min'10%6%
21 - 30 Min'10%0%
31 - 40 Min'5%6%
41 - 50 Min'20%6%
51 - 60 Min'5%6%
61 - 70 Min'5%12%
71 - 80 Min'15%0%
81 - 90 Min'25%12%
Do 15 Min'EstradenseArenteiro
0 - 15 Min'10%12%
16 - 30 Min'15%0%
31 - 45 Min'10%12%
46 - 60 Min'20%6%
61 - 75 Min'10%12%
76 - 90 Min'35%12%
Postignuti Golovi Do 10 min'EstradenseArenteiro
0 - 10 Min'0%14%
11 - 20 Min'10%0%
21 - 30 Min'10%0%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'10%14%
51 - 60 Min'10%0%
61 - 70 Min'10%14%
71 - 80 Min'30%0%
81 - 90 Min'20%14%
Postignuto Golova Do 15 min'EstradenseArenteiro
0 - 15 Min'0%14%
16 - 30 Min'20%0%
31 - 45 Min'0%14%
46 - 60 Min'20%0%
61 - 75 Min'20%14%
76 - 90 Min'40%14%
Primljeni Golovi Do 10 min'EstradenseArenteiro
0 - 10 Min'10%0%
11 - 20 Min'10%10%
21 - 30 Min'10%0%
31 - 40 Min'10%10%
41 - 50 Min'30%0%
51 - 60 Min'0%10%
61 - 70 Min'0%10%
71 - 80 Min'0%0%
81 - 90 Min'30%10%
Primljeno Golova Do 15 min'EstradenseArenteiro
0 - 15 Min'20%10%
16 - 30 Min'10%0%
31 - 45 Min'20%10%
46 - 60 Min'20%10%
61 - 75 Min'0%10%
76 - 90 Min'30%10%

45' i 90' uključuju golove u zaustavnom vremenu.

Šutevi, Ofsajdi, Prekršaji & više

Timski ŠuteviEstradenseArenteiroProsečno
Šuteva Po Utakmici16.337.5012.00
Stopa Konverzije Šuteva10%0%5%
Šutevi U Okvir Gola / Utakmici7.171.504.00
Šutevi Van Okvira Gola / Utakmici9.176.008.00
Šutevi Po Postignutom Golu9.800.005
Više od 10.5 Timskih Šuteva83%50%67%
Više od 11.5 Timskih Šuteva83%50%67%
Više od 12.5 Timskih Šuteva67%50%59%
Više od 13.5 Timskih Šuteva67%0%34%
Više od 14.5 Timskih Šuteva67%0%34%
Više od 15.5 Timskih Šuteva50%0%25%
3.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola100%0%50%
4.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola100%0%50%
5.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola83%0%42%
6.5+ Timskih Šuteva U Okvir Gola50%0%25%
Šutevi na UtakmiciEstradenseArenteiroProsečno
Više od 23.5 Šuteva na Utakmici50%50%50%
Više od 24.5 Šuteva na Utakmici50%50%50%
Više od 25.5 Šuteva na Utakmici50%50%50%
Više od 26.5 Šuteva na Utakmici50%50%50%
Više od 7.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici100%50%75%
Više od 8.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici100%50%75%
Više od 9.5 Šuteva U Okvir Gola na Utakmici83%0%42%
Statistika OfsajdaEstradenseArenteiroProsečno
Ofsajdi / utakmici1.753.002.00
Više od 2.5 Ofsajda25%100%63%
Više od 3.5 Ofsajda25%0%13%
Ostala StatistikaEstradenseArenteiroProsečno
Napravljeno Prekršaja / utakmici9.2514.0012.00
Prekršaja Protiv / utakmici7.517.513.00
Prosečan Posed53%50%52%
% Utakmica sa Nerešenim Rezultatom na Kraju Utakmice17%17%17%

Neki podaci se zaokružuju naviše ili naniže na najbliži procenat i stoga mogu biti jednaki 101% kada se saberu.

Slobodni Udarci, Gol-Autovi & Ubacivanja

Slobodni UdarciEstradenseArenteiroProsečno
Prosečno Slobodnih Udaraca na Utakmici373134
20.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
21.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
22.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
23.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
24.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
25.5+ Ukupnih Slobodnih Udaraca100%100%100%
Gol-AutoviEstradenseArenteiroProsečno
Prosečno Gol-Autova na Utakmici17.67210
8.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
9.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
10.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
11.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
12.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
13.5+ Ukupnih Gol-Autova100%0%50%
UbacivanjaEstradenseArenteiroProsečno
Prosečno Ubacivanja na Utakmici635057
37.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
38.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
39.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
40.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
41.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
42.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
43.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%
44.5+ Ukupnih Ubacivanja100%100%100%

Tabela Lige

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbes

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Celtiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

   Tim MP % Pobeda GF
Golova Za (GF).
Broj golova koji je ovaj
tim postigao.
GA
Golova Protiv (GA).
Broj golova koji je ovaj
tim primio.
GD
Gol Razlika (GD).
Postignuto Golova - Primljeno Golova
B.Pros.
Prosečno Golova Po Utakmici (Prosečno).
Prosečan broj ukupnih golova po utakmici.
Izračunato tokom ove sezone.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbes

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Celtiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

* Tercera Group 1 Table Forme je takođe dostupna

×
Dodajte Prognoze
/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.