Michelle Cooper Portrait

Michelle Cooper Statistici

Poziție : Forward
Naționalitate : USA
Birthplace : USA - USA
Numărul tricoului : #17
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2002-12-4)
Înălțime : 160cm
Greutate : 58kg

2026

2025

2024

2023

2026 & Statistici de carieră- Michelle Cooper

6.88
Rating mediu în NWSLClasament Goluri : 66 / 322 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

24

5

5

2

0

0

1723'

Total 2026

31

5

6

2
0

0

2025'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

67

14

11

7

0

0

4468'

Total 6075

76

16

12

9
0

0

5097'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Michelle Cooper. Michelle Cooper a jucat un total de 76 meciuri, a marcat 16 goluri și a adunat 11 pase decisive. Michelle Cooper a jucat cel mai mare număr de meciuri la NWSL cu 76 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în NWSL

0.26Goluri în 90
5 Total goluri
81 Percentil
0.26Pase de gol în 90
5 Total pase decisive
93 Percentil
0.52G+P per 90
Total contribuții la 10 goluri
88 Percentil
0.32xG Per 90'
6.17 Goluri anticipate
80 Percentil
0.24xA Per 90
4.54 Pase decisive anticipate
91 Percentil
0.10Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
51 Percentil

Michelle Cooper Statistici - Detaliat

NWSL Statistici pentru Michelle Cooper

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate24N/A
56
minute172372 minute în joc
60
Meciuri începute22N/A
69
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate50.26
81
Goluri + Pase decisive100.52
88
Goluri Acasă20.2
75
Goluri În Deplasare30.32
87
Goluri Așteptate (xG)6.170.32
80
xG Fără Penalty-uri (npxG)6.170.32
82
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri1N/AN/A
Minute per Gol345 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Michelle Cooper a marcat 5 goluri în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției NWSL. Din totalul de 5 goluri, 2 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Michelle Cooper pe 90 de minute este de 0.26. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Michelle Cooper sunt de 10 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.52 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.32. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Michelle Cooper la 6.17, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 82 al jucătorilor din NWSL.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate442.30
81
Șuturi la poartă
15/ 44
0.78
78
Șuturi în afara porții
29/ 44
1.52
85
A lovit bara4 ori0.21
99
Rata de conversie a șuturilor11.36%N/A
70
Precizia șutării34.09%N/A
57
Șuturi per gol marcat8.80N/AN/A

Până în prezent, Michelle Cooper a efectuat un total de 44 șuturi în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției NWSL. Din totalul de 44 șuturi, 15 au fost pe poartă, iar celelalte 29 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Michelle Cooper este de 34.09%. Marchează un gol la fiecare 8.80 șuturi efectuate și realizează 2.30 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol50.26
93
Pase decisive anticipate (xA)4.540.24
91
Pase47224.67
29
Pase reușite
298/ 472
15.57
19
Rata de reușită a pasei63.14%N/A
4
Pase-cheie281.46
81
Centrări593.08
85
Centrări reușite
11/ 59
0.57
75
Rata de Finalizare a Centrărilor18.64%N/A
39
Minute pe Asistență345 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Michelle Cooper a asistat la 5 pase decisive în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției NWSL. Analizând aspectul pasei în joc, Michelle Cooper pasează mingea aproximativ de 24.67 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 63.14. De asemenea, face aproximativ 1.46 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Michelle Cooper de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.24 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 91 procent din jucătorii din NWSL.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri512.67
86
Dribleuri Reușite221.15
91
Rata de Succes a Dribleurilor43.14%N/A
48
Deposedat422.20
6
Offside-uri20.10
58

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.1
51
Minute pe Cartonaș Galben862 min / cartonașN/A
76
Cartonașe Peste 0.528%
63
Foul-uri Comise291.52
86
Foul-uri ale oponenților241.25
75

Până în prezent, Michelle Cooper a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 24 meciuri în sezonul 2026 al competiției NWSL. Ei comit 1.52 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite211.1
65
Minute pe Gol Încasat82 MinuteN/A
65
Niciun gol primit625%
52
Tackle-uri301.57
48
Interceptări80.42
23
Dueluri pe Sol20010.45
78
Dueluri pe Sol Câștigate834.34
64
Dueluri Aeriene Câștigate70.37
27
Driblat100.52
50
Degajări140.73
27
Șuturi blocate10.05
24
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Michelle Cooper nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

NWSL Challenge Cup Statistici pentru Michelle Cooper

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
99
minute9090 minute în joc
99
Meciuri începute1N/A
99
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
91
Goluri + Pase decisive00
91
Goluri Acasă00
91
Goluri În Deplasare00
99
Goluri Așteptate (xG)0.110.11
77
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.110.11
82
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate22.00
82
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
82
Șuturi în afara porții
2/ 2
2.00
91
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
91
Precizia șutării0.00%N/A
82
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
99
Pase decisive anticipate (xA)0.020.02
18
Pase2424.00
27
Pase reușite
8/ 24
8.00
14
Rata de reușită a pasei33.33%N/A
5
Pase-cheie00.00
68
Centrări66.00
99
Centrări reușite
0/ 6
0.00
73
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
73
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri55.00
99
Dribleuri Reușite44.00
95
Rata de Succes a Dribleurilor80.00%N/A
91
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
91

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
95
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
95
Cartonașe Peste 0.500%
95
Foul-uri Comise00.00
41
Foul-uri ale oponenților00.00
41

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite22
36
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
86
Niciun gol primit00%
50
Tackle-uri00.00
32
Interceptări00.00
36
Dueluri pe Sol88.00
36
Dueluri pe Sol Câștigate44.00
55
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
36
Driblat00.00
99
Degajări00.00
27
Șuturi blocate00.00
91
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

International Friendlies Women Statistici pentru Michelle Cooper

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate6N/A
76
minute21235 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri5N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
64
Goluri + Pase decisive10.42
80
Goluri Acasă00
72
Goluri În Deplasare00
84
Goluri Așteptate (xG)0.210.09
43
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.210.09
43
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate31.27
57
Șuturi la poartă
1/ 3
0.42
46
Șuturi în afara porții
2/ 3
0.85
61
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
57
Precizia șutării33.33%N/A
54
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.42
99
Pase decisive anticipate (xA)0.730.31
96
Pase5221.97
14
Pase reușite
34/ 52
14.37
11
Rata de reușită a pasei65.38%N/A
7
Pase-cheie20.85
50
Centrări31.27
64
Centrări reușite
1/ 3
0.42
71
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
79
Minute pe Asistență212 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri62.54
89
Dribleuri Reușite31.27
89
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
68
Deposedat31.27
29
Offside-uri00.00
61

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
60
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
60
Cartonașe Peste 0.500%
64
Foul-uri Comise20.85
79
Foul-uri ale oponenților20.85
82

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
0
Niciun gol primit233%
68
Tackle-uri93.80
99
Interceptări20.85
39
Dueluri pe Sol2711.41
93
Dueluri pe Sol Câștigate145.92
86
Dueluri Aeriene Câștigate20.85
61
Driblat10.42
21
Degajări31.27
46
Șuturi blocate10.42
82
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Michelle Cooper

Michelle Cooper este un Atacant care a jucat în 24 meciuri acest sezon de NWSL, având un total de 1723 minute. Michelle Cooper marchează în medie 0.26 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 66 din 322 jucători în echipa NWSL care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 5 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 4 în echipa NWSL pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 345 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 345 minute

Primește un cartonaș la fiecare 862 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

66 / 322 Jucători

Clasament Pase de gol

24 / 322 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

20

6

3

3

0

0

1242'

Total 2025

32

7

6

5
0

0

1855'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.43 Goluri

0.22  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

23

3

3

2

0

0

1503'

Total 2024

23

3

3

2
0

0

1503'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.18 Goluri

0.18  Pase de gol

0.12  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2023

6

1

1

2
0

0

485'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.19 Goluri

0.19  Pase de gol

0.37  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!