Benjamin Mbunga-Kimpioka Portrait

Benjamin Mbunga-Kimpioka Statistici

Club : CD Tondela
Echipa Naționlă : Sweden U21
Poziție : Atacant - Aripa stângă
Naționalitate : Suedia
Birthplace : Sweden - Sweden
Numărul tricoului : #23
Vârstă (Data nașterii) : 26 (2000-02-21)
Înălțime : 183cm
Greutate : 73kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2025/2026 & Statistici de carieră- Benjamin Mbunga-Kimpioka

5.35
Rating mediu în Liga NOSClasament Goluri : 301 / 421 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

10

0

0

2

0

0

524'

19

1

1

3

0

0

841'

1

1

1

0

0

0

90'

Total 2025/2026

30

2

2

5
0

0

1455'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

43

9

2

4

1

1

2464'

41

15

5

2

0

1

3006'

19

1

1

3

0

0

841'

16

1

0

0

0

0

577'

12

0

0

0

0

0

422'

10

0

0

2

0

0

524'

10

2

0

0

0

0

87'

7

2

0

0

0

0

417'

6

1

0

0

0

0

138'

3

0

0

1

0

0

148'

1

1

1

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

57'

1

0

0

0

0

0

0'

Total 2022

244

53

14

20
3

6

13955'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka. Benjamin Mbunga-Kimpioka a jucat un total de 244 meciuri, a marcat 53 goluri și a adunat 5 pase decisive. Benjamin Mbunga-Kimpioka a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League 2 Division Two U23 cu 244 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Liga NOS

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
38 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
47 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
26 Percentil
0.10xG Per 90'
0.58 Goluri anticipate
52 Percentil
0.04xA Per 90
0.25 Pase decisive anticipate
6 Percentil
0.34Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
75 Percentil

Benjamin Mbunga-Kimpioka Statistici - Detaliat

Liga NOS Statistici pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate10N/A
8
minute52452 minute în joc
7
Meciuri începute5N/A
9
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
38
Goluri + Pase decisive00
26
Goluri Acasă00
51
Goluri În Deplasare00
59
Goluri Așteptate (xG)0.580.10
52
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.580.10
54
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Benjamin Mbunga-Kimpioka nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Liga NOS. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate71.24
63
Șuturi la poartă
2/ 7
0.35
63
Șuturi în afara porții
5/ 7
0.89
67
A lovit bara0 ori0.00
69
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
40
Precizia șutării28.57%N/A
48
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Benjamin Mbunga-Kimpioka a efectuat un total de 7 șuturi în 10 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga NOS. Din totalul de 7 șuturi, 2 au fost pe poartă, iar celelalte 5 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Benjamin Mbunga-Kimpioka este de 28.57%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.24 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
47
Pase decisive anticipate (xA)0.250.04
6
Pase8815.59
7
Pase reușite
68/ 88
12.05
8
Rata de reușită a pasei77.27%N/A
34
Pase-cheie20.35
26
Centrări10.18
25
Centrări reușite
0/ 1
0.00
29
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
29
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Benjamin Mbunga-Kimpioka nu a asistat la niciun gol în acest sezon Liga NOS.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri142.48
83
Dribleuri Reușite71.24
85
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
66
Deposedat101.77
5
Offside-uri20.35
86

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.34
75
Minute pe Cartonaș Galben262 min / cartonașN/A
35
Cartonașe Peste 0.5220%
73
Foul-uri Comise193.37
99
Foul-uri ale oponenților132.30
89

Până în prezent, Benjamin Mbunga-Kimpioka a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Liga NOS. Ei comit 3.37 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite61.03
68
Minute pe Gol Încasat87 MinuteN/A
67
Niciun gol primit440%
81
Tackle-uri61.06
30
Interceptări30.53
37
Dueluri pe Sol8515.06
95
Dueluri pe Sol Câștigate325.67
74
Dueluri Aeriene Câștigate71.24
58
Driblat20.35
74
Degajări40.71
18
Șuturi blocate10.18
48
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.18
3

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate06
Penalty-uri Marcate06
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Benjamin Mbunga-Kimpioka a executat 6 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Benjamin Mbunga-Kimpioka a marcat 6 penalty-uri, în timp ce a ratat 0. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka este 100%.

1. Lig Statistici pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate19N/A
37
minute84144 minute în joc
24
Meciuri începute8N/A
21
Înlocuiri11N/AN/A
Eliminări6N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.11
63
Goluri + Pase decisive20.21
60
Goluri Acasă10.22
75
Goluri În Deplasare00
56
Goluri Așteptate (xG)1.760.19
68
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.060.12
59
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol841 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate171.87
79
Șuturi la poartă
6/ 17
0.66
75
Șuturi în afara porții
11/ 17
1.21
82
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor5.88%N/A
47
Precizia șutării35.29%N/A
55
Șuturi per gol marcat17.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.11
66
Pase decisive anticipate (xA)1.230.14
59
Pase18220.02
11
Pase reușite
150/ 182
16.50
14
Rata de reușită a pasei82.42%N/A
63
Pase-cheie101.10
71
Centrări141.54
63
Centrări reușite
3/ 14
0.33
61
Rata de Finalizare a Centrărilor21.43%N/A
46
Minute pe Asistență841 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri465.06
99
Dribleuri Reușite161.76
97
Rata de Succes a Dribleurilor34.78%N/A
24
Deposedat181.98
1
Offside-uri60.66
93

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.32
82
Minute pe Cartonaș Galben280 min / cartonașN/A
27
Cartonașe Peste 0.5316%
68
Foul-uri Comise212.31
97
Foul-uri ale oponenților151.65
85

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite101.07
57
Minute pe Gol Încasat84 MinuteN/A
57
Niciun gol primit737%
75
Tackle-uri101.10
39
Interceptări80.88
56
Dueluri pe Sol12613.86
97
Dueluri pe Sol Câștigate475.17
80
Dueluri Aeriene Câștigate70.77
44
Driblat10.11
91
Degajări60.66
26
Șuturi blocate00.00
24
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate06
Penalty-uri Marcate06
Penalty-uri Ratate00

Cupa Turciei Statistici pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate11
99
Goluri + Pase decisive22
99
Goluri Acasă00
73
Goluri În Deplasare11
96
Goluri Așteptate (xG)0.560.56
98
xG Fără Penalty-uri (npxG)-0.14-0.14
0
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol90 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
73
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
86
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
77
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
83
Precizia șutării0.00%N/A
86
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol11
99
Pase decisive anticipate (xA)0.630.63
99
Pase00.00
58
Pase reușite
0/ 0
0.00
58
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
58
Pase-cheie00.00
80
Centrări00.00
75
Centrări reușite
0/ 0
0.00
80
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
80
Minute pe Asistență90 Minute pe AsistențăN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
77
Dribleuri Reușite00.00
81
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
81
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
98

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
45
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
45
Cartonașe Peste 0.500%
44
Foul-uri Comise00.00
70
Foul-uri ale oponenților00.00
72

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11
49
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
51
Niciun gol primit00%
7
Tackle-uri00.00
73
Interceptări00.00
75
Dueluri pe Sol00.00
59
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
61
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
80
Driblat00.00
99
Degajări00.00
75
Șuturi blocate00.00
92
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri100%
Penalty-uri Executate06
Penalty-uri Marcate06
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Benjamin Mbunga-Kimpioka

Benjamin Mbunga-Kimpioka este un Atacant care a jucat în 10 meciuri acest sezon de Liga NOS, având un total de 524 minute. Benjamin Mbunga-Kimpioka marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 301 din 421 jucători în echipa Liga NOS care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 18 în echipa Liga NOS pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 6 / 6 penalty-uri
Ratate 0 / 6 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 100%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

301 / 421 Jucători

Clasament Pase de gol

234 / 421 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

26

6

2

3

1

1

1796'

2

0

0

1

0

0

68'

Total 2024/2025

33

11

2

4
1

1

2251'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.3 Goluri

0.1  Pase de gol

0.2  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

17

3

0

1

0

0

668'

1

0

0

0

0

0

80'

Total 2023/2024

18

3

0

1
0

0

748'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.4 Goluri

0  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

1

0

0

0

0

138'

1

0

0

0

0

0

57'

Total 2022/2023

13

1

0

0
0

0

369'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.65 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

1

0

0

0

0

577'

2

0

0

0

0

0

114'

1

0

0

0

0

0

0'

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2022

35

6

3

1
0

1

1803'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

10

0

0

0

0

0

308'

Total 2020/2021

19

4

1

2
0

1

849'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.8 Goluri

0.2  Pase de gol

0.4  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

69'

Total 2019/2020

16

4

0

2
1

2

950'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.32 Goluri

0  Pase de gol

0.32  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

2

0

0

0

0

258'

Total 2018/2019

30

6

1

3
1

0

1999'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

0.06  Pase de gol

0.06  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

12

10

3

0

0

1

1036'

Total 2017/2018

21

11

3

0
0

1

1561'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.87 Goluri

0.26  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

5

2

2

0

0

1970'

Total 2016/2017

29

5

2

2
0

0

1970'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

0.09  Pase de gol

0.09  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!