Dion Versluis Portrait

Dion Versluis Statistici

Poziție : Atacant - Atacant Central
Naționalitate : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numărul tricoului : #9
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-02-17)
Înălțime : 192cm

2026/2027

2025/2026

2026/2027 & Statistici de carieră- Dion Versluis

6.81
Rating mediu în Tweede DivisieClasament Goluri : 33 / 203 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

2

1

1

0

0

392'

1

0

0

0

0

0

71'

Total 2026/2027

6

2

1

1
0

0

463'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

13

6

1

4

0

0

927'

6

0

0

0

0

0

19'

1

0

0

0

0

0

71'

Total 2026/2027

20

6

1

4
0

0

1017'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Dion Versluis. Dion Versluis a jucat un total de 20 meciuri, a marcat 6 goluri și a adunat 1 pase decisive. Dion Versluis a jucat cel mai mare număr de meciuri la Tweede Divisie cu 20 apariții în Olanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Tweede Divisie

0.46Goluri în 90
2 Total goluri
85 Percentil
0.23Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
77 Percentil
0.69G+P per 90
Total contribuții la 3 goluri
87 Percentil
0.32xG Per 90'
1.56 Goluri anticipate
80 Percentil
0.30xA Per 90
1.47 Pase decisive anticipate
94 Percentil
0.23Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
76 Percentil

Dion Versluis Statistici - Detaliat

Tweede Divisie Statistici pentru Dion Versluis

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
25
minute39278 minute în joc
23
Meciuri începute5N/A
46
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate20.46
85
Goluri + Pase decisive30.69
87
Goluri Acasă00
70
Goluri În Deplasare20.84
96
Goluri Așteptate (xG)1.560.32
80
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.560.32
81
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol196 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Dion Versluis a marcat 2 goluri în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Tweede Divisie. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Dion Versluis pe 90 de minute este de 0.46. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Dion Versluis sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.69 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.32. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Dion Versluis la 1.56, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 81 al jucătorilor din Tweede Divisie.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate122.49
91
Șuturi la poartă
5/ 12
1.04
89
Șuturi în afara porții
7/ 12
1.45
90
A lovit bara0 ori0.00
84
Rata de conversie a șuturilor8.33%N/A
57
Precizia șutării41.67%N/A
66
Șuturi per gol marcat12.00N/AN/A

Până în prezent, Dion Versluis a efectuat un total de 12 șuturi în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Tweede Divisie. Din totalul de 12 șuturi, 5 au fost pe poartă, iar celelalte 7 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Dion Versluis este de 41.67%. Marchează un gol la fiecare 12.00 șuturi efectuate și realizează 2.49 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.23
77
Pase decisive anticipate (xA)1.470.30
94
Pase7114.72
6
Pase reușite
48/ 71
9.95
4
Rata de reușită a pasei67.61%N/A
5
Pase-cheie51.04
79
Centrări91.87
76
Centrări reușite
5/ 9
1.04
86
Rata de Finalizare a Centrărilor55.56%N/A
88
Minute pe Asistență392 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Dion Versluis a asistat la 1 pase decisive în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Tweede Divisie. Analizând aspectul pasei în joc, Dion Versluis pasează mingea aproximativ de 14.72 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 67.61. De asemenea, face aproximativ 1.04 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Dion Versluis de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.30 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 94 procent din jucătorii din Tweede Divisie.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri51.04
51
Dribleuri Reușite30.62
52
Rata de Succes a Dribleurilor60.00%N/A
63
Deposedat91.87
6
Offside-uri61.24
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.23
76
Minute pe Cartonaș Galben392 min / cartonașN/A
76
Cartonașe Peste 0.5120%
81
Foul-uri Comise122.49
98
Foul-uri ale oponenților20.41
25

Până în prezent, Dion Versluis a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Tweede Divisie. Ei comit 2.49 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite30.69
92
Minute pe Gol Încasat131 MinuteN/A
92
Niciun gol primit240%
90
Tackle-uri00.00
30
Interceptări00.00
5
Dueluri pe Sol7816.18
75
Dueluri pe Sol Câștigate244.98
28
Dueluri Aeriene Câștigate142.90
90
Driblat00.00
99
Degajări20.41
18
Șuturi blocate00.00
39
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Dion Versluis nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

KNVB Cup Statistici pentru Dion Versluis

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
-1
minute7171 minute în joc
-1
Meciuri începute1N/A
-1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
-1
Goluri + Pase decisive00
-1
Goluri Acasă00
-1
Goluri În Deplasare00
-1
Goluri Așteptate (xG)0.170.22
-1
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.170.22
-1
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate22.54
-1
Șuturi la poartă
1/ 2
1.27
-1
Șuturi în afara porții
1/ 2
1.27
-1
A lovit bara0 ori0.00
-1
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
-1
Precizia șutării50.00%N/A
-1
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
-1
Pase decisive anticipate (xA)0.020.03
-1
Pase1316.48
-1
Pase reușite
11/ 13
13.94
-1
Rata de reușită a pasei84.62%N/A
-1
Pase-cheie00.00
-1
Centrări11.27
-1
Centrări reușite
0/ 1
0.00
-1
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
-1
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri11.27
-1
Dribleuri Reușite00.00
-1
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
-1
Deposedat00.00
-1
Offside-uri11.27
-1

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
-1
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
-1
Cartonașe Peste 0.500%
-1
Foul-uri Comise11.27
-1
Foul-uri ale oponenților11.27
-1

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11.27
-1
Minute pe Gol Încasat71 MinuteN/A
-1
Niciun gol primit00%
-1
Tackle-uri00.00
-1
Interceptări00.00
-1
Dueluri pe Sol67.61
-1
Dueluri pe Sol Câștigate33.80
-1
Dueluri Aeriene Câștigate22.54
-1
Driblat11.27
-1
Degajări00.00
-1
Șuturi blocate00.00
-1
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
-1

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Dion Versluis

Dion Versluis este un Atacant care a jucat în 5 meciuri acest sezon de Tweede Divisie, având un total de 392 minute. Dion Versluis marchează în medie 0.46 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 33 din 203 jucători în echipa Tweede Divisie care au jucat cel puțin 3 meciuri.

El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 2 în echipa Tweede Divisie pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 196 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 392 minute

Primește un cartonaș la fiecare 392 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

33 / 203 Jucători

Clasament Pase de gol

50 / 203 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

6

0

0

0

0

0

19'

8

4

0

3

0

0

535'

Total 2025/2026

14

4

0

3
0

0

554'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!