Marcel Sgró Cabre Portrait

Marcel Sgró Cabre Statistici

Club : CE Europa
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Spain
Birthplace : Barcelona - Spain
Numărul tricoului : #3
Vârstă (Data nașterii) : 29 (1997-05-27)
Înălțime : 190cm

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2026/2027 & Statistici de carieră- Marcel Sgró Cabre

6.39
Rating mediu în Primera Division RFEF Group 2Clasament Goluri Primite : 110 / 129 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

90'

Total 2026/2027

11

0

15

3

2
0

990'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

40

1

33

15

12

2

3456'

37

4

29

9

9

1

3263'

3

0

2

1

0

0

253'

2

0

1

1

0

0

180'

2

1

5

0

0

0

180'

Total 2019/2020

103

6

99

30

23
3

8877'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Marcel Sgró Cabre. Marcel Sgró Cabre a jucat un total de 103 meciuri, a marcat 6 goluri și a adunat 0 pase decisive. Marcel Sgró Cabre a jucat cel mai mare număr de meciuri la Tercera Group 4 cu 103 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera Division RFEF Group 2

1.50Încasate / 90'
15 Goluri în 10 Meciuri
16th Percentil
20%Niciun gol primit
2 Clean sheets în 10 Meciuri
33rd Percentil
0.20Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
52nd Percentil

Marcel Sgró Cabre Statistici - Detaliat

Primera Division RFEF Group 2 Statistici pentru Marcel Sgró Cabre

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate10N/A
99
minute90090 minute în joc
99
Meciuri începute10N/A
99
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite151.5
16
Minute pe Gol Încasat60 MinuteN/A
16
Niciun gol primit220%
33
Tackle-uri40.43
24
Interceptări101.08
74
Dueluri pe Sol283.01
14
Dueluri pe Sol Câștigate181.94
19
Dueluri Aeriene Câștigate101.08
74
Driblat00.00
99
Degajări192.04
72
Șuturi blocate40.43
82
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Marcel Sgró Cabre a încasat 15 goluri și a menținut 2 clean sheets în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Acest lucru înseamnă că atunci când Marcel Sgró Cabre este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 60 minute. În plus, a efectuat 0.43 tackle-uri și 1.08 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Marcel Sgró Cabre face aproximativ 2.04 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.2
52
Minute pe Cartonaș Galben450 min / cartonașN/A
79
Cartonașe Peste 0.5220%
67
Foul-uri Comise70.75
22
Foul-uri ale oponenților10.11
7

Până în prezent, Marcel Sgró Cabre a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Ei comit 0.75 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
60
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
79
Goluri Așteptate (xG)0.050.01
26
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.01
28
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Marcel Sgró Cabre nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.11
20
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
41
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.11
23
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
62
Precizia șutării0.00%N/A
41
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Marcel Sgró Cabre a efectuat un total de 1 șuturi în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Marcel Sgró Cabre este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.11 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
73
Pase decisive anticipate (xA)0.510.05
22
Pase28330.43
42
Pase reușite
243/ 283
26.13
47
Rata de reușită a pasei85.87%N/A
79
Pase-cheie10.11
28
Centrări00.00
26
Centrări reușite
0/ 0
0.00
41
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
41
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Marcel Sgró Cabre nu a asistat la niciun gol în acest sezon Primera Division RFEF Group 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
25
Dribleuri Reușite00.00
33
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
33
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
67

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Marcel Sgró Cabre nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Copa del Rey Statistici pentru Marcel Sgró Cabre

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
-1
minute9090 minute în joc
-1
Meciuri începute1N/A
-1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
-1
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
-1
Niciun gol primit1100%
-1
Tackle-uri00.00
-1
Interceptări00.00
-1
Dueluri pe Sol00.00
-1
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
-1
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
-1
Driblat00.00
-1
Degajări00.00
-1
Șuturi blocate00.00
-1
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
-1

Ca fundaș, Marcel Sgró Cabre a încasat 15 goluri și a menținut 2 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Acest lucru înseamnă că atunci când Marcel Sgró Cabre este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Marcel Sgró Cabre face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
-1
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
-1
Cartonașe Peste 0.500%
-1
Foul-uri Comise00.00
-1
Foul-uri ale oponenților00.00
-1

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
-1
Goluri + Pase decisive00
-1
Goluri Acasă00
-1
Goluri În Deplasare00
-1
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
-1
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
-1
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
-1
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
-1
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
-1
A lovit bara0 ori0.00
-1
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
-1
Precizia șutării0.00%N/A
-1
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
-1
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
-1
Pase00.00
-1
Pase reușite
0/ 0
0.00
-1
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
-1
Pase-cheie00.00
-1
Centrări00.00
-1
Centrări reușite
0/ 0
0.00
-1
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
-1
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
-1
Dribleuri Reușite00.00
-1
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
-1
Deposedat00.00
-1
Offside-uri00.00
-1

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Marcel Sgró Cabre

Marcel Sgró Cabre este un Fundaș care a jucat în 10 meciuri acest sezon de Primera Division RFEF Group 2, având un total de 900 minute. Marcel Sgró Cabre primește în medie 1.5 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 20%. Asta înseamnă că Marcel Sgró Cabre a avut 2 meciuri dintr-un total de 10 în care nu a primit gol.

Marcel Sgró Cabre a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 5 în echipa CE Europa pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

160 / 286 Jucători

Clasament Goluri Primite

110 / 129 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

2

0

0

0

163'

Total 2024/2025

5

0

8

0

0
0

433'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

3
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

2

9

3

7

1

1148'

2

0

1

1

0

0

180'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2023/2024

18

2

17

4

7
1

1598'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0.71
 Primite

0.55  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022/2023

8

0

9

1

0
0

626'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.83
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

2

15

5

2

0

1575'

1

1

2

0

0

0

90'

Total 2021/2022

19

3

17

5

2
0

1665'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

0.86
 Primite

0.11  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2020/2021

2

0

0

2

0
0

109'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

0

17

8

6

1

1796'

Total 2019/2020

20

0

17

8

6
1

1796'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.85
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

16

7

6

1

1660'

Total 2018/2019

20

1

16

7

6
1

1660'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

0.87
 Primite

0.33  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!