Loading

12
Meciuri

58%
9%
33%

7 Victorii

1 Egaluri(9%)

4 Victorii

Statisticile întâlnirilor directe dintre SD Eibar și Burgos CF arată că din 12, SD Eibar a câștigat de 7 ori, iar Burgos CF a câștigat de 4 ori. Au fost 1 meciuri care s-au încheiat la egalitate între SD Eibar și Burgos CF.

25%Peste 1.5
3 / 12 Meciuri
17%Peste 2.5
2 / 12 Meciuri
0%Peste 3.5
0 / 12 Meciuri
17%GG
2 / 12 Meciuri
50%Niciun gol primit
SD Eibar
42%Niciun gol primit
Burgos CF

Toate Predicțiile- SD Eibar vs Burgos CF

63%Peste 2.5
Media Ligii : 49%
63%Peste 1.5
Media Ligii : 72%
50%GG
Media Ligii : 49%
2.50Goluri/Meci
Media Ligii : 2.65
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între SD Eibar și Burgos CF de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Acasă
 
Formă - Deplasare
SD Eibar Logo
2.25
  • Î
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    08-16 8:00am

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 1 - 2 )

    CD Tenerife

    CD Tenerife

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    08-23 8:00am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Real Valladolid Club de Fútbol

    Real Valladolid Club de Futbol

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    09-6 5:00am

    3 - 0

    Final

    ( Pauză : 2 - 0 )

    Granada CF

    Granada CF

  • V
    SD Eibar

    SD Eibar

    Segunda División

    09-27 9:30am

    3 - 2

    Final

    ( Pauză : 2 - 1 )

    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

SD Eibar
UD Las Palmas
SD Eibar
Granada CF
SD Eibar
Real Valladolid Club de Futbol
SD Eibar
CD Tenerife

2026

SD Eibar
Arenas de Getxo
  • Trecut

  • Următorul

SD Eibar logoSD Eibar este +125% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

1.00
  • Î
    Real Sporting de Gijón

    Real Sporting de Gijon

    Segunda División

    08-23 10:00am

    1 - 0

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • E
    Real Oviedo

    Real Oviedo

    Segunda División

    09-6 7:15am

    0 - 0

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • V
    UD Las Palmas

    UD Las Palmas

    Segunda División

    09-20 9:30am

    1 - 2

    Final

    ( Pauză : 1 - 0 )

    Burgos CF

    Burgos CF

  • Î
    UD Almería

    UD Almeria

    Segunda División

    10-3 7:15am

    2 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 1 )

    Burgos CF

    Burgos CF

Burgos CF Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

UD Almeria
Burgos CF
UD Las Palmas
Burgos CF
Real Oviedo
Burgos CF
Real Sporting de Gijon
Burgos CF

2025/2026

Cultural y Deportiva Leonesa
Burgos CF
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

SD Eibar este +167% superioară în ce privește Goluri Marcate

SD Eibar
2 Goluri/Meci

SD Eibar (Acasă)

Burgos CF
0.75 Goluri/Meci

Burgos CF (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciSD EibarBurgos CF
Peste 0.5100%50%
Peste 1.550%25%
Peste 2.550%0%
Peste 3.50%0%
Nu au Marcat0%50%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăSD EibarBurgos CF
Marcat în 1H75%25%
Marcat în 2H75%25%
Marcat in Ambele Reprize50%0%
Medie Goluri Marcate 1H1.250.25
Medie Goluri Marcate 2H0.750.50

* Statisticile se bazează pe recordul de marcări de acasă ale echipei SD Eibar și datele echipei Burgos CF în meciurile în deplasare.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Burgos CF este +20% superioară în ce privește Goluri Primite

SD Eibar
1.25 Primit/meci

SD Eibar (Acasă)

Burgos CF
1 Primit/meci

Burgos CF (Deplasare)

Primite/MeciSD EibarBurgos CF
Peste 0.550%75%
Peste 1.550%25%
Peste 2.525%0%
Peste 3.50%0%
Niciun gol primit50%25%
Goluri primite în prima/a doua reprizăSD EibarBurgos CF
1H Clean Sheets50%50%
2H Clean Sheets50%75%
1h Concedate Medie0.750.5
2h Concedate Medie0.500.50

* Statisticile se bazează pe recordul de goluri primite acasă ale echipei SD Eibar și datele echipei Burgos CF în meciurile în deplasare.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

SD Eibar și Burgos CF peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciSD EibarBurgos CFÎn medie
Peste 0.5100%75%88%
Peste 1.575%50%63%
Peste 2.575%50%63%
Peste 3.550%0%25%
Peste 4.525%0%13%
GG50%50%50%
GG și Victorie25%25%25%
GG și Egalitate0%0%0%
BTTS & Peste 2.550%50%50%
BTTS Nu & Peste 2.525%0%13%
Prima Repriză GoluriSD EibarBurgos CFÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriSD EibarBurgos CFÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)SD EibarBurgos CFÎn medie
Sub 0.50%25%13%
Sub 1.525%50%38%
Sub 2.525%50%38%
Sub 3.550%100%75%
Sub 4.575%100%88%
1H/2HSD EibarBurgos CFÎn medie
1H Sub 0.525%25%25%
1H Sub 1.525%100%63%
1H Sub 2.550%100%75%
2H Sub 0.50%50%25%
2H sub 1.575%50%63%
2H Sub 2.5100%100%100%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între SD Eibar și Burgos CF

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciSD EibarBurgos CFÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăSD EibarBurgos CFÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăSD EibarBurgos CFÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru SD Eibar și Burgos CF. Media ligii este media lui Segunda División în 99 meciuri din sezonul 2026/2027.

Segunda División Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru SD Eibar și Burgos CF.

Cornere EchipăSD EibarBurgos CFÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca SD Eibar ?

SD Eibar
Marcat în
100%
din meciuri (Acasă)

Șansă Ridicată

Există o Șansă Ridicată ca SD Eibar să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
Burgos CF
Fără Gol Primit în
25%
din meciuri (Deplasare)

Va marca Burgos CF ?

SD Eibar
Fără Gol Primit în
50%
din meciuri (Acasă)

Incert

Există o Incertitudine dacă Burgos CFva marca vreun gol, pe baza datelor noastre.
Burgos CF
Marcat în
50%
din meciuri (Deplasare)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între SD Eibar și Burgos CF

Cartonașe
/meci
SD Eibar
Cartonașe
/meci
Burgos CF
Cartonașe MeciSD EibarBurgos CFÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteSD EibarBurgos CFÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiSD EibarBurgos CFÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru SD Eibar și Burgos CF. Media ligii este media lui Segunda División. Au fost 542 cartonașe în 99 meciuri din sezonul 2026/2027.

Segunda División Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
SD Eibar Logo
1.75
Pauză

SD Eibar logoSD Eibar este +75% superioară în ce privește Formula la pauză

1.00
Pauză
Burgos CF Logo
Formație 1H/2HSD EibarBurgos CF
1H Victorii50%25%
2H Victorii50%25%
1H Egal25%25%
2H Egal25%50%
1H Pierderi25%50%
2H Pierderi25%25%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru SD Eibar și Burgos CF pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)SD EibarBurgos CFÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteSD EibarBurgos CFÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

SD EibarSD Eibar
 
SD Eibar

67%

A marcat prima în 6 / 9 meciuri

Burgos CFBurgos CF
 
Burgos CF

33%

A marcat prima în 3 / 9 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei SD Eibar și echipei Burgos CF în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minSD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'24%5%
11 - 20 Min'7%18%
21 - 30 Min'7%9%
31 - 40 Min'3%18%
41 - 50 Min'21%14%
51 - 60 Min'3%9%
61 - 70 Min'14%5%
71 - 80 Min'10%5%
81 - 90 Min'10%18%
La fiecare 15 minSD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'28%18%
16 - 30 Min'10%14%
31 - 45 Min'17%27%
46 - 60 Min'10%14%
61 - 75 Min'21%5%
76 - 90 Min'14%23%
Goluri marcate interval 10 minSD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'21%0%
11 - 20 Min'11%17%
21 - 30 Min'5%8%
31 - 40 Min'5%17%
41 - 50 Min'21%17%
51 - 60 Min'5%17%
61 - 70 Min'21%0%
71 - 80 Min'5%0%
81 - 90 Min'5%25%
Goluri Marcate la 15 min'SD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'26%8%
16 - 30 Min'11%17%
31 - 45 Min'16%25%
46 - 60 Min'16%25%
61 - 75 Min'26%0%
76 - 90 Min'5%25%
goluri primite interval 10 minSD EibarBurgos CF
0 - 10 Min'30%10%
11 - 20 Min'0%20%
21 - 30 Min'10%10%
31 - 40 Min'0%20%
41 - 50 Min'20%10%
51 - 60 Min'0%0%
61 - 70 Min'0%10%
71 - 80 Min'20%10%
81 - 90 Min'20%10%
Goluri Primite la 15 min'SD EibarBurgos CF
0 - 15 Min'30%30%
16 - 30 Min'10%10%
31 - 45 Min'20%30%
46 - 60 Min'0%0%
61 - 75 Min'10%10%
76 - 90 Min'30%20%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăSD EibarBurgos CFÎn medie
Șuturi Pe Meci14.5010.0012.00
Rata de conversie a șuturilor14%8%11%
Șuturi Pe Poartă/Meci5.502.504.00
Șuturi La Poartă/Meci9.007.508.00
Șuturi per gol marcat7.2513.3310
Șuturi echipă peste 10.5100%25%63%
Șuturi echipă peste 11.5100%25%63%
Șuturi echipă peste 12.550%25%38%
Șuturi echipă peste 13.550%25%38%
Șuturi echipă peste 14.550%25%38%
Șuturi echipă peste 15.550%25%38%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+75%25%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+75%0%38%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+50%0%25%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+25%0%13%
Șuturi MeciSD EibarBurgos CFÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.550%50%50%
Șuturi Meci Peste 24.550%50%50%
Șuturi Meci Peste 25.550%50%50%
Șuturi Meci Peste 26.550%50%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.575%25%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.575%25%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.550%25%35%
Statistici OffsideSD EibarBurgos CFÎn medie
Offside-uri/meci2.502.002.00
Peste 2.5 Offside-uri50%25%38%
Peste 3.5 Offside-uri0%25%13%
Diverse StatisticiSD EibarBurgos CFÎn medie
Faulturi Comise/meci9.7518.0014.00
Faulturi Primite/meci12.2512.2512.00
Posesie Medie48%46%47%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar0%25%13%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

Lovituri libere, lovituri la poartă și lovituri de departajare

Lovitură liberăSD EibarBurgos CFÎn medie
Medie Goluri Libere Meci2230.2526
Total Faulturi 20.5+75%100%88%
Total Faulturi 21.5+50%100%75%
Total Faulturi 22.5+50%100%75%
Total Faulturi 23.5+25%100%63%
Total Faulturi 24.5+25%100%63%
Total Faulturi 25.5+25%100%63%
Degajări de la poartăSD EibarBurgos CFÎn medie
Medie Lovituri de Poartă Meci19.251718
Total Portar 8.5+100%100%100%
Total Portar 9.5+100%100%100%
Total Portar 10.5+100%75%88%
Total Portar 11.5+100%75%88%
Total Portar 12.5+100%75%88%
Total Portar 13.5+75%75%75%
Aruncări de la margineSD EibarBurgos CFÎn medie
Medie Aruncări de la margine Meci4141.541
Total Aruncări de la margine 37.5+100%100%100%
Total Aruncări de la margine 38.5+75%75%75%
Total Aruncări de la margine 39.5+75%50%63%
Total Aruncări de la margine 40.5+50%50%50%
Total Aruncări de la margine 41.5+25%50%38%
Total Aruncări de la margine 42.5+25%50%38%
Total Aruncări de la margine 43.5+25%25%25%
Total Aruncări de la margine 44.5+25%25%25%
   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 UD Almeria

5

100%

13

3

10

15

3.20

2

 Real Club Deportivo Mallorca

5

80%

10

2

8

12

2.40

3

 CE Sabadell FC

4

75%

7

3

4

10

2.50

4

 Burgos CF

5

60%

9

6

3

10

3.00

5

 Real Valladolid Club de Futbol

4

75%

9

4

5

9

3.25

6

 SD Eibar

4

75%

8

5

3

9

3.25

7

 CD Castellon

4

50%

8

1

7

8

2.25

8

 Girona FC

5

40%

9

5

4

8

2.80

9

 Real Oviedo

5

40%

5

2

3

8

1.40

10

 CD Eldense

5

40%

9

6

3

8

3.00

11

 CD Tenerife

5

40%

5

3

2

8

1.60

12

 Real Club Celta de Vigo II

5

40%

10

10

0

7

4.00

13

 Real Sporting de Gijon

5

40%

4

5

-1

7

1.80

14

 CD Leganes

3

67%

4

4

0

6

2.67

15

 FC Andorra

5

40%

8

8

0

6

3.20

16

 Cordoba CF

4

50%

6

8

-2

6

3.50

17

 Cadiz CF

6

17%

6

5

1

5

1.83

18

 UD Las Palmas

4

25%

5

5

0

5

2.50

19

 Granada CF

3

33%

5

4

1

4

3.00

20

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

5

20%

5

8

-3

4

2.60

21

 Real Sociedad de Futbol II

4

0%

3

6

-3

1

2.25

22

 Albacete Balompie

4

0%

3

8

-5

0

2.75

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 SD Eibar

5

80%

11

5

6

12

3.20

2

 CD Castellon

5

80%

7

3

4

12

2.00

3

 Granada CF

6

50%

9

9

0

10

3.00

4

 Real Sporting de Gijon

4

75%

5

3

2

9

2.00

5

 Girona FC

4

50%

6

4

2

7

2.50

6

 Real Sociedad de Futbol II

5

40%

9

11

-2

7

4.00

7

 UD Almeria

4

50%

3

2

1

6

1.25

8

 CE Sabadell FC

5

20%

3

4

-1

6

1.40

9

 Real Oviedo

4

50%

6

7

-1

6

3.25

10

 UD Las Palmas

5

40%

8

11

-3

6

3.80

11

 Real Club Deportivo Mallorca

4

25%

1

2

-1

5

0.75

12

 CD Leganes

6

17%

2

10

-8

5

2.00

13

 Burgos CF

4

25%

3

4

-1

4

1.75

14

 Real Club Celta de Vigo II

4

25%

4

5

-1

4

2.25

15

 FC Andorra

4

25%

5

7

-2

4

3.00

16

 CD Tenerife

4

25%

6

10

-4

4

4.00

17

 Real Valladolid Club de Futbol

5

0%

4

7

-3

3

2.20

18

 CD Eldense

4

25%

1

5

-4

3

1.50

19

 Cordoba CF

5

20%

8

12

-4

3

4.00

20

 Cadiz CF

3

0%

5

6

-1

2

3.67

21

 Agrupacion Deportiva Ceuta FC

4

0%

3

12

-9

1

3.75

22

 Albacete Balompie

5

0%

2

12

-10

1

2.80

* Tabelul Acasă și Deplasare Segunda División sunt de asemenea disponibile.

Ce jucători vor marca?

Cine va primi cartonașe galbene și roșii?

Cartonașe/90 min

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!