Jaylan Hankins Portrait

Jaylan Hankins Statistici

Poziție : Portar - Poartă
Naționalitate : Gibraltar
Birthplace : Gibraltar - Gibraltar
Numărul tricoului : #13
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2000-11-17)
Înălțime : 186cm

2026/2027

2025/2026

2025

2023/2024

2021/2022

2021

2019/2020

2026/2027 & Statistici de carieră- Jaylan Hankins

6.12
Rating mediu în UEFA Europa LeagueClasament Goluri Primite : -1 / 375 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2027

8

0

11

1

2
0

720'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

10

1

0

0

540'

Total 6077

38

0

70

6

6
0

3420'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jaylan Hankins. Jaylan Hankins a jucat un total de 38 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Jaylan Hankins a jucat cel mai mare număr de meciuri la UEFA Europa Conference League cu 38 apariții în Europa. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în UEFA Europa League

0%Apărare
0 Salvări / 1 Lovituri
0 Percentil
0.00Încasate / 90'
0 Goluri în 1 Meciuri
99th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 1 Meciuri
1st Percentil

Jaylan Hankins Statistici - Detaliat

UEFA Europa League Statistici pentru Jaylan Hankins

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite11.00
36
Parade00.00
0
Apărare0 Parade / 1 Șuturi0.00%
0
Pumni00.00
0

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
1
Niciun gol primit00%
1
Tackle-uri00.00
26
Interceptări00.00
29
Dueluri pe Sol00.00
13
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
13
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
23
Driblat00.00
99
Degajări00.00
19
Șuturi blocate00.00
49
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe11
99
Minute pe Cartonaș Galben90 min / cartonașN/A
38
Cartonașe Peste 0.51100%
99
Foul-uri Comise00.00
21
Foul-uri ale oponenților00.00
22

Până în prezent, Jaylan Hankins a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției UEFA Europa League. Ei comit 0.00 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
54
Goluri + Pase decisive00
35
Goluri Acasă00
66
Goluri În Deplasare00
73
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Jaylan Hankins nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției UEFA Europa League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
29
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
37
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
35
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
63
Precizia șutării0.00%N/A
39
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Jaylan Hankins nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției UEFA Europa League.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
53
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
8
Pase00.00
10
Pase reușite
0/ 0
0.00
10
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
10
Pase-cheie00.00
27
Centrări00.00
45
Centrări reușite
0/ 0
0.00
59
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
59
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Jaylan Hankins nu a asistat la niciun gol în acest sezon UEFA Europa League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
43
Dribleuri Reușite00.00
52
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
52
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
77

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Jaylan Hankins nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

UEFA Champions League Statistici pentru Jaylan Hankins

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute18090 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite42.00
81
Parade00.00
0
Apărare0 Parade / 4 Șuturi0.00%
0
Pumni00.00
0

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite42
16
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
16
Niciun gol primit00%
8
Tackle-uri00.00
25
Interceptări00.00
36
Dueluri pe Sol00.00
18
Dueluri pe Sol Câștigate00.00
18
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
26
Driblat00.00
99
Degajări00.00
22
Șuturi blocate00.00
50
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
40
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
40
Cartonașe Peste 0.500%
42
Foul-uri Comise00.00
28
Foul-uri ale oponenților00.00
27

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
54
Goluri + Pase decisive00
38
Goluri Acasă00
65
Goluri În Deplasare00
73
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
21
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
21
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
26
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
46
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
30
A lovit bara0 ori0.00
88
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
60
Precizia șutării0.00%N/A
46
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
57
Pase decisive anticipate (xA)0.000.00
13
Pase00.00
17
Pase reușite
0/ 0
0.00
17
Rata de reușită a pasei0.00%N/A
17
Pase-cheie00.00
28
Centrări00.00
42
Centrări reușite
0/ 0
0.00
62
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
62
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
32
Dribleuri Reușite00.00
42
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
42
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
72

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

UEFA Europa Conference League Statistici pentru Jaylan Hankins

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
4
minute36090 minute în joc
0
Meciuri începute4N/A
24
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite205.00
99
Parade123.00
86
Apărare12 Parade / 20 Șuturi60.00%
41
Pumni51.25
99

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite61.5
13
Minute pe Gol Încasat60 MinuteN/A
14
Niciun gol primit125%
38
Tackle-uri10.25
45
Interceptări00.00
41
Dueluri pe Sol61.50
38
Dueluri pe Sol Câștigate61.50
51
Dueluri Aeriene Câștigate41.00
83
Driblat00.00
99
Degajări92.25
86
Șuturi blocate00.00
62
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.25
76
Minute pe Cartonaș Galben360 min / cartonașN/A
65
Cartonașe Peste 0.500%
42
Foul-uri Comise00.00
37
Foul-uri ale oponenților10.25
49

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
58
Goluri + Pase decisive00
41
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
36
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
38
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
46
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
61
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
49
A lovit bara0 ori0.00
95
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
69
Precizia șutării0.00%N/A
61
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
59
Pase decisive anticipate (xA)0.090.02
26
Pase9824.50
66
Pase reușite
49/ 98
12.25
50
Rata de reușită a pasei50.00%N/A
23
Pase-cheie00.00
45
Centrări00.00
50
Centrări reușite
0/ 0
0.00
65
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
65
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
44
Dribleuri Reușite00.00
53
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
53
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
81

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

UEFA Nations League Statistici pentru Jaylan Hankins

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici portar

PoartăTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Șuturi primite44.00
94
Parade33.00
58
Apărare3 Parade / 4 Șuturi75.00%
58
Pumni11.00
89

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11
53
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
58
Niciun gol primit00%
29
Tackle-uri00.00
12
Interceptări00.00
21
Dueluri pe Sol22.00
11
Dueluri pe Sol Câștigate22.00
16
Dueluri Aeriene Câștigate11.00
63
Driblat00.00
99
Degajări11.00
37
Șuturi blocate00.00
47
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
55
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
55
Cartonașe Peste 0.500%
56
Foul-uri Comise00.00
13
Foul-uri ale oponenților11.00
61

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
75
Goluri + Pase decisive00
62
Goluri Acasă00
87
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
19
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
47
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
22
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
74
Precizia șutării0.00%N/A
47
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
77
Pase decisive anticipate (xA)0.030.03
3
Pase3232.00
25
Pase reușite
15/ 32
15.00
7
Rata de reușită a pasei46.88%N/A
0
Pase-cheie00.00
22
Centrări00.00
34
Centrări reușite
0/ 0
0.00
56
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
56
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
25
Dribleuri Reușite00.00
37
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
37
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
75

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Jaylan Hankins

Jaylan Hankins este un Poartă care a jucat în 1 meciuri acest sezon de UEFA Europa League, având un total de 90 minute. Jaylan Hankins primește în medie 0 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Jaylan Hankins a avut 0 meciuri dintr-un total de 1 în care nu a primit gol.

Jaylan Hankins a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 5 în echipa Lincoln Red Imps FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 375 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 184 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026

10

0

19

2

2
0

854'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.8
 Primite

0.4  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2025

3

0

2

0

0
0

270'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024

4

0

5

2

2
0

360'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.5
 Primite

0.5  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2021/2022

8

0

9

3

1
0

720'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.13
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2021

4

0

17

0

0
0

360'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

4.25
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

6

0

10

1

0

0

540'

Total 2019/2020

6

0

10

1

0
0

540'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.67
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!