Jonathan Khemdee Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2022
2020/2021
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jonathan Khemdee. Jonathan Khemdee a jucat un total de 61 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 0 pase decisive. Jonathan Khemdee a jucat cel mai mare număr de meciuri la Thai League T1 cu 61 apariții în Tailanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Thai League T1
Thai League T1 Statistici pentru Jonathan Khemdee
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 6 |
| minute | 270 | 90 minute în joc | 23 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 31 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 1 | 66 |
| Minute pe Gol Încasat | 90 Minute | N/A | 67 |
| Niciun gol primit | 1 | 33% | 84 |
| Tackle-uri | 5 | 1.67 | 74 |
| Interceptări | 5 | 1.67 | 94 |
| Dueluri pe Sol | 19 | 6.33 | 44 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 12 | 4.00 | 65 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 4 | 1.33 | 84 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 17 | 5.67 | 96 |
| Șuturi blocate | 2 | 0.67 | 84 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jonathan Khemdee a încasat 3 goluri și a menținut 1 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Thai League T1. Acest lucru înseamnă că atunci când Jonathan Khemdee este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 1.67 tackle-uri și 1.67 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jonathan Khemdee face aproximativ 5.67 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 48 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 48 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Foul-uri Comise | 3 | 1.00 | 54 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 0.67 | 42 |
Până în prezent, Jonathan Khemdee nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Thai League T1.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 65 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 50 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 78 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.18 | 0.06 | 46 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.18 | 0.06 | 46 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Jonathan Khemdee nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Thai League T1. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 0.67 | 34 |
| Șuturi la poartă | 1/ 2 | 0.33 | 54 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 2 | 0.33 | 24 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 89 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 65 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 89 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Jonathan Khemdee a efectuat un total de 2 șuturi în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Thai League T1. Din totalul de 2 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jonathan Khemdee este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.67 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 69 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.20 | 0.07 | 29 |
| Pase | 119 | 39.67 | 76 |
| Pase reușite | 100/ 119 | 33.33 | 75 |
| Rata de reușită a pasei | 84.03% | N/A | 68 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 11 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 17 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 39 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 39 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Jonathan Khemdee nu a asistat la niciun gol în acest sezon Thai League T1.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.33 | 27 |
| Dribleuri Reușite | 1 | 0.33 | 47 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 100.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 74 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Jonathan Khemdee nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
AFC Champions League Statistici pentru Jonathan Khemdee
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | 0 |
| minute | 90 | 90 minute în joc | 0 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 1 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 5 | 5 | 1 |
| Minute pe Gol Încasat | 18 Minute | N/A | 4 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 29 |
| Tackle-uri | 3 | 3.00 | 94 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 22 |
| Dueluri pe Sol | 8 | 8.00 | 64 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 6 | 6.00 | 89 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 3 | 3.00 | 94 |
| Driblat | 1 | 1.00 | 19 |
| Degajări | 5 | 5.00 | 91 |
| Șuturi blocate | 1 | 1.00 | 94 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jonathan Khemdee a încasat 3 goluri și a menținut 1 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Thai League T1. Acest lucru înseamnă că atunci când Jonathan Khemdee este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 18 minute. În plus, a efectuat 3.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jonathan Khemdee face aproximativ 5.00 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 66 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 66 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 67 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 17 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 16 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 74 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 60 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 84 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 86 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.10 | 0.10 | 64 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.10 | 0.10 | 65 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 2 | 2.00 | 82 |
| Șuturi la poartă | 0/ 2 | 0.00 | 50 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 2 | 2.00 | 91 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 74 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 51 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 76 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.09 | 0.09 | 41 |
| Pase | 35 | 35.00 | 42 |
| Pase reușite | 31/ 35 | 31.00 | 47 |
| Rata de reușită a pasei | 88.57% | N/A | 79 |
| Pase-cheie | 1 | 1.00 | 68 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 34 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 59 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 21 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 34 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 34 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 73 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Asian Cup Qualification Statistici pentru Jonathan Khemdee
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 20 |
| minute | 270 | 90 minute în joc | 31 |
| Meciuri începute | 2 | N/A | 10 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 0.33 | 89 |
| Minute pe Gol Încasat | 270 Minute | N/A | 95 |
| Niciun gol primit | 2 | 67% | 90 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 81 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 57 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 26 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 29 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 58 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 58 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 81 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Jonathan Khemdee a încasat 3 goluri și a menținut 1 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Thai League T1. Acest lucru înseamnă că atunci când Jonathan Khemdee este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 270 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jonathan Khemdee face aproximativ 0.00 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 54 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 54 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 56 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 51 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 56 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 68 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 59 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 84 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 49 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 50 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 61 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 80 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 66 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 98 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 83 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 80 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 79 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Pase | 0 | 0.00 | 23 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 24 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 24 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 68 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 59 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 78 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 54 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 60 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 60 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 89 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Jonathan Khemdee este un Fundaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de Thai League T1, având un total de 270 minute. Jonathan Khemdee primește în medie 1 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 33%. Asta înseamnă că Jonathan Khemdee a avut 1 meciuri dintr-un total de 3 în care nu a primit gol.
Jonathan Khemdee a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 10 în echipa Ratchaburi Mitr Phol FC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.07 Goluri
1.05
Primite
0.35 Cartonașe
Sezon 2025
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
0
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2024
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1.26
Primite
0.32 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
1
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
3
Primite
0 Cartonașe