Luca Sirch Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Germania
Birthplace : Germany - Germany
Numărul tricoului : #31
Vârstă (Data nașterii) : 26 (1999-06-14)
Înălțime : 186cm
Greutate : 80kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2025/2026 & Statistici de carieră- Luca Sirch

6.92
Rating mediu în 2. BundesligaClasament Goluri Primite : 56 / 159 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

1

38

8

5

0

2811'

3

0

6

2

0

0

270'

Total 2025/2026

36

1

44

10

5
0

3081'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

60

5

74

14

5

0

5118'

31

10

55

3

4

0

2790'

20

1

26

5

1

0

1663'

6

0

17

2

1

0

529'

Total 2025/2026

117

16

172

24

11
0

10100'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Luca Sirch. Luca Sirch a jucat un total de 117 meciuri, a marcat 16 goluri și a adunat 8 pase decisive. Luca Sirch a jucat cel mai mare număr de meciuri la 2. Bundesliga cu 117 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 2. Bundesliga

1.22Încasate / 90'
38 Goluri în 33 Meciuri
61st Percentil
24%Niciun gol primit
8 Clean sheets în 33 Meciuri
59th Percentil
0.16Cartonașe în 90
5 Total cartonașe
38th Percentil

Luca Sirch Statistici - Detaliat

2. Bundesliga Statistici pentru Luca Sirch

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate33N/A
99
minute281185 minute în joc
96
Salariu Anual€118,559N/A
26
Meciuri începute31N/A
94
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite381.22
61
Minute pe Gol Încasat74 MinuteN/A
62
Niciun gol primit824%
59
Tackle-uri571.82
68
Interceptări321.02
69
Dueluri pe Sol2136.82
12
Dueluri pe Sol Câștigate1193.81
23
Dueluri Aeriene Câștigate310.99
41
Driblat150.48
65
Degajări1023.27
77
Șuturi blocate130.42
70
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Luca Sirch a încasat 38 goluri și a menținut 8 clean sheets în 33 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Acest lucru înseamnă că atunci când Luca Sirch este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 74 minute. În plus, a efectuat 1.82 tackle-uri și 1.02 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Luca Sirch face aproximativ 3.27 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene5N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe50.16
38
Minute pe Cartonaș Galben562 min / cartonașN/A
72
Cartonașe Peste 0.5515%
60
Foul-uri Comise180.58
11
Foul-uri ale oponenților240.77
36

Până în prezent, Luca Sirch a primit 5 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 33 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Ei comit 0.58 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.03
37
Goluri + Pase decisive50.16
47
Goluri Acasă00
49
Goluri În Deplasare10.07
58
Goluri Așteptate (xG)2.110.07
33
xG Fără Penalty-uri (npxG)2.110.07
34
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol2811 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Luca Sirch a marcat 1 goluri în 33 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 1 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 1 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Luca Sirch pe 90 de minute este de 0.03. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Luca Sirch sunt de 5 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.16 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.07. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Luca Sirch la 2.11, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 34 al jucătorilor din 2. Bundesliga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate230.74
35
Șuturi la poartă
6/ 23
0.19
34
Șuturi în afara porții
17/ 23
0.54
35
A lovit bara1 ori0.03
69
Rata de conversie a șuturilor4.35%N/A
40
Precizia șutării26.09%N/A
38
Șuturi per gol marcat23.00N/AN/A

Până în prezent, Luca Sirch a efectuat un total de 23 șuturi în 33 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 23 șuturi, 6 au fost pe poartă, iar celelalte 17 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Luca Sirch este de 26.09%. Marchează un gol la fiecare 23.00 șuturi efectuate și realizează 0.74 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol40.13
71
Pase decisive anticipate (xA)6.290.20
81
Pase166553.31
87
Pase reușite
1283/ 1665
41.08
81
Rata de reușită a pasei77.06%N/A
41
Pase-cheie341.09
67
Centrări642.05
70
Centrări reușite
15/ 64
0.48
70
Rata de Finalizare a Centrărilor23.44%N/A
56
Minute pe Asistență703 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Luca Sirch a asistat la 4 pase decisive în 33 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Analizând aspectul pasei în joc, Luca Sirch pasează mingea aproximativ de 53.31 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 77.06. De asemenea, face aproximativ 1.09 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Luca Sirch de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.20 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 81 procent din jucătorii din 2. Bundesliga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri210.67
31
Dribleuri Reușite100.32
33
Rata de Succes a Dribleurilor47.62%N/A
49
Deposedat80.26
76
Offside-uri20.06
47

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Luca Sirch nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

DFB Pokal Statistici pentru Luca Sirch

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
52
minute27090 minute în joc
58
Salariu Anual€118,559N/A
99
Meciuri începute3N/A
74
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite62
4
Minute pe Gol Încasat45 MinuteN/A
11
Niciun gol primit267%
99
Tackle-uri41.33
50
Interceptări51.67
89
Dueluri pe Sol196.33
33
Dueluri pe Sol Câștigate93.00
33
Dueluri Aeriene Câștigate31.00
55
Driblat10.33
58
Degajări51.67
55
Șuturi blocate00.00
48
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Luca Sirch a încasat 38 goluri și a menținut 8 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Acest lucru înseamnă că atunci când Luca Sirch este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 45 minute. În plus, a efectuat 1.33 tackle-uri și 1.67 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Luca Sirch face aproximativ 1.67 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
51
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
51
Cartonașe Peste 0.500%
55
Foul-uri Comise31.00
60
Foul-uri ale oponenților20.67
44

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
68
Goluri + Pase decisive00
47
Goluri Acasă00
85
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.090.03
38
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.090.03
38
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.67
45
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
40
Șuturi în afara porții
2/ 2
0.67
59
A lovit bara0 ori0.00
90
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
73
Precizia șutării0.00%N/A
41
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
66
Pase decisive anticipate (xA)0.430.14
59
Pase24280.67
97
Pase reușite
209/ 242
69.67
95
Rata de reușită a pasei86.36%N/A
68
Pase-cheie20.67
44
Centrări62.00
72
Centrări reușite
0/ 6
0.00
66
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
66
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri31.00
60
Dribleuri Reușite00.00
40
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
40
Deposedat31.00
28
Offside-uri00.00
72

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Luca Sirch

Luca Sirch este un Fundaș care a jucat în 33 meciuri acest sezon de 2. Bundesliga, având un total de 2811 minute. Luca Sirch primește în medie 1.22 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 24%. Asta înseamnă că Luca Sirch a avut 8 meciuri dintr-un total de 33 în care nu a primit gol.

Luca Sirch a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 12 în echipa 1 FC Kaiserslautern pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 2811 minute

Dă o pasă de gol la fiecare 703 minute

Primește un cartonaș la fiecare 562 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

259 / 405 Jucători

Clasament Goluri Primite

56 / 159 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

4

36

6

0

0

2307'

1

0

2

0

0

0

79'

Total 2024/2025

29

4

39

6

0
0

2432'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

1.4
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

10

41

3

4

0

2250'

1

0

6

0

1

0

90'

Total 2023/2024

26

10

47

3

5
0

2340'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.4 Goluri

1.64
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2021/2022

7

0

17

0

0
0

630'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.33
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

1

6

2

0

0

305'

Total 2020/2021

4

1

6

2

0
0

305'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.3 Goluri

1.77
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

20

2

1

0

1350'

Total 2019/2020

15

0

20

2

1
0

1350'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.33
 Primite

0.07  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

8'

Total 2018/2019

1

0

0

1

0
0

8'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!