Ivan Ignatyev Statistici

Echipa Naționlă : Russia U21
Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Rusia
Picior principal : Dreptaci
Vârstă (Data nașterii) : 27 (1999-01-6)
Înălțime : 180cm
Greutate : 74kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2025/2026 & Statistici de carieră- Ivan Ignatyev

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

66'

5

0

0

0

0

0

216'

Total 2025/2026

11

0

0

1
0

0

400'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

116

24

11

12

1

4

5405'

20

1

0

0

0

0

795'

9

4

0

0

0

0

711'

7

1

0

3

0

0

391'

7

0

1

0

0

0

315'

4

0

0

0

0

0

147'

Total 2025/2026

204

55

13

16
2

7

10178'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Ivan Ignatyev. Ivan Ignatyev a jucat un total de 204 meciuri, a marcat 55 goluri și a adunat 11 pase decisive. Ivan Ignatyev a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League Rusia cu 204 apariții în Rusia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în FNL

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri

Ivan Ignatyev Statistici - Detaliat

Premier League Rusia Statistici pentru Ivan Ignatyev

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
0
minute11824 minute în joc
0
Salariu Anual€468,000N/A
43
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri4N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
40
Goluri + Pase decisive00
28
Goluri Acasă00
54
Goluri În Deplasare00
57
Goluri Așteptate (xG)0.060.05
31
xG Fără Penalty-uri (npxG)-0.64-0.49
0
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Ivan Ignatyev nu a marcat niciun gol în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League Rusia. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.76
42
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
16
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.76
57
A lovit bara1 ori0.76
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
41
Precizia șutării0.00%N/A
16
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Ivan Ignatyev a efectuat un total de 1 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League Rusia. Din totalul de 1 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Ivan Ignatyev este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.76 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
48
Pase decisive anticipate (xA)0.100.08
35
Pase2216.78
5
Pase reușite
12/ 22
9.15
3
Rata de reușită a pasei54.55%N/A
3
Pase-cheie21.53
90
Centrări10.76
52
Centrări reușite
0/ 1
0.00
26
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
26
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Ivan Ignatyev nu a asistat la niciun gol în acest sezon Premier League Rusia.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
9
Dribleuri Reușite00.00
13
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
13
Deposedat21.53
9
Offside-uri10.76
93

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
13
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
13
Cartonașe Peste 0.500%
13
Foul-uri Comise10.76
20
Foul-uri ale oponenților10.76
29

Până în prezent, Ivan Ignatyev nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Premier League Rusia.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.76
84
Minute pe Gol Încasat118 MinuteN/A
84
Niciun gol primit00%
1
Tackle-uri10.76
21
Interceptări00.00
8
Dueluri pe Sol1410.68
63
Dueluri pe Sol Câștigate53.81
23
Dueluri Aeriene Câștigate32.29
70
Driblat21.53
2
Degajări10.76
15
Șuturi blocate00.00
19
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Până în prezent, Ivan Ignatyev a executat 8 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Ivan Ignatyev a marcat 7 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Ivan Ignatyev este 87.5%.

FNL Statistici pentru Ivan Ignatyev

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate1N/A
minute6666 minute în joc

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene1N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe11.36
Minute pe Cartonaș Galben66 min / cartonașN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite00
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
Niciun gol primit00%

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Cupa Rusiei Statistici pentru Ivan Ignatyev

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
9
minute21643 minute în joc
0
Salariu Anual€468,000N/A
99
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
54
Goluri + Pase decisive00
41
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
71
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
40
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
42
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
58
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
78
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
66
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
74
Precizia șutării0.00%N/A
78
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
26
Pase00.00
22
Pase reușite
0/ 0
0.00
22
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
22
Pase-cheie00.00
67
Centrări00.00
58
Centrări reușite
0/ 0
0.00
73
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
73
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
61
Dribleuri Reușite00.00
65
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
65
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
94

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
35
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
35
Cartonașe Peste 0.500%
39
Foul-uri Comise00.00
51
Foul-uri ale oponenților00.00
52

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite72.92
0
Minute pe Gol Încasat31 MinuteN/A
0
Niciun gol primit120%
28
Tackle-uri00.00
76
Interceptări00.00
42
Dueluri pe Sol00.00
24
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
27
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
46
Driblat00.00
99
Degajări00.00
54
Șuturi blocate00.00
77
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Analiza Statistică pentru Ivan Ignatyev

Ivan Ignatyev este un Atacant care a jucat în 1 meciuri acest sezon de FNL, având un total de 66 minute. Ivan Ignatyev marchează în medie 0 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția -1 din 419 jucători în echipa FNL care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 14 în echipa FNL pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 7 / 8 penalty-uri
Ratate 1 / 8 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 88%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 419 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 419 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

9

4

0

0

0

0

711'

Total 2024/2025

23

17

1

0
0

2

1810'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.51 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

7

0

1

0

0

0

315'

6

0

0

0

0

0

212'

Total 2023/2024

25

2

2

1
0

1

1049'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.29  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

7

0

0

0

0

0

205'

Total 2022/2023

27

5

2

3
0

0

1007'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.56 Goluri

0.22  Pase de gol

0.34  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2021/2022

15

1

0

1
0

0

376'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

1

0

0

0

0

162'

Total 2020/2021

25

3

2

4
2

2

1065'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.26 Goluri

0.26  Pase de gol

0.39  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

31'

Total 2019/2020

31

6

1

2
0

1

1641'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.32 Goluri

0.06  Pase de gol

0.13  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

1

0

2

0

0

294'

Total 2018/2019

32

8

4

4
0

0

1834'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.31 Goluri

0  Pase de gol

0.61  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

90'

Total 2017/2018

12

13

1

0
0

1

939'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.63 Goluri

0.31  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

19'

Total 2016/2017

1

0

0

0
0

0

19'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

2

0

0

0

0

0

38'

Total 2015/2016

2

0

0

0
0

0

38'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!