Benjamin Peter Nash Portrait

Ben Nash Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Wales
Birthplace : Wales - Wales
Numărul tricoului : #16
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-07-23)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2015/2016

2014/2015

2026/2027 & Statistici de carieră- Ben Nash

6.86
Rating mediu în Premier League Țara GalilorClasament Goluri Primite : 31 / 97 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

16

0

22

4

5
1

1412'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

183

13

229

54

41

1

16139'

1

0

1

0

0

0

17'

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2025

196

14

247

59

45
2

17208'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ben Nash. Ben Nash a jucat un total de 196 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 2 pase decisive. Ben Nash a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League Țara Galilor cu 196 apariții în Țara Galilor. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Premier League Țara Galilor

1.20Încasate / 90'
18 Goluri în 15 Meciuri
66th Percentil
27%Niciun gol primit
4 Clean sheets în 15 Meciuri
62nd Percentil
0.20Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
63rd Percentil

Ben Nash Statistici - Detaliat

Premier League Țara Galilor Statistici pentru Ben Nash

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate15N/A
99
minute135090 minute în joc
99
Meciuri începute15N/A
99
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite181.2
66
Minute pe Gol Încasat75 MinuteN/A
68
Niciun gol primit427%
62
Tackle-uri120.80
94
Interceptări211.40
66
Dueluri pe Sol25717.13
63
Dueluri pe Sol Câștigate17811.87
95
Dueluri Aeriene Câștigate1127.47
99
Driblat00.00
99
Degajări493.27
88
Șuturi blocate120.80
94
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.07
15

Ca fundaș, Ben Nash a încasat 18 goluri și a menținut 4 clean sheets în 15 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Acest lucru înseamnă că atunci când Ben Nash este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 75 minute. În plus, a efectuat 0.80 tackle-uri și 1.40 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Ben Nash face aproximativ 3.27 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.2
63
Minute pe Cartonaș Galben450 min / cartonașN/A
65
Cartonașe Peste 0.5320%
77
Foul-uri Comise80.53
32
Foul-uri ale oponenților100.67
51

Până în prezent, Ben Nash a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 15 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Ei comit 0.53 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
46
Goluri + Pase decisive10.07
46
Goluri Acasă00
58
Goluri În Deplasare00
67
Goluri Așteptate (xG)0.290.02
23
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.290.02
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ben Nash nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.33
26
Șuturi la poartă
0/ 5
0.00
24
Șuturi în afara porții
5/ 5
0.33
38
A lovit bara0 ori0.00
80
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
45
Precizia șutării0.00%N/A
24
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Ben Nash a efectuat un total de 5 șuturi în 15 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Din totalul de 5 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 5 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ben Nash este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.33 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.07
91
Pase decisive anticipate (xA)2.670.18
79
Pase91561.00
96
Pase reușite
822/ 915
54.80
96
Rata de reușită a pasei89.84%N/A
96
Pase-cheie30.20
23
Centrări10.07
15
Centrări reușite
0/ 1
0.00
27
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
27
Minute pe Asistență1350 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Ben Nash a asistat la 1 pase decisive în 15 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Analizând aspectul pasei în joc, Ben Nash pasează mingea aproximativ de 61.00 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 89.84. De asemenea, face aproximativ 0.20 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Ben Nash de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.18 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 79 procent din jucătorii din Premier League Țara Galilor.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri30.20
22
Dribleuri Reușite20.13
22
Rata de Succes a Dribleurilor66.67%N/A
77
Deposedat00.00
99
Offside-uri10.07
54

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Ben Nash nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

UEFA Europa Conference League Statistici pentru Ben Nash

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute6262 minute în joc

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite45.81
Minute pe Gol Încasat16 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Ca fundaș, Ben Nash a încasat 18 goluri și a menținut 4 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Premier League Țara Galilor. Acest lucru înseamnă că atunci când Ben Nash este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 16 minute.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene2N/A
Cartonașe Roșii1N/A
Total Cartonașe22.9
Minute pe Cartonaș Galben31 min / cartonașN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Ben Nash

Ben Nash este un Fundaș care a jucat în 15 meciuri acest sezon de Premier League Țara Galilor, având un total de 1350 minute. Ben Nash primește în medie 1.2 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 27%. Asta înseamnă că Ben Nash a avut 4 meciuri dintr-un total de 15 în care nu a primit gol.

Ben Nash a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 17 în echipa Caernarfon Town FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 1350 minute

Primește un cartonaș la fiecare 450 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

200 / 258 Jucători

Clasament Goluri Primite

31 / 97 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2025/2026

23

1

24

7

4
0

2070'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.04
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

1

0

0

0

17'

Total 2025

29

2

30

9

11
0

2537'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.08
 Primite

0.42  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2023/2024

35

6

45

9

6
0

3133'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.19 Goluri

1.3
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2022/2023

29

3

23

16

4
0

2477'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.85
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2021/2022

31

2

46

5

6
1

2750'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.51
 Primite

0.23  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2020/2021

29

0

49

9

8
0

2534'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.74
 Primite

0.28  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2020

1

0

4

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

4
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2015/2016

1

0

1

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2014/2015

2

0

3

0

1
0

115'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.35
 Primite

0.78  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!