Dakota Barnathan Portrait

Dakota Barnathan Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : SUA
Birthplace : USA - USA
Numărul tricoului : #2
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-01-13)
Înălțime : 185cm
Greutate : 81kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

Mai Multe

2018

2017

2026 & Statistici de carieră- Dakota Barnathan

6.61
Rating mediu în USL League OneClasament Goluri Primite : 11 / 44 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

7

2

2

0

630'

1

0

2

0

0

0

90'

3

0

3

2

1

0

270'

Total 2026

11

0

12

4

3
0

990'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

127

5

152

25

22

3

9789'

57

0

55

18

6

1

4207'

11

0

18

0

3

0

896'

11

3

15

6

2

0

881'

Total 12141

206

8

240

49

33
4

15773'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Dakota Barnathan. Dakota Barnathan a jucat un total de 206 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 0 pase decisive. Dakota Barnathan a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL League One cu 206 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în USL League One

1.00Încasate / 90'
7 Goluri în 7 Meciuri
71st Percentil
28%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 7 Meciuri
66th Percentil
0.29Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
67th Percentil

Dakota Barnathan Statistici - Detaliat

USL League One Statistici pentru Dakota Barnathan

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate7N/A
76
minute63090 minute în joc
87
Meciuri începute7N/A
89
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite71
71
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
72
Niciun gol primit228%
66
Tackle-uri60.86
40
Interceptări50.71
59
Dueluri pe Sol334.71
12
Dueluri pe Sol Câștigate233.29
25
Dueluri Aeriene Câștigate101.43
65
Driblat00.00
99
Degajări284.00
86
Șuturi blocate50.71
92
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dakota Barnathan a încasat 7 goluri și a menținut 2 clean sheets în 7 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Dakota Barnathan este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 0.86 tackle-uri și 0.71 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dakota Barnathan face aproximativ 4.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.29
67
Minute pe Cartonaș Galben315 min / cartonașN/A
72
Cartonașe Peste 0.5229%
80
Foul-uri Comise50.71
26
Foul-uri ale oponenților60.86
37

Până în prezent, Dakota Barnathan a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 7 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Ei comit 0.71 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
60
Goluri + Pase decisive00
44
Goluri Acasă00
77
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.090.01
20
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.090.01
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Dakota Barnathan nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției USL League One. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.29
22
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
37
Șuturi în afara porții
2/ 2
0.29
30
A lovit bara0 ori0.00
88
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
62
Precizia șutării0.00%N/A
37
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Dakota Barnathan a efectuat un total de 2 șuturi în 7 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Din totalul de 2 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 2 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Dakota Barnathan este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.29 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)0.300.04
14
Pase19928.43
42
Pase reușite
129/ 199
18.43
30
Rata de reușită a pasei64.82%N/A
8
Pase-cheie20.29
25
Centrări10.14
25
Centrări reușite
0/ 1
0.00
45
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
45
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Dakota Barnathan nu a asistat la niciun gol în acest sezon USL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.14
15
Dribleuri Reușite10.14
24
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
63

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Dakota Barnathan a executat 1 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Dakota Barnathan a marcat 1 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Dakota Barnathan este 100%.

USL Cup Statistici pentru Dakota Barnathan

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
86
minute9090 minute în joc
87
Meciuri începute1N/A
90
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite22
30
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
56
Niciun gol primit00%
70
Tackle-uri22.00
84
Interceptări00.00
52
Dueluri pe Sol88.00
57
Dueluri pe Sol Câștigate55.00
71
Dueluri Aeriene Câștigate33.00
91
Driblat00.00
99
Degajări33.00
81
Șuturi blocate00.00
78
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dakota Barnathan a încasat 7 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Dakota Barnathan este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 2.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dakota Barnathan face aproximativ 3.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
83
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
83
Cartonașe Peste 0.500%
83
Foul-uri Comise00.00
40
Foul-uri ale oponenților00.00
37

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
89
Goluri + Pase decisive00
82
Goluri Acasă00
94
Goluri În Deplasare00
94
Goluri Așteptate (xG)0.240.24
85
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.240.24
85
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate33.00
94
Șuturi la poartă
1/ 3
1.00
88
Șuturi în afara porții
2/ 3
2.00
91
A lovit bara0 ori0.00
98
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
89
Precizia șutării33.33%N/A
80
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
91
Pase decisive anticipate (xA)0.120.12
75
Pase5757.00
90
Pase reușite
46/ 57
46.00
87
Rata de reușită a pasei80.70%N/A
49
Pase-cheie11.00
72
Centrări00.00
51
Centrări reușite
0/ 0
0.00
75
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
76
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
50
Dribleuri Reușite00.00
66
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
66
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
87

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Cupa US Open Statistici pentru Dakota Barnathan

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
84
minute27090 minute în joc
87
Meciuri începute3N/A
94
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite31
43
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
57
Niciun gol primit267%
93
Tackle-uri10.33
19
Interceptări41.33
77
Dueluri pe Sol165.33
26
Dueluri pe Sol Câștigate62.00
19
Dueluri Aeriene Câștigate41.33
71
Driblat10.33
44
Degajări113.67
87
Șuturi blocate20.67
85
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Dakota Barnathan a încasat 7 goluri și a menținut 2 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Dakota Barnathan este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 0.33 tackle-uri și 1.33 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Dakota Barnathan face aproximativ 3.67 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.33
74
Minute pe Cartonaș Galben270 min / cartonașN/A
96
Cartonașe Peste 0.5133%
86
Foul-uri Comise41.33
68
Foul-uri ale oponenților10.33
20

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive10.33
63
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
82
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
23
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
23
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
50
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
31
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
71
Precizia șutării0.00%N/A
50
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.33
84
Pase decisive anticipate (xA)0.810.27
84
Pase8327.67
31
Pase reușite
64/ 83
21.33
29
Rata de reușită a pasei77.11%N/A
29
Pase-cheie20.67
58
Centrări00.00
34
Centrări reușite
0/ 0
0.00
56
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
56
Minute pe Asistență270 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.33
39
Dribleuri Reușite10.33
53
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.33
66
Offside-uri00.00
76

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate01
Penalty-uri Marcate01
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Dakota Barnathan

Dakota Barnathan este un Fundaș care a jucat în 7 meciuri acest sezon de USL League One, având un total de 630 minute. Dakota Barnathan primește în medie 1 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 28%. Asta înseamnă că Dakota Barnathan a avut 2 meciuri dintr-un total de 7 în care nu a primit gol.

Dakota Barnathan a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 13 în echipa Richmond Kickers pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 1 / 1 penalty-uri
Ratate 0 / 1 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

181 / 197 Jucători

Clasament Goluri Primite

11 / 44 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

1

35

5

6

0

2076'

1

0

3

0

0

0

90'

3

0

6

0

0

0

226'

Total 2025

28

1

44

5

6
0

2392'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.52
 Primite

0.26  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

0

21

3

1

1

1429'

7

0

10

0

3

0

580'

3

2

2

2

0

0

270'

Total 2024

29

2

33

5

4
1

2279'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.32
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

22

2

30

5

4

1

1741'

1

1

2

0

1

0

90'

Total 2023

23

3

32

5

5
1

1831'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

1.55
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

2

30

6

6

0

2259'

3

0

5

2

0

0

161'

Total 2022

32

2

35

8

6
0

2420'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.2
 Primite

0.24  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

26

0

29

4

3

1

1654'

Total 2021

26

0

29

4

3
1

1654'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.58
 Primite

0.22  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2020

8

0

1

5

2
0

197'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.46
 Primite

0.91  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

0

28

5

3

1

1964'

Total 2019

24

0

28

5

3
1

1964'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.28
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

0

15

3

0

0

831'

Total 2018

10

0

15

3

0
0

831'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.62
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

11

5

1

0

1215'

Total 2017

15

0

11

5

1
0

1215'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.81
 Primite

0.07  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!