Leonardo Marson Portrait

Leonardo Marson Statistici

Poziție : Portar - Poartă
Naționalitate : Italy
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #22
Vârstă (Data nașterii) : 28 (1998-01-5)
Înălțime : 194cm
Greutate : 70kg

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2026/2027 & Statistici de carieră- Leonardo Marson

6.93
Rating mediu în Serie C Group BClasament Goluri Primite : 60 / 132 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

5

0

5

1

0

0

404'

Total 2026/2027

7

0

5

3

0
0

584'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

50

0

66

12

2

0

4456'

11

0

15

3

0

0

990'

11

0

15

2

0

0

933'

5

0

5

1

0

0

404'

Total 2020/2021

79

0

101

20

2
0

6963'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Leonardo Marson. Leonardo Marson a jucat un total de 79 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Leonardo Marson a jucat cel mai mare număr de meciuri la Serie C cu 79 apariții în Italia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Serie C Group B

73%Apărare
16 Salvări / 22 Lovituri
70 Percentil
1.11Încasate / 90'
5 Goluri în 5 Meciuri
54th Percentil
20%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 5 Meciuri
42nd Percentil

Leonardo Marson Statistici - Detaliat

Serie C Group B Statistici pentru Leonardo Marson

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
2
minute40481 minute în joc
8
Meciuri începute4N/A
10
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite224.90
96
Parade163.56
79
Apărare16 Parade / 22 Șuturi72.73%
70
Pumni10.22
50

În calitate de portar, Leonardo Marson a încasat 5 goluri și a menținut 1 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group B. Acest lucru înseamnă că atunci când Leonardo Marson este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 81 minute. Statistica lui Leonardo Marson pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 1.11.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 16 din cele 22 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Leonardo Marson este de 72.73%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite51.11
54
Minute pe Gol Încasat81 MinuteN/A
54
Niciun gol primit120%
42
Tackle-uri10.22
16
Interceptări00.00
6
Dueluri pe Sol40.89
8
Dueluri pe Sol Câștigate20.45
7
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
4
Driblat00.00
99
Degajări51.11
32
Șuturi blocate00.00
24
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
30
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
30
Cartonașe Peste 0.500%
32
Foul-uri Comise00.00
7
Foul-uri ale oponenților10.22
8

Până în prezent, Leonardo Marson nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Serie C Group B.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
55
Goluri + Pase decisive00
39
Goluri Acasă00
69
Goluri În Deplasare00
72
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
10
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
10
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Leonardo Marson nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group B. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
9
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
27
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
11
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
55
Precizia șutării0.00%N/A
27
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Leonardo Marson nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group B.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
63
Pase decisive anticipate (xA)0.140.03
5
Pase10222.72
19
Pase reușite
72/ 102
16.04
18
Rata de reușită a pasei70.59%N/A
17
Pase-cheie00.00
18
Centrări00.00
17
Centrări reușite
0/ 0
0.00
30
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
30
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Leonardo Marson nu a asistat la niciun gol în acest sezon Serie C Group B.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
20
Dribleuri Reușite00.00
23
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
25
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
53

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Leonardo Marson nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Coppa Italia Serie C Statistici pentru Leonardo Marson

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute18090 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
77
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite105.00
98
Parade105.00
89
Apărare10 Parade / 10 Șuturi100.00%
99
Pumni00.00
0

În calitate de portar, Leonardo Marson a încasat 5 goluri și a menținut 1 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Serie C Group B. Acest lucru înseamnă că atunci când Leonardo Marson este în poartă, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. Statistica lui Leonardo Marson pentru golurile încasate pe 90 de minute este de 1.11.

În ceea ce privește intervențiile brute ale portarului, acesta a reușit să oprească 10 din cele 10 șuturi primite - ceea ce înseamnă că procentajul de salvare al lui Leonardo Marson este de 100.00%.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
16
Niciun gol primit2100%
99
Tackle-uri00.00
62
Interceptări00.00
12
Dueluri pe Sol00.00
5
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
6
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
23
Driblat00.00
99
Degajări10.50
34
Șuturi blocate00.00
56
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
68
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
68
Cartonașe Peste 0.500%
73
Foul-uri Comise00.00
20
Foul-uri ale oponenților00.00
20

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
66
Goluri Acasă00
82
Goluri În Deplasare00
82
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
41
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
41
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
42
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
62
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
49
A lovit bara0 ori0.00
98
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
84
Precizia șutării0.00%N/A
63
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
97
Pase decisive anticipate (xA)0.050.03
12
Pase3316.50
12
Pase reușite
29/ 33
14.50
18
Rata de reușită a pasei87.88%N/A
71
Pase-cheie00.00
51
Centrări00.00
42
Centrări reușite
0/ 0
0.00
71
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
71
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
36
Dribleuri Reușite00.00
50
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
50
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
81

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Leonardo Marson

Leonardo Marson este un Poartă care a jucat în 5 meciuri acest sezon de Serie C Group B, având un total de 404 minute. Leonardo Marson primește în medie 1.11 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 20%. Asta înseamnă că Leonardo Marson a avut 1 meciuri dintr-un total de 5 în care nu a primit gol.

Leonardo Marson a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 16 în echipa AS Gubbio 1910 pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

177 / 326 Jucători

Clasament Goluri Primite

60 / 132 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

1

0

0

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

2

0

1

1

0

0

123'

Total 2023/2024

2

0

1

1

0
0

123'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.73
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

14

1

0

0

810'

Total 2022/2023

9

0

14

1

0
0

810'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.56
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

0

15

3

0

0

900'

Total 2021/2022

10

0

15

3

0
0

900'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.5
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

23

0

22

7

0

0

2026'

Total 2020/2021

23

0

22

7

0
0

2026'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.98
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

0

17

4

1

0

990'

Total 2019/2020

11

0

17

4

1
0

990'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.55
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

27

1

1

0

1440'

Total 2018/2019

16

0

27

1

1
0

1440'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.69
 Primite

0.06  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!