Loading

1
Meciuri

0%
0%
100%

1 Victorii

SD Eibar III Logo

Eibar III
(100%)

Statisticile întâlnirilor directe dintre Erandio și Eibar III arată că din 1, Erandio a câștigat de 0 ori, iar Eibar III a câștigat de 1 ori. Au fost 0 meciuri care s-au încheiat la egalitate între Erandio și Eibar III.

100%Peste 1.5
1 / 1 Meciuri
100%Peste 2.5
1 / 1 Meciuri
100%Peste 3.5
1 / 1 Meciuri
100%GG
1 / 1 Meciuri
0%Niciun gol primit
Erandio
0%Niciun gol primit
Eibar III

Erandio vs Eibar III Rezultate Anterioare

Toate Predicțiile- Erandio vs Eibar III

50%Peste 2.5
Media Ligii : 48%
83%Peste 1.5
Media Ligii : 76%
58%GG
Media Ligii : 50%
2.50Goluri/Meci
Media Ligii : 2.65
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între Erandio și Eibar III de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Sinteză
 
Formă - Sinteză
Erandio Logo
1.00
  • Î
    Erandio

    Erandio

    Tercera Group 4

    09-12 7:30am

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Real Unión II

    Real Union II

  • Î
    SD Eibar III

    Eibar III

    Tercera Group 4

    09-19 7:00am

    3 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    Erandio

    Erandio

  • V
    Erandio

    Erandio

    Tercera Group 4

    09-26 8:00am

    2 - 0

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    Amurrio Club

    Amurrio Club

  • Î
    CD Aurrerá de Vitoria

    CD Aurrera de Vitoria

    Tercera Group 4

    10-3 8:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Erandio

    Erandio

  • Î
    Erandio

    Erandio

    Tercera Group 4

    10-10 8:00am

    0 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Deportivo Alavés III

    Deportivo Alaves III

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

Erandio
Deportivo Alaves III
CD Aurrera de Vitoria
Erandio
Erandio
Amurrio Club
Eibar III
Erandio
Erandio
Real Union II
  • Trecut

  • Următorul

Erandio logoErandio este +20% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

0.83
  • E
    Sodupe UC

    Sodupe UC

    Tercera Group 4

    09-13 8:30am

    1 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • V
    SD Eibar III

    Eibar III

    Tercera Group 4

    09-19 7:00am

    3 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    Erandio

    Erandio

  • Î
    SD Leioa

    SD Leioa

    Tercera Group 4

    09-26 9:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

  • E
    SD Eibar III

    Eibar III

    Tercera Group 4

    10-4 3:00am

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CD Berio Futbol Taldea

    CD Berio Futbol Taldea

  • Î
    CD San Ignacio

    CD San Ignacio

    Tercera Group 4

    10-10 3:00am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    SD Eibar III

    Eibar III

SD Eibar III Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

CD San Ignacio
Eibar III
Eibar III
CD Berio Futbol Taldea
SD Leioa
Eibar III
Eibar III
Erandio
Sodupe UC
Eibar III
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

Eibar III este +17% superioară în ce privește Goluri Marcate

Erandio
1 Goluri/Meci

Erandio (Acasă)

Eibar III
1.17 Goluri/Meci

Eibar III (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciErandioEibar III
Peste 0.567%83%
Peste 1.533%17%
Peste 2.50%17%
Peste 3.50%0%
Nu au Marcat33%17%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăErandioEibar III
Marcat în 1H60%75%
Marcat în 2H40%25%
Marcat in Ambele Reprize20%25%
Medie Goluri Marcate 1H0.60.75
Medie Goluri Marcate 2H0.600.50

* Statisticile includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care Erandio și Eibar III le-au jucat.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Erandio este +13% superioară în ce privește Goluri Primite

Erandio
1.33 Primit/meci

Erandio (Acasă)

Eibar III
1.5 Primit/meci

Eibar III (Deplasare)

Primite/MeciErandioEibar III
Peste 0.567%83%
Peste 1.550%50%
Peste 2.517%17%
Peste 3.50%0%
Niciun gol primit33%17%
Goluri primite în prima/a doua reprizăErandioEibar III
1H Clean Sheets60%25%
2H Clean Sheets60%50%
1h Concedate Medie0.40.75
2h Concedate Medie0.800.50

* Datele golurilor primite includ atât meciurile de acasă, cât și cele în deplasare pe care Erandio și Eibar III le-au jucat.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

Erandio și Eibar III peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciErandioEibar IIIÎn medie
Peste 0.5100%83%92%
Peste 1.583%83%83%
Peste 2.533%67%50%
Peste 3.517%33%25%
Peste 4.50%0%0%
GG33%83%58%
GG și Victorie0%17%9%
GG și Egalitate0%17%9%
BTTS & Peste 2.533%67%50%
BTTS Nu & Peste 2.50%0%0%
Prima Repriză GoluriErandioEibar IIIÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriErandioEibar IIIÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)ErandioEibar IIIÎn medie
Sub 0.50%17%9%
Sub 1.517%17%17%
Sub 2.567%33%50%
Sub 3.583%67%75%
Sub 4.5100%100%100%
1H/2HErandioEibar IIIÎn medie
1H Sub 0.520%25%23%
1H Sub 1.580%25%53%
1H Sub 2.5100%100%100%
2H Sub 0.520%25%23%
2H sub 1.540%75%58%
2H Sub 2.5100%100%100%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între Erandio și Eibar III

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciErandioEibar IIIÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăErandioEibar IIIÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăErandioEibar IIIÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru Erandio și Eibar III. Media ligii este media lui Tercera Group 4 în 54 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 4 Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru Erandio și Eibar III.

Cornere EchipăErandioEibar IIIÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca Erandio ?

Erandio
Marcat în
67%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca Erandio să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
SD Eibar III
Fără Gol Primit în
17%
din meciuri (Sinteză)

Va marca Eibar III ?

Erandio
Fără Gol Primit în
33%
din meciuri (Sinteză)

Șansă Medie

Există o Șansă Medie ca Eibar III să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
SD Eibar III
Marcat în
83%
din meciuri (Sinteză)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între Erandio și Eibar III

Cartonașe
/meci
Erandio
Cartonașe
/meci
Eibar III
Cartonașe MeciErandioEibar IIIÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteErandioEibar IIIÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiErandioEibar IIIÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru Erandio și Eibar III. Media ligii este media lui Tercera Group 4. Au fost 0 cartonașe în 54 meciuri din sezonul 2026/2027.

Tercera Group 4 Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
Erandio Logo
1.60
Pauză

Erandio logoErandio este +60% superioară în ce privește Formula la pauză

1.00
Pauză
SD Eibar III Logo
Formație 1H/2HErandioEibar III
1H Victorii40%0%
2H Victorii40%25%
1H Egal40%100%
2H Egal20%25%
1H Pierderi20%0%
2H Pierderi40%50%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru Erandio și Eibar III pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)ErandioEibar IIIÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteErandioEibar IIIÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

ErandioErandio
 
Erandio

67%

A marcat prima în 4 / 6 meciuri

Eibar IIIEibar III
 
Eibar III

17%

A marcat prima în 1 / 6 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei Erandio și echipei Eibar III în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minErandioEibar III
0 - 10 Min'7%6%
11 - 20 Min'7%13%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'7%13%
41 - 50 Min'14%6%
51 - 60 Min'7%6%
61 - 70 Min'7%6%
71 - 80 Min'7%0%
81 - 90 Min'28%13%
La fiecare 15 minErandioEibar III
0 - 15 Min'14%6%
16 - 30 Min'0%13%
31 - 45 Min'21%19%
46 - 60 Min'7%6%
61 - 75 Min'14%6%
76 - 90 Min'28%13%
Goluri marcate interval 10 minErandioEibar III
0 - 10 Min'17%0%
11 - 20 Min'17%14%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'0%28%
41 - 50 Min'17%0%
51 - 60 Min'0%14%
61 - 70 Min'17%0%
71 - 80 Min'0%0%
81 - 90 Min'33%14%
Goluri Marcate la 15 min'ErandioEibar III
0 - 15 Min'33%0%
16 - 30 Min'0%14%
31 - 45 Min'17%28%
46 - 60 Min'0%14%
61 - 75 Min'17%0%
76 - 90 Min'33%14%
goluri primite interval 10 minErandioEibar III
0 - 10 Min'0%11%
11 - 20 Min'0%11%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'13%0%
41 - 50 Min'13%11%
51 - 60 Min'13%0%
61 - 70 Min'0%11%
71 - 80 Min'13%0%
81 - 90 Min'25%11%
Goluri Primite la 15 min'ErandioEibar III
0 - 15 Min'0%11%
16 - 30 Min'0%11%
31 - 45 Min'25%11%
46 - 60 Min'13%0%
61 - 75 Min'13%11%
76 - 90 Min'25%11%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăErandioEibar IIIÎn medie
Șuturi Pe Meci10.5011.5011.00
Rata de conversie a șuturilor12%17%15%
Șuturi Pe Poartă/Meci6.255.006.00
Șuturi La Poartă/Meci4.256.505.00
Șuturi per gol marcat8.405.757
Șuturi echipă peste 10.550%50%50%
Șuturi echipă peste 11.550%50%50%
Șuturi echipă peste 12.550%50%50%
Șuturi echipă peste 13.50%0%0%
Șuturi echipă peste 14.50%0%0%
Șuturi echipă peste 15.50%0%0%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+75%50%63%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+75%50%63%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+75%50%63%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+75%50%63%
Șuturi MeciErandioEibar IIIÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%50%25%
Șuturi Meci Peste 24.50%50%25%
Șuturi Meci Peste 25.50%50%25%
Șuturi Meci Peste 26.50%0%0%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.575%100%88%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.575%50%63%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.550%50%50%
Statistici OffsideErandioEibar IIIÎn medie
Offside-uri/meci1.505.504.00
Peste 2.5 Offside-uri25%100%63%
Peste 3.5 Offside-uri25%100%63%
Diverse StatisticiErandioEibar IIIÎn medie
Faulturi Comise/meci1.7514.508.00
Faulturi Primite/meci3.758.56.00
Posesie Medie50%46%48%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar0%33%17%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

Lovituri libere, lovituri la poartă și lovituri de departajare

Lovitură liberăErandioEibar IIIÎn medie
Medie Goluri Libere Meci412332
Total Faulturi 20.5+100%100%100%
Total Faulturi 21.5+100%100%100%
Total Faulturi 22.5+100%100%100%
Total Faulturi 23.5+100%0%50%
Total Faulturi 24.5+100%0%50%
Total Faulturi 25.5+100%0%50%
Degajări de la poartăErandioEibar IIIÎn medie
Medie Lovituri de Poartă Meci222122
Total Portar 8.5+100%100%100%
Total Portar 9.5+100%100%100%
Total Portar 10.5+100%100%100%
Total Portar 11.5+100%100%100%
Total Portar 12.5+100%100%100%
Total Portar 13.5+100%100%100%
Aruncări de la margineErandioEibar IIIÎn medie
Medie Aruncări de la margine Meci546660
Total Aruncări de la margine 37.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 38.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 39.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 40.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 41.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 42.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 43.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 44.5+100%100%100%

Clasament Ligă

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 CD Aurrera de Vitoria

6

67%

10

8

2

13

3.00

2

 SD Leioa

6

50%

16

6

10

12

3.67

3

 Deportivo Alaves III

6

67%

15

6

9

12

3.50

4

 CD Derio

6

50%

8

3

5

12

1.83

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 Pasaia Kirol Elkartea

6

50%

9

10

-1

10

3.17

7

 CD Berio Futbol Taldea

6

33%

8

6

2

9

2.33

8

 CD San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

9

 CD Touring

6

33%

7

6

1

8

2.17

10

 SD Beasain

6

33%

8

8

0

8

2.67

11

 Sodupe UC

6

33%

5

9

-4

8

2.33

12

 CD Lagun Onak

6

33%

6

9

-3

7

2.50

13

 Erandio

6

33%

6

8

-2

6

2.33

14

 CD Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

15

 SCD Durango

6

0%

9

10

-1

5

3.17

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio Club

6

0%

1

13

-12

1

2.33

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 CD Aurrera de Vitoria

6

67%

10

8

2

13

3.00

2

 SD Leioa

6

50%

16

6

10

12

3.67

3

 Deportivo Alaves III

6

67%

15

6

9

12

3.50

4

 CD Derio

6

50%

8

3

5

12

1.83

5

 UD Aretxabaleta

6

50%

8

5

3

11

2.17

6

 Pasaia Kirol Elkartea

6

50%

9

10

-1

10

3.17

7

 CD Berio Futbol Taldea

6

33%

8

6

2

9

2.33

8

 CD San Ignacio

6

33%

10

8

2

8

3.00

9

 CD Touring

6

33%

7

6

1

8

2.17

10

 SD Beasain

6

33%

8

8

0

8

2.67

11

 Sodupe UC

6

33%

5

9

-4

8

2.33

12

 CD Lagun Onak

6

33%

6

9

-3

7

2.50

13

 Erandio

6

33%

6

8

-2

6

2.33

14

 CD Santurtzi

6

33%

3

7

-4

6

1.67

15

 SCD Durango

6

0%

9

10

-1

5

3.17

16

 Eibar III

6

17%

7

9

-2

5

2.67

17

 Real Union II

6

17%

7

12

-5

5

3.17

18

 Amurrio Club

6

0%

1

13

-12

1

2.33

Tabelul Clasament Tercera Group 4 este de asemenea disponibil.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!