Terrence Douglas Portrait

Terrence Douglas Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Stânga
Naționalitate : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numărul tricoului : #25
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-09-14)
Înălțime : 186cm
Greutate : 72kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2026/2027 & Statistici de carieră- Terrence Douglas

6.96
Rating mediu în Serie BClasament Goluri Primite : 3 / 118 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

4

3

0

0

653'

1

0

0

0

0

0

13'

Total 2026/2027

9

0

4

3

0
0

666'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

144

6

194

29

29

2

10919'

13

0

14

3

2

0

464'

8

0

4

3

0

0

653'

4

0

4

1

1

0

294'

1

0

0

0

0

0

13'

Total 2025/2026

180

7

223

39

35
2

13077'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Terrence Douglas. Terrence Douglas a jucat un total de 180 meciuri, a marcat 7 goluri și a adunat 4 pase decisive. Terrence Douglas a jucat cel mai mare număr de meciuri la Eerste Divisie cu 180 apariții în Olanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Serie B

0.55Încasate / 90'
4 Goluri în 8 Meciuri
93rd Percentil
38%Niciun gol primit
3 Clean sheets în 8 Meciuri
66th Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
34th Percentil

Terrence Douglas Statistici - Detaliat

Serie B Statistici pentru Terrence Douglas

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate8N/A
25
minute65382 minute în joc
48
Meciuri începute6N/A
48
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite40.55
93
Minute pe Gol Încasat163 MinuteN/A
93
Niciun gol primit338%
66
Tackle-uri193.04
96
Interceptări91.44
89
Dueluri pe Sol6410.23
69
Dueluri pe Sol Câștigate396.23
87
Dueluri Aeriene Câștigate81.28
64
Driblat40.64
36
Degajări162.56
70
Șuturi blocate30.48
74
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Terrence Douglas a încasat 4 goluri și a menținut 3 clean sheets în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie B. Acest lucru înseamnă că atunci când Terrence Douglas este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 163 minute. În plus, a efectuat 3.04 tackle-uri și 1.44 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Terrence Douglas face aproximativ 2.56 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
34
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
34
Cartonașe Peste 0.500%
35
Foul-uri Comise60.96
40
Foul-uri ale oponenților101.60
75

Până în prezent, Terrence Douglas nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Serie B.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
59
Goluri + Pase decisive20.28
53
Goluri Acasă00
74
Goluri În Deplasare00
72
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
10
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
10
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Terrence Douglas nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Serie B. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
10
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
25
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
80
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
59
Precizia șutării0.00%N/A
25
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Terrence Douglas nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției Serie B.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.28
74
Pase decisive anticipate (xA)1.440.23
80
Pase31249.88
77
Pase reușite
272/ 312
43.48
76
Rata de reușită a pasei87.18%N/A
74
Pase-cheie60.96
56
Centrări142.24
68
Centrări reușite
1/ 14
0.16
44
Rata de Finalizare a Centrărilor7.14%N/A
35
Minute pe Asistență327 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Terrence Douglas a asistat la 2 pase decisive în 8 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie B. Analizând aspectul pasei în joc, Terrence Douglas pasează mingea aproximativ de 49.88 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 87.18. De asemenea, face aproximativ 0.96 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Terrence Douglas de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.23 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 80 procent din jucătorii din Serie B.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri81.28
57
Dribleuri Reușite30.48
49
Rata de Succes a Dribleurilor37.50%N/A
35
Deposedat50.80
41
Offside-uri00.00
61

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Terrence Douglas nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Coppa Italia Statistici pentru Terrence Douglas

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
62
minute1313 minute în joc
0
Meciuri începute0N/A
2
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
21
Niciun gol primit00%
64
Tackle-uri00.00
37
Interceptări00.00
55
Dueluri pe Sol427.69
99
Dueluri pe Sol Câștigate427.69
99
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
59
Driblat00.00
99
Degajări00.00
37
Șuturi blocate16.92
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Terrence Douglas a încasat 4 goluri și a menținut 3 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie B. Acest lucru înseamnă că atunci când Terrence Douglas este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Terrence Douglas face aproximativ 0.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
88
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
88
Cartonașe Peste 0.500%
88
Foul-uri Comise00.00
44
Foul-uri ale oponenților320.77
99

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
86
Goluri + Pase decisive00
79
Goluri Acasă00
91
Goluri În Deplasare00
95
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
42
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
42
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
43
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
69
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
53
A lovit bara0 ori0.00
97
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
87
Precizia șutării0.00%N/A
69
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
90
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
5
Pase427.69
37
Pase reușite
2/ 4
13.85
17
Rata de reușită a pasei50.00%N/A
5
Pase-cheie00.00
52
Centrări00.00
53
Centrări reușite
0/ 0
0.00
77
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
77
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri16.92
98
Dribleuri Reușite16.92
99
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
89

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Terrence Douglas

Terrence Douglas este un Fundaș care a jucat în 8 meciuri acest sezon de Serie B, având un total de 653 minute. Terrence Douglas primește în medie 0.55 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 38%. Asta înseamnă că Terrence Douglas a avut 3 meciuri dintr-un total de 8 în care nu a primit gol.

Terrence Douglas a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 19 în echipa SS Juve Stabia pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 327 minute

Primește un cartonaș la fiecare 0 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

273 / 304 Jucători

Clasament Goluri Primite

3 / 118 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

3

45

7

6

0

2573'

1

0

2

0

1

0

90'

Total 2025/2026

30

3

47

7

7
0

2663'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

1.57
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

0

46

8

4

0

2313'

2

0

2

1

0

0

158'

Total 2024/2025

32

0

51

9

4
0

2517'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.79
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

13

0

14

3

2

0

464'

Total 2023/2024

14

0

14

4

2
0

554'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.72
 Primite

0.39  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

1

41

5

5

0

2441'

1

0

0

0

0

0

46'

Total 2022/2023

31

1

41

5

5
0

2487'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.51
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

1

17

7

6

1

1338'

Total 2021/2022

24

1

17

8

6
1

1382'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.14
 Primite

0.47  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

1

38

2

8

1

2153'

Total 2020/2021

31

1

38

2

8
1

2153'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.59
 Primite

0.33  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2019/2020

8

1

14

1

3
0

649'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

7.88
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2018/2019

3

0

0

1

0
0

96'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!